Gönderen Konu: ESENLİKLER  (Okunma sayısı 9736 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Karagerey- Altemur

• Türkçü-Turancı
  • **
ESENLİKLER
« : 21 Aralık 2012 »
  Tüm kandaşlarıma esenlikler dilerim.
  Türkün kaleleri birer birer yıkılırken, Türkler çok kolay dağıtılırken, sizin kalenizde bulunmak ve sizin kalenizde biraz nefeslenmek istedim. Beni kabul etmenizden onur duydum.
 Türkçü Turancının dağılması ve dağıtılması büyük bir Türkçü oluşumdaki Türkçülerin belki de kısa bir süre için çekilmesi içimde büyük bir üzüntüye yol açtı. Çünkü ulaşılması gereken daha binlerce, milyonlarca Türk genci vardı. Ama bu kutsal görevde durmak yok. Yeter ki insan istesin. İte bu amaçla otağınızı otağım olarak görüp, elimden geldiğince öğrenip, bildiklerimi de paylaşacağım.
  Türkçü Turancı Komun kapatılması bana bir gerçeği tekrardan hatırlattı. Sanal alemde kalan bağlar, en hafif bir yelde kopacaktır. Bu yüzden, okulda, mahallede, nerede olunursa olunsun, birbiri ile tanışmalı ve kaynaşılmalıdır. Bu vesile ile Türkçü Turancı komdaki kandaşlarımı ( Yürekli-Kam, Açina Tayeçe ve diğerlerini) saygı ile anmak isterim.
  Sizleri tanımak ve sizlerle, olabildiğimce bu yola baş koymaktan onur duyarım.
    TÜRK İSEN SEVECEKSİN,
    DEĞİLSEN TERK EDECEKSİN.

Çevrimdışı Tien San

• Türkçü-Turancı
  • Hunkurt - Tien San
Ynt: ESENLİKLER
« Yanıtla #1 : 21 Aralık 2012 »
 Hos geldinz degerli Altemur Karagerey kardesim kutlu paylasim dileklerimle . T.T.K.
EN GÜZEL YÜZ BIZE CIRKIN BIZ SEVERIZ TÜRK YÜZÜ
EN IYI ÖZ BIZE FENA BIZ ISTERIZ TÜRK ÖZÜ.
MILLETCE HEP ALKISLARIZ ANILDIKCA TÜRK SÖZÜ.
            TANRI TÜRK´Ü KORUSUN.

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #2 : 21 Aralık 2012 »
Andam, bu kutlu yolda kazanılacak her Türk, Turana giderken en büyük gücümüz olacaktır. Otağımızı ne kadar canlı tutarsak, o kadar Türk Kanlıyı kazanma şansımız da artar. Tanrı Dağından bakan Başbuğlarımızın ve Şehitlerimizin yüzüne bir tebessüm, gönüllerine Vey Irmağında bir tas su vermek değil mi amacımız?

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 21 Aralık 2012 »
Andam, bu kutlu yolda kazanılacak her Türk, Turana giderken en büyük gücümüz olacaktır. Otağımızı ne kadar canlı tutarsak, o kadar Türk Kanlıyı kazanma şansımız da artar. Tanrı Dağından bakan Başbuğlarımızın ve Şehitlerimizin yüzüne bir tebessüm, gönüllerine Vey Irmağında bir tas su vermek değil mi amacımız?

Haklisin andam .  Bizde gecmisteki küskünlükleri kirginliklari bir kenara birakip kutlu davamizda tek yumruk olup dosta düsmana Türkün gücünü gösterecegiz . Tanri utandirmasin . T.T.K.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 21 Aralık 2012 »
Hoş geldiniz  Altemur Karagerey kardeşim, sizi otağımızda görmekden  mutluluk duydum.

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #5 : 21 Aralık 2012 »
Hoşbuldum Anteplim. Otağa üye olmadan önce de, otağı takip ediyordum. Otağınız güzel ama bana biraz sessiz gibi geldi. 4000 üyeli bir otağda, bazen günlerce paylaşım olmaması, ya da günde bir kaç paylaşım olmasını yadırgadım. Daha aktif olunmalı ki, yeni kandaşları yakalayıp, onları da etkin bir Türkçü yapabilmeliyiz.

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 21 Aralık 2012 »
Haklısın Kandaşım zaman zaman bizde bu konuyu kendi aramızda dile getiriyoruz, güncel konulara ağırlık verilebilir konunun altına farklı kardeşlerimiz yorum yapabilir, geçmişdeki paylaşılmış önemli konular güncellenebilir, bazen buda yapılıyor ama yeterli değil! benim aklıma şimdilik bunlar geliyor.

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #7 : 22 Aralık 2012 »
Hoşgeldiniz, esenlikler getirdiniz değerli kandaşım.
Dilekleriniz deleğimiz, yakınmalarınız da yakınmamızdır.
Dileklerimizi hep birlikte gerçeşleştirmek umuduyla, Turan'a kadar sürecek yolculuğumuz kutlu olsun!
Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun.

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #8 : 22 Aralık 2012 »
Değerli Karagerey- Altemur Kandaşım.
Sizler gibi, Türk olmak şerefini yaşam biçimi yapmış ve bu yaşam biçimini milyonluk kalabalıkların içinde yalnızlığın çilesine göğüs gererek yürüten tam inanmış Türkçü kardeşlerimle, sanaldan da olsa, bir ve beraber olmak bizim için onur, Türkçülük davası içinde büyük güç ve kazançtır.
Sizlerinde bildiği gibi Huntürk Otağı Türk Devleti önünde tüzel kişiliğe sahip olan Gökbörü Türkçüler Derneğinin resmi sanal ağıdır. Biz, Gök Tenğrimiz kolaylık verdi, iki yıl önce Türkçülüğü sırf sanal yapılanmadan ibaret olan belirsizlikten kurtararak ete kemiğe büründürme yolunda bir adım atıp Gökbörü Türkçüler Derneğini kurduk. Tanrımıza şükür ki çok da iyi etmişiz ve her geçen gün daha da iyiye gitmektedir. Derneğimizin İstanbul'da da şubesi var ve önümüzdeki günlerde diğer büyük illerde de şubeler açmayı tasarlıyoruz.
Türkçülüğün önemli kalelerinden olan TürkçüTurancı. com sanal ağının kapanması/kapatılması/kapatılmak zorunda bırakılması bizleri üzmüş olup, bu kaybı Türklük adına savaşan tümenlerimizden birisinin yok oluşu olarak değerlendirdik.
Türkçülüğe olan inanmışlıklarından şüphemiz olmayan ve aynı zamanda da gerçek hayatta sürdürdüğümüz Türkçü uğraşta da yer alabilecek bütün Türkçülerle el, gönül ve işbirliği yapmaya hazırız.

Hayırlı, uğurlu ve kutlu olması dileklerimle, hoşgeldiniz, esenlikler getirdiniz.

TTK
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Güneydoğulu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #9 : 22 Aralık 2012 »
Değerli Karagerey- Altemur Kandaşım.
Sizler gibi, Türk olmak şerefini yaşam biçimi yapmış ve bu yaşam biçimini milyonluk kalabalıkların içinde yalnızlığın çilesine göğüs gererek yürüten tam inanmış Türkçü kardeşlerimle, sanaldan da olsa, bir ve beraber olmak bizim için onur, Türkçülük davası içinde büyük güç ve kazançtır.
Sizlerinde bildiği gibi Huntürk Otağı Türk Devleti önünde tüzel kişiliğe sahip olan Gökbörü Türkçüler Derneğinin resmi sanal ağıdır. Biz, Gök Tenğrimiz kolaylık verdi, iki yıl önce Türkçülüğü sırf sanal yapılanmadan ibaret olan belirsizlikten kurtararak ete kemiğe büründürme yolunda bir adım atıp Gökbörü Türkçüler Derneğini kurduk. Tanrımıza şükür ki çok da iyi etmişiz ve her geçen gün daha da iyiye gitmektedir. Derneğimizin İstanbul'da da şubesi var ve önümüzdeki günlerde diğer büyük illerde de şubeler açmayı tasarlıyoruz.
Türkçülüğün önemli kalelerinden olan TürkçüTurancı. com sanal ağının kapanması/kapatılması/kapatılmak zorunda bırakılması bizleri üzmüş olup, bu kaybı Türklük adına savaşan tümenlerimizden birisinin yok oluşu olarak değerlendirdik.
Türkçülüğe olan inanmışlıklarından şüphemiz olmayan ve aynı zamanda da gerçek hayatta sürdürdüğümüz Türkçü uğraşta da yer alabilecek bütün Türkçülerle el, gönül ve işbirliği yapmaya hazırız.

Hayırlı, uğurlu ve kutlu olması dileklerimle, hoşgeldiniz, esenlikler getirdiniz.

TTK

Bir konu ancak bu kadar güzel anlatılır. Genel Başkanımıza saygılar sunar  Altemur Andaya hoş geldiniz derim.
Güneydoğuda TÜRK!! Dimdik! Ayakta!