Gönderen Konu: Geçmişte Yaşamanız Mümkün Olsa  (Okunma sayısı 10569 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Deli

• Türkçü-Turancı
Geçmişte Yaşamanız Mümkün Olsa
« : 07 Haziran 2006 »
 Geçmişte yaşamanız mümkün olsaydı

1-Kimin yerinde olmak isterdiniz?
2-Hangi tarihte,hangi olayın içinde bulunmak isterdiniz?

Hepimiz hayal kurarız.Bu hayallerimizde ya Kürşad olur Çin sarayını basarız,Deli Dumrul olur Azraile çatarız vaya alalade bir çeri olup büyük savaşlara katılırız.Peki eski çağlarda yaşamamız mümkün olsaydı.Ne güzel olurdu değil mi?

Orkun dergisinin 1998 yılında yaptığı bir ankettir bu.Belki bu veya buna benzer bir forum açılmıştır.Ben yinede sormak istedim.

NE AMERİKA , NE RUSYA , NE ÇİN ,
HERŞEY MİLLİYETÇİ TÜRKİYE İÇİN ...

Çevrimdışı metinuzun

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: Geçmişte Yaşamanız Mümkün Olsa
« Yanıtla #1 : 08 Haziran 2006 »
DEDIGIN GIBI MÜMKÜN OLSA SECIM COK ZOR OLUR.

BIZ TÜRKLER HER ZAMAN SAVASTIK NE ZAFERLER KUTLADIK,BIR SECIM YAPMAK BENIM ICIN ZOR OLUR.
CÜNKÜ TARIHIMIZDE HICBIR KARA LEKE YOKTUR.

AMA BEN BELKI KURTULUS SAVAS ZAMANINDA YASAMAK ISTERDIM,RAHMETLI BÜYÜK DEDEMLE.
BES KARDES GITMISLER SADE O DÖNEBILMIS.BELKI BÜYÜK AMCAMLARALA TANISMA FIRSATIM OLURDU.
ONLARI DAHA IYI TANIRDIM. O ZAMANLARI BOLLUK ICINDE YASARMIS BIZIM AILE.TABIKI SEFERBERLIK NETiCESIYLE HERSEYLERI YOK OLMUS.AMA TOPRAKLARINDAN BIR KARIS BILE VERMEMISLER.
YANI DÜSÜN O KADAR BOLLUK VARKEN SEN KALK GIT SAVAS SEHIT OL AILEN SEFALET CEKSIN.

AMA NETICEDE HÜR YASIYORUZ BUGÜN.ONLARIN SAYESINDE.
TANRI HEPSINI RAHMET EGLESIN TOPRAKLARI BOL OLSUN MEKKANLARI CENNET OLSUN.BIZ ONLARIN FEDAKARLIGINI UNUTMADIK VE UNUTMAYACAGIZ HICBIR ZAMAN.

SAYGILARIMLA METIN UZUN.

BIZLER TANRININ KIRBACIYIZ
BOZKURT BOYUN EGMEZ, TÜRK ASLA EGMEZ

Çevrimdışı yigitler_ölmez

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 10 Haziran 2006 »
eğerki öyle bir şansım olsaydı kesinlikle 70-80 li yıllarda olmayı isterdim vede abdullah çatlının yerinde onun gibi olmak isterdim çünkü bu uğurda ölmek her babayiğide kısmet olmaz yinede vatan sağolsun şimdi yapabilirsek birşeyler yapmaya çalışıyoruz Allah'a emanet olun kardeşlerim

Çevrimdışı Deli Kurt

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 12 Haziran 2006 »
Tabikide seçim yapmak çok zor olur kardeşim.Fakat her kişinin gönlünde bir aslan yatar.Ben Çanakkale de savaşmak isterdim,o savaş kadar çetin geçen çok savaşlarımız olmuş tarih boyunca, fakat ordaki kahramanlıklar,ninelerimizin fedakarlıkları ve iman gücü...Küçüklüğümden beri Çanakkale deyince tüylerim diken diken olmuştur,ama bizde bu devrin deli Türkleriyiz...
Biz ki Ustasıyız Vatan Sevmenin...

Çevrimdışı Deli Kurt

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #4 : 12 Haziran 2006 »
Kandaş bu soruyu bende sana soruyorum.
Biz ki Ustasıyız Vatan Sevmenin...

Çevrimdışı Deli

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 12 Haziran 2006 »
      Önce hoşgeldiniz ırkdaşlar.Cavaplarınız gerçekten çok güzel.Deli Kurt gandaşımın dediği gibi biz bu devrin Deli Türkleriyiz.Ama hayalde olsa geçmişte yaşaydık keşke.

Ben Kürşad'ın yanında Çin sarayını basan kırk kişiden biri olmak isterdim.O dünyanın en büyük destanını yazan kırk meçhul askerden biri olmak benim en büyük hayalerimden biridir.Keşke olsaydım.Öyle kutlu bir ölüm herkese nasip olmaz.
NE AMERİKA , NE RUSYA , NE ÇİN ,
HERŞEY MİLLİYETÇİ TÜRKİYE İÇİN ...

Çevrimdışı GaripKurt

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #6 : 09 Temmuz 2006 »
ATAM OGUZ HANIN ZAMANINDA YASAMAK isterdim . Ve Cok Gurur Duyardim Su Anda Bile Bu Duyguyu Yasiyorum Ben sonucta Damarlarimda Oguz Hanin Kani Dolasiyor..
Bir gün gelip ırkımızın gürbüz erleri
Adım adım dolaşırken kutlu yerleri
Vaktiyle bir Atsız varmış derlerse ne hoş
Anılmakla hangi bir ruh olmaz ki sarhoş?
Hüseyin Nihal Atsız

Çevrimdışı AttilaHun

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #7 : 12 Temmuz 2006 »
Geçmişte yaşamam mümkün olsaydı Attila'nın yerinde olmak isterdim. Avrupa'yı kılıçtan geçirirdim; ne Latini kalırdı, ne Germeni kalırdı, ne Slavı kalırdı... Köklerini kuruturdum kansız köpeklerin.

Çevrimdışı BabaHoroz

• Yeni Üye
  • *
  • Ne Mutlu ki TÜRKüm
« Yanıtla #8 : 20 Temmuz 2006 »
Akşemseddin olsam iyi olurdum.Yanımda bugünleri gösteren bir kamera.Fatih derdim.Bak ilerde torunlarına neler yapacaklar,sen bunlara acıma ve kellelerini uçurki,ilerde torunların rahat etsin.Bu cavurlar insanlıktan anlamazlar,gebert hepsini derdim.
Sadece ve Sadece DENİZLİSPOR lu,Her konuda Objektif,AntiEmperyalist ve Tam Bir TÜRK

Çevrimdışı Turk_aze

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #9 : 20 Temmuz 2006 »
bu günle geçmişi kıyasladığımda eğer geçmişte yaşama şansım olsaydı şu anda kafamda liste halinde tuttuğum 145 kişiyi öldürürdüm.böylece vatana ve millete daha hayırlı bir hayat ve ortam oluşmuş olurdu.