Gönderen Konu: ermenilerden taciz ateşi  (Okunma sayısı 4803 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tungaturan

• Türkçü-Turancı
  • ben TÜRK AZ_Sİ
ermenilerden taciz ateşi
« : 13 Ekim 2006 »
           ermenileri kaşıntı mı tuttu ne?kaşınmaya devam ederken saldırmaya da başlamışlar.ermeni sınır birliğine mensup askerler Türkiye topraklarına iki el ateş açmışlar.galiba ab deki abileriyle oynadıkları oyunu Türkiye ile oynayabileceklerini zannediyorlar.TSK'nın tek günde erivanda çay içeceğini bilmiyorlar tabi.

Daha deniz daha ırmak,
Gök çadır güneş bayrak.

Çevrimdışı TeknikTürk

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Ynt: ermenilerden taciz ateşi
« Yanıtla #1 : 13 Ekim 2006 »
Akp varken zulular bile Türkiyeye sataşır.

Çevrimdışı hun_333

• Türkçü-Turancı
  • TÜRKsen öğün,değilsen itaat et!!!
« Yanıtla #2 : 14 Ekim 2006 »
Yok canım yalandır(!)O kadar da cesaret edemezler(!)

Bu hayin hükümetin devletimizi aciz göstermesi yüzünden herkese bir cesaret geldi,artık buna ne kadar cesaret denebilir bilmiyorum ama...

Yalancı fransızlar o yasa tasarısını kabul ettiği zaman bir bakanla röportaj yapan muhabire bakanın söylediği laf:Türkler bize birşey yapamaz,karşılık veremez ki.....
"Türk, bu ülkenin yegane efendisi, yegane sahibidir. Saf Türk soyundan olmayanların bu memlekette tek hakları vardır; hizmetçi olma hakkı, köle olma hakkı. Dost ve düşman, hatta dağlar bu hakikati böyle bilsinler."

Adalet Bakanı MAHMUT ESAT BOZKURT   

Tarih: 19 Eylül 1930

http://turkcutoplum.azbuz.com

Çevrimdışı gok_turk

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
  • turk irki sag olsun
« Yanıtla #3 : 14 Ekim 2006 »
Ermeniler  gercekten kasinmis   katliam diye cok katliam istiyorlarsa yapariz alsana katlisam diye olmazmi ?
TURAN  ..........................

Bozoklu Bozkurt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 14 Ekim 2006 »
Devraldığımız tarihin sıkıntıları haliyle bize kalıyor.Tarihçilerin işini siyasetçiler, köpeklerin(ermeniler) yapacağı işi çobanlar(fransızlar) yapmaya kalkarsa olacağı budur.
Bizim ile davası olan ermenistan, avukatlığını yapan oy yalakası fransız parlementosu..Kahpelik ve oy dalaveresi tek burda döner biliyordum demek ki yanılmışım..
Soydaşlar yapacağımız iş bellidir;davaya giden her yol meşrudur kuralından giderek bizde onlara gerekli karşılığı vermek durumundayız.
Tanrı Türkü Korusun.

Aslanonur

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 14 Ekim 2006 »
Soydaşlar Fransa tarihinin en büyük hatasını yaptı.

Sosyalist partinin önerdiği yasa teklifini kabul ettiler ve bütün dünyaya maskara oldular.Ermeni kardeşleriyle birlikte yatarlar artık.

Sosyalistlerin de ne mal olduğu anlaşıldı her memleketi bitirecek türden insanlar.

Olan Fransız firmalara oldu.Türkiye'de ekonomik ayrıcalıklara veda ettiler.

Yasayı onaylıyacak olan cumhurbaşkanı arayıp elinden geleni yapacağını söyledi.

Gerçi o salakta Ağrı dağı ermenilerin dedi ama baktı bütün dünya gülüyor bunlara hemen kıvırdılar.

Yasa bir üst kuruldan ve cumhurbaşkanından geçmesi %5 diyorum.Maksat oy toplamak şerefsiz Ermeniler her yerde başa bela.

Ermeni,Rum,Kürt yüzünden ülkemde rahat yaşayamıyorum keşke zamanında köklerini kurutsaymışız.

Çevrimdışı börtçeni

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #6 : 15 Ekim 2006 »
arkadaşlar bunlar iyice azdı ntv haberde yunan savaş gemisi izmir 2 mil açığına gelip gövde gösterisi yaptıkdan sonra Türk gemileri nerde karşımıza çıksın dediğin görünce şok oldum bunlar bu cesareti nerden alıyor  sizcede artık bi karşılık verme zamanı gelmedimi         

Çevrimdışı gok_turk

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
  • turk irki sag olsun
« Yanıtla #7 : 15 Ekim 2006 »
FRANSA  bize soy kirim yaptiniz diye  ERMENILERIN  avukatligini yapiyor bakin utan mas seref siz firansa nin yaptik larina CEZAIR soykirimi      burdan izliye bilirsiniz  http://youtube.com/watch?v=OEfHC7r3btA&mode=related&search= 
TURAN  ..........................

Çevrimdışı tungaturan

• Türkçü-Turancı
  • ben TÜRK AZ_Sİ
« Yanıtla #8 : 15 Ekim 2006 »
Yok canım yalandır(!)O kadar da cesaret edemezler(!)

Bu hayin hükümetin devletimizi aciz göstermesi yüzünden herkese bir cesaret geldi,artık buna ne kadar cesaret denebilir bilmiyorum ama...

Yalancı fransızlar o yasa tasarısını kabul ettiği zaman bir bakanla röportaj yapan muhabire bakanın söylediği laf:Türkler bize birşey yapamaz,karşılık veremez ki.....
        hun_333 taciz ateşi bu.hani yunanların her dakika Ege'de yaptıklarından.resmi olan bir şey değil.sınırdaki askerlerin yaptığı bir olay.

Soydaşlar Fransa tarihinin en büyük hatasını yaptı.

Sosyalist partinin önerdiği yasa teklifini kabul ettiler ve bütün dünyaya maskara oldular.Ermeni kardeşleriyle birlikte yatarlar artık.

Sosyalistlerin de ne mal olduğu anlaşıldı her memleketi bitirecek türden insanlar.

Olan Fransız firmalara oldu.Türkiye'de ekonomik ayrıcalıklara veda ettiler.

Yasayı onaylıyacak olan cumhurbaşkanı arayıp elinden geleni yapacağını söyledi.

Gerçi o salakta Ağrı dağı ermenilerin dedi ama baktı bütün dünya gülüyor bunlara hemen kıvırdılar.

Yasa bir üst kuruldan ve cumhurbaşkanından geçmesi %5 diyorum.Maksat oy toplamak şerefsiz Ermeniler her yerde başa bela.

Ermeni,Rum,Kürt yüzünden ülkemde rahat yaşayamıyorum keşke zamanında köklerini kurutsaymışız.
      Aslannonur fransız firmalarına birşey olacağını zannetmiyorum.boykot konusunda tayyip kıvırıyor zaten.biz de zararlı çıkarız diyor.gazetelerin ekonomi sayfalarında kıvıranları görebilirsin.güya bu firmaların çoğu yerlileşmiş falan.korkarım sadece bir kaç hafta sürer bu ulusal tavır.
Daha deniz daha ırmak,
Gök çadır güneş bayrak.