Gönderen Konu: DÜNYAYI AĞLATAN KARİKATÜR....  (Okunma sayısı 24601 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kök-Börü

• Ziyaretçi
Ynt: DÜNYAYI AĞLATAN KARİKATÜR....
« Yanıtla #30 : 22 Ağustos 2007 »
Filistin hayranı;Arap poturlu,çember sakallı (leblebici tipi pantalonlu) şahıs Otağımıza üye olmuş ve üyeliğine son verilmiş....

Süne zararlıları Otağımızda barınamaz....

yedikule

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : 22 Ağustos 2007 »

Onlar değilmiki,Türk askerlerini, İngilizlerle birleşip sırtlarından vuran..
Onlar değilmiydiki, Çölün ortasında Türk Askerlerine ÇEKİRGE yemeye mecbur eden..
Onlar değilmiki, Bütün Türk eserlerini yıkıp kültürümüzü silmeye kalkan..

Ne şamın şekeri, Ne arabın yüzü.. Derler..

Çevrimdışı tanri dagli

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #32 : 24 Ağustos 2007 »
tanri Türkü korusun son basbugdan sonra daha cok korusun

Çevrimdışı teomanata

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #33 : 28 Ağustos 2007 »
Kör Allaha nasıl bakarsa Allahda köre öyle bakarmış,bu günkü hallerinden şeref mertebeleri belli oluyor zaten.Bizimde bu gün doğudaki askerlerimize acımadan kürt piçleri kurşun sıkıyor,ama ben onların gecelerinde askerlerimize ağıt yaktığını hiç duymadım.Ama Türkiyede bazı cemek sakallı insanlar her gecelerinde onları yad etmekten geri kalmıyor.Ben eğer ağlıyacaksam kendim için ağlarım.Bir damla Türk kanı için hepsini yaksam gözüm görmüyor.
Büyük Türk birliğine,yaşamım boyunca hizmet edeceğime namusum ve şerefim üzerine and içerim.

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : 04 Eylül 2007 »
Arablara acınmaz....

Çevrimdışı börüçine

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #35 : 06 Eylül 2007 »
Osmanlı son dönemlerinde bütün zorluklarına ve zayıflığına rağmen o toprakları vatan toprağı bildi ve elinde tutmasını bildi.Ama  o bölge insanları ne yaptı? Türke saygı mı duydu.1.Cihan savaşında arkamıza saplanan bıçak yaraları hale acıyor.Atatürke Sina çöllerini İngilizle,İtalyanla,Fransızla bir olup zehir eden yine o bölge insanı değilmidir.Vatan toprağı satılamaz olduğunu onlara biz mi öğreteceğiz.Goran tepelerini parayla yahudi piçleri satan bizmiyiz.Tabiki dindaşız,üzülüyoruz.Ama bize yapılan hainlikleride unutmuyoruz.Çekerler böyle cezasını.
" Biz doğrudan doğruya Milliyetperveriz ve TÜRK MİLLİYETÇİSİYİZ"
                                                                                                               Mustafa Kemal ATATÜRK

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #36 : 22 Eylül 2007 »
Müslümanlik gerekcesiyle filistinli araplara aciyan Türk düsmanlarina acimis olur Daha beter olsunlar Bekaa vadisinde serefsiz kürt köpekleri pkk lilarla omuz omuza egitim görüyorlardi Arabi insan sayan araptan beter olsun Bu yahudi serefsizlerini destekledigimiz anlami tasimaz Israilin araplardan daha tehlikeli olmasi dolayisiyla bir an bile gözden kacirmamak zorundayiz
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı ÇEPNİ FİRUZ

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKÇISI
« Yanıtla #37 : 22 Eylül 2007 »
Yakın tarihte kendilerini koruduğumuz Araplar; En büyük ihanetlerini İngiliz askerleriyle birlik olup Türk askerini arkasından vurarak göstermişlerdir.Arapların Türk düşmanlığı Asya steplerinden başlayıp bugüne kadar devam etmiş ve halada devam etmektedir.Aşağılık ırk olan Yahudilere ise topraklarını para karşılığı satmışlar ve Yahudilerin yurt edinmelerine sebeb olmuşlardır.Yahudilerin aynı oyunları Yurdumuzdada devam etmektedir. Güneydoğuda aşırı bir toprak satına alıp mülk edinen yahudilerin amaçlarıda bellidir sanırım.Yaşadığımız dünyada tek bir gerçek vardır Türk'ten başka Türk'ün dostu yoktur. Tanrı asil Irkımı Araptan,Yahudiden ve başka milletlerden korusun.     çepni

Çevrimdışı AYBUKE

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #38 : 22 Eylül 2007 »
İsrailide , Filistini de sevmem. Beni kendi ırkdaşlarım ilgilendirir. Filistinin kamplarında yetişen TÜRK düşmanlarını da unutmamak lazım.
TÜRKSEN ÖĞÜN DEĞİLSEN İTAAT ET.

Çevrimdışı YANLIZ KURT

• Türkçü-Turancı
  • **
  • TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!
« Yanıtla #39 : 22 Eylül 2007 »
kendi yurdumda milletim yoksulluktan azap çekerken, yardım toplayıp , bilumum Türk düşmanlarına gönderenlere de yazıklar olsun!
TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!