Gönderen Konu: GENETİĞİ BOZUK KAŞAR'LAR  (Okunma sayısı 179573 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Savaşcı

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: GENETİĞİ BOZUK KAŞAR'LAR
« Yanıtla #70 : 27 Ocak 2013 »
Güleriz ağlanacak halimize. akp'de Türk yok diye üzülürdük, şimdi ise bir çoğunun Türk düşmanı olduğuna kızıyoruz.  Her neyse bunların bir gram değeri yok gönlümde ama bu millette neden hiç bir tepki yok. 
Hayat bir savaş alanıdır.

Çevrimdışı Fatih

• Türkçü-Turancı
  • Kök Tenğri'nin esenliği bütün Türklerin üzerinedir
« Yanıtla #71 : 27 Ocak 2013 »

:uzi: KODUĞUMUN VAHABİSİ... :twisted:

Çölde devesini ararken bahtına kutup ayıs çıkan bu bahtsız bedevi, kutup ayısından yırtsa bile YALNIZKURT ağabeyin :uzi: GÜLLEsinden mümkünatı yok kurtulamayacak.
Ağabey, bu batsız vahhabi gusül abdestlik olacak olmasına ama bu gusülü vahhabiye muamele öncesinde mi yoksa akabinde mi aldıracaksınız çok merak etmekteyim.

Çok yaşa be ağabey. Sayende, bir nebzecik de olsa, tebessüm edebilmekteyiz.
Kök Tenğri'nin esenliği bütün Türklerin üzerinedir.

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
« Yanıtla #72 : 30 Ocak 2013 »
AAAA...! BU BÖLÜME KOYMAYI UNUTTUĞUMUZ NE CEVHERLER DAHA VARMIŞ.... :kahkaha01: :kahkaha01: :kahkaha01:

BBP’NİN BÜLENT ARINÇ'I....

Alperen Ocakları Eski Genel Başkanı ve BBP eski Genel Başkan Başmüşaviri Eyüp Gökhan Özekin’in sahibi olduğu,aralarında Hakan Albayrak,Bülent Akyürek gibi yazarların da yer aldığı Sancaktar Dergisi, ‘’Federasyon yapısına’’ sahip çıktı.
Alperen Ocakları Eski Genel Başkanı ve BBP eski Genel Başkan Başmüşaviri Eyüp Gökhan Özekin’in sahibi olduğu Sancaktar dergisi manifesto niteliğinde bildiri yayınladı.

İŞTE O MANİFESTODAN SATIR BAŞLARI
Kürt meselesini çözmek için ana dilde eğitim hakkı dahil her türlü radikal kararın yanındayız federasyon konfederasyon vs çözümlere de açığız. İslam devleti kurabilmek için.. diye açıklamaları var.Gelinen noktada zihniyetin düştüğü durum budur.

KÜRTLERE BAĞIMSIZLIK
'Başka açıdan Irak’ın Kuzeyindeki, Suriye’deki, İran’daki, ve Türkiye’deki Kürtlerin birlik olması, federal, özerk yahut tam bağımsız bir yapı ile beraberce hareket etmeleri, yine niyetlerin ve amellerin hayırlı olmasını değişmez kabul edersek iyi bir şey olabilir. '

HABUR, ANLAMSIZ MİLLİ ASABİYETTİ
Kanın durmamasında hükümetin de sorumluluğu var. Silahlarını dağda bırakıp evlerine dönen bir grup PKK’lının Habur sınır kapısından zafer işareti yaparak girmeleri ve onları karşılayan kalabalığın da zafer işareti yaparak zılgıt çekmesi bazı nefislere ağır geldi diye o süreç durduruldu, anlamsız bir ‘milli asabiyet’ uğruna kan akışının devam etmesi göze alındı. “Varsın zafer işareti yapsınlar, neticede kutlanan şey barış” denilip geçilemedi.

KÜRDİSTAN FAYDALI OLABİLİR
Başka açıdan Irak’ın Kuzeyindeki, Suriye’deki, İran’daki, ve Türkiye’deki Kürtlerin birlik olması, federal, özerk yahut tam bağımsız bir yapı ile beraberce hareket etmeleri, yine niyetlerin ve amellerin hayırlı olmasını değişmez kabul edersek iyi bir şey olabilir. Farklı olmalarından dolayı horlanmalarının dışında, inançlarına uygun bir hayat sürmelerinde zorluklarla karşılaşmışlardır. Kürtler bölgedeki muhtelif yönetimlerin İslam’a olan mesafesinden ötürü mağdur edilmiş, ortak payda olan İslam’dan uzaklaştırma çalışmalarından nasiplerini almış, hatta belli bir dönem camilerinde okunan ezan bile hakim dilde bir şiire çevrilerek iyice yalnızlaştırılmışlardır. Yani İslami bir irade tarafından idare edilecek Kürdistan faydalı bir şey olabilir.

ULUS DEVLETTEN VAZGEÇİLMESİ LAZIM
Şunu da unutmayacağız ama: Ulus devlet anlayışından vazgeçilip Millet-i İslam anlayışına dönülmediği ve mevcut devlet sınırları muhafaza edildiği müddetçe müsbet sonuçlar sınırlı kalmaya mahkûmdur, o sonuçların menfiye dönme ihtimali de daima var olacaktır. Dicle-Fırat havzasının bölünmez bütünlüğü ilkesini çiğneyen emperyalistlerin çizdiği sınırlar ortadan kaldırılmadıkça “Nihai çözüm”e ulaşmak mümkün olmayacaktır.

Sancaktar Dergisi Manifestosu :kahkaha: :kahkaha: :kahkaha:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PpISX6q3MK4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=PpISX6q3MK4</a>

SANCAKTAR DERGİSİ - 2 :kahkaha: :kahkaha: :kahkaha:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=leG1pBdG56o" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=leG1pBdG56o</a>

:kahkaha01: :kahkaha01: :kahkaha01:
Sancaktar dergisinin ikinci manifestosunda yazıcı tutun adamın fazlaca dikkat çekmesinden sonra, Hakan Albayrak TIMETURK' e yaptığı açıklamada "Suriye devrimcilerinin tanıtım videolarına yakın bir video çektik, Kendimizi zaten devrimin bir parçası olarak görüyoruz. Onlar videolarında silah, havan topu gösteriliyor. Bizim de silahımız kalem, bilgisayar ve yazıcıdır'' dedi. :kahkaha01: :kahkaha01: :kahkaha01:

TTK.
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
« Yanıtla #73 : 05 Şubat 2013 »
Alıntı yapılan: MİLLİYET
Taraf Gazetesi'nin barış süreciyle ilgili yazı dizisinde röportaj veren ünlü oyuncu Ayşen Gruda 'Kandil'e gidip PKK'yı ikna edebilirim' sözleriyle bomba bir açıklama yaptı.

Ayşen Gruda, "Bu devlet bana bir görev verirse ben korkmadan ama hiç korkmadan mağaralara gidip o insanları ikna ederim. Masal anlatsam bile beni dinlerler" dedi.

Gruda, "Neyin ispatı ve kavgası içindeyiz. O Kürt çocukları da anne, baba kuzusu. Küçük hesaplar yüzünden iki tarafta ölüyor. Dövüşe dövüşe değil masa başında konuşa konuşa halletmemiz gerekiyor. İnanıyorum aklı başında siyasiler, insanlar bunları görüyorlar. Hepimizin çocukları var. Bu savaş çok gereksiz" şeklinde konuştu.

Gruda hem askerlerin hem de PKK'lıların kendi filmleriyle büyüdüğüdünü belirterek :kahkaha:, çözüme bir katkısı olacaksa Kandil'e gitmeye hazır olduğunu belirterek şunları söyledi:

"Eğer ki bu konuda katkım olacak ise mağaralara kadar gitmeye razıyım. PKK mağaralarına giderim. Çünkü onlar bana bir şey yapmazlar. Onlar da benim filmlerimle büyüdüler.  :kahkaha: Ben de endişeliyim ki o filmlerin neresinde yanlış yaptığımı düşünüyorum. :-o Bana bir şey yapmazlar. :twisted: Bu devlet bana bir görev verirse ben korkmadan ama hiç korkmadan mağaralara gidip o insanları ikna ederim. Masal anlatsam bile beni dinlerler."
Ayşen Gruda'nın senelerce oynadığı aptal kız rolü kişiliğine sirayet etmiş olmalı... :kahkaha01: :kahkaha01: :kahkaha01:

TTK.
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #74 : 10 Şubat 2013 »
NELER OLUYOR? BÖYLE!!!!  BİRİLERİ GÜNDEM OLUŞTURARAK KIROLARIN HAKLI OLDUĞUNU MİLLETİMİZİN BİLİNÇ ALTINA YERLEŞTİRMEYE ÇALIŞIYOR, SONUÇTA: GİZLİ ANLAŞMALAR GÜN YÜZÜNE ÇIKACAK ALT YAPIYI HAZIRLIYORLAR.

Müjdat Gezen: ''Ben de dağa çıkarım!''

Müjdat Gezen Türkiye'de Kürtlere haksızlık yapıldığını söyleyip "gerekirse dağa çıkarım" dedi..

TÜRK'ÜN EKMEĞİNİ YİYİP HAİNİN KILICINI SALLAYAN KÖPEKLER !!!

ÇIKMASSAN  SENDEN ADİSİ YOK! HADİ YOL AÇIK! GİT'DE, BOYUNU GÖRELİM!!!

Kaynak : http://www.haber3.com/mujdat-gezen-ben-de-daga-cikarim-haberi-1777371h.htm#ixzz2KUW5yjXu

KaraTekin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #75 : 10 Şubat 2013 »
NELER OLUYOR? BÖYLE!!!!  BİRİLERİ GÜNDEM OLUŞTURARAK KIROLARIN HAKLI OLDUĞUNU MİLLETİMİZİN BİLİNÇ ALTINA YERLEŞTİRMEYE ÇALIŞIYOR, SONUÇTA: GİZLİ ANLAŞMALAR GÜN YÜZÜNE ÇIKACAK ALT YAPIYI HAZIRLIYORLAR.

Müjdat Gezen: ''Ben de dağa çıkarım!''

Müjdat Gezen Türkiye'de Kürtlere haksızlık yapıldığını söyleyip "gerekirse dağa çıkarım" dedi..

TÜRK'ÜN EKMEĞİNİ YİYİP HAİNİN KILICINI SALLAYAN KÖPEKLER !!!

ÇIKMASSAN  SENDEN ADİSİ YOK! HADİ YOL AÇIK! GİT'DE, BOYUNU GÖRELİM!!!

Kaynak : http://www.haber3.com/mujdat-gezen-ben-de-daga-cikarim-haberi-1777371h.htm#ixzz2KUW5yjXu

Hep diyoruz gardasim, memlekette agac yerine soysuz fiskiriyor diye...Bugün bu soysuzluklari yapanlar agirlikli olarak Osmanli´daki devsirmelerin, sabetayistlerin, dönmelerin torunlari. Bunlarin soylari soplari arastirilsin ya devsirme cikar, ya dönme cikar, ya rum cikar veya diger Türk olmayan topluluklarin kirintilari cikar...
Kesinlikle herkesin kimligine ne halt oldugu yazilmalidir. Yazilsin ki Türk kimligi altinda kendilerini gizleyerek türlü türlü serefsizlik yapamasinlar. Yazilsin ki Türk milleti kendinden baska kimseye güvenilmeyecegini görsün...

KaraTekin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #76 : 10 Şubat 2013 »
AAAA...! BU BÖLÜME KOYMAYI UNUTTUĞUMUZ NE CEVHERLER DAHA VARMIŞ.... :kahkaha01: :kahkaha01: :kahkaha01:

BBP’NİN BÜLENT ARINÇ'I....

Alperen Ocakları Eski Genel Başkanı ve BBP eski Genel Başkan Başmüşaviri Eyüp Gökhan Özekin’in sahibi olduğu,aralarında Hakan Albayrak,Bülent Akyürek gibi yazarların da yer aldığı Sancaktar Dergisi, ‘’Federasyon yapısına’’ sahip çıktı.
Alperen Ocakları Eski Genel Başkanı ve BBP eski Genel Başkan Başmüşaviri Eyüp Gökhan Özekin’in sahibi olduğu Sancaktar dergisi manifesto niteliğinde bildiri yayınladı.

İŞTE O MANİFESTODAN SATIR BAŞLARI
Kürt meselesini çözmek için ana dilde eğitim hakkı dahil her türlü radikal kararın yanındayız federasyon konfederasyon vs çözümlere de açığız. İslam devleti kurabilmek için.. diye açıklamaları var.Gelinen noktada zihniyetin düştüğü durum budur.

KÜRTLERE BAĞIMSIZLIK
'Başka açıdan Irak’ın Kuzeyindeki, Suriye’deki, İran’daki, ve Türkiye’deki Kürtlerin birlik olması, federal, özerk yahut tam bağımsız bir yapı ile beraberce hareket etmeleri, yine niyetlerin ve amellerin hayırlı olmasını değişmez kabul edersek iyi bir şey olabilir. '

HABUR, ANLAMSIZ MİLLİ ASABİYETTİ
Kanın durmamasında hükümetin de sorumluluğu var. Silahlarını dağda bırakıp evlerine dönen bir grup PKK’lının Habur sınır kapısından zafer işareti yaparak girmeleri ve onları karşılayan kalabalığın da zafer işareti yaparak zılgıt çekmesi bazı nefislere ağır geldi diye o süreç durduruldu, anlamsız bir ‘milli asabiyet’ uğruna kan akışının devam etmesi göze alındı. “Varsın zafer işareti yapsınlar, neticede kutlanan şey barış” denilip geçilemedi.

KÜRDİSTAN FAYDALI OLABİLİR
Başka açıdan Irak’ın Kuzeyindeki, Suriye’deki, İran’daki, ve Türkiye’deki Kürtlerin birlik olması, federal, özerk yahut tam bağımsız bir yapı ile beraberce hareket etmeleri, yine niyetlerin ve amellerin hayırlı olmasını değişmez kabul edersek iyi bir şey olabilir. Farklı olmalarından dolayı horlanmalarının dışında, inançlarına uygun bir hayat sürmelerinde zorluklarla karşılaşmışlardır. Kürtler bölgedeki muhtelif yönetimlerin İslam’a olan mesafesinden ötürü mağdur edilmiş, ortak payda olan İslam’dan uzaklaştırma çalışmalarından nasiplerini almış, hatta belli bir dönem camilerinde okunan ezan bile hakim dilde bir şiire çevrilerek iyice yalnızlaştırılmışlardır. Yani İslami bir irade tarafından idare edilecek Kürdistan faydalı bir şey olabilir.

ULUS DEVLETTEN VAZGEÇİLMESİ LAZIM
Şunu da unutmayacağız ama: Ulus devlet anlayışından vazgeçilip Millet-i İslam anlayışına dönülmediği ve mevcut devlet sınırları muhafaza edildiği müddetçe müsbet sonuçlar sınırlı kalmaya mahkûmdur, o sonuçların menfiye dönme ihtimali de daima var olacaktır. Dicle-Fırat havzasının bölünmez bütünlüğü ilkesini çiğneyen emperyalistlerin çizdiği sınırlar ortadan kaldırılmadıkça “Nihai çözüm”e ulaşmak mümkün olmayacaktır.

Sancaktar Dergisi Manifestosu :kahkaha: :kahkaha: :kahkaha:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PpISX6q3MK4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=PpISX6q3MK4</a>

SANCAKTAR DERGİSİ - 2 :kahkaha: :kahkaha: :kahkaha:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=leG1pBdG56o" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=leG1pBdG56o</a>

:kahkaha01: :kahkaha01: :kahkaha01:
Sancaktar dergisinin ikinci manifestosunda yazıcı tutun adamın fazlaca dikkat çekmesinden sonra, Hakan Albayrak TIMETURK' e yaptığı açıklamada "Suriye devrimcilerinin tanıtım videolarına yakın bir video çektik, Kendimizi zaten devrimin bir parçası olarak görüyoruz. Onlar videolarında silah, havan topu gösteriliyor. Bizim de silahımız kalem, bilgisayar ve yazıcıdır'' dedi. :kahkaha01: :kahkaha01: :kahkaha01:

TTK.

Ayhan baskanim, sanirim bunlar Kenan Evren´in "Tas Medreselerde" degisime ugrattigi Yusufiyeliler olmali  :lol:

Çevrimdışı TÜRKİYEM

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #77 : 11 Şubat 2013 »
DAHA BİR GÜN GEÇMEDİ YİNE AYNI SALYALAR DEDİĞİMİZ GİBİ BUNLAR ALIŞTIRMA MİLLETİN TEPKİSİ(NE KADAR VARSA ARTIK) KÖRELTME AMAÇLI AYNI ODAKLAR TARAFINDAN ISITILIP,ISITILIP SERVİS YAPILIYOR.

SÜTOĞLAN KADİR SENİ HİÇ BİR ZAMAN SEVMEDİM ZATEN

İNANIR: Bugün ne PKK ne Öcalan ne BDP ne de Kürt halkı Türkiye‘den ayrılma gibi bir hayalin peşinde. Bunu istemiyorlar ve istemediklerini de söylediler. O yüzden yalandan yere politikalar üretip gerginlikler yaratmayalım. Barış sürecinden kim dönerse, canı yanar.

Daha Dün Kaşınan kışanak özerk itistan istiyoruz demedimi? sen bunların Avukatımısın Kado beg!!
TÜRK'ÜN KALBİNİN ATTIGI HERYERDEYİZ

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
« Yanıtla #78 : 11 Şubat 2013 »

İNANIR: Bugün ne PKK ne Öcalan ne BDP ne de Kürt halkı Türkiye‘den ayrılma gibi bir hayalin peşinde. Bunu istemiyorlar ve istemediklerini de söylediler. O yüzden yalandan yere politikalar üretip gerginlikler yaratmayalım. Barış sürecinden kim dönerse, canı yanar.

Bir atasözümüzde:
"Katrandan olur mu şeker? Cinsini s----ğim cinsine çeker." denilmektedir.
Bizim atalarımız ne büyük adamlarmış?
Ta evvelinden bu günleri, kızıl eskisi, marksist döküntü p.. Kadir'in yapacaklarını görmüş ve lafı peşin peşin yapıştırmışlar.
Tanrı ve Türklük aşkına bir kez daha kızıl eskisi, marksist döküntü p.. Kadir'i kapaklıyoruz.
"Katrandan olur mu şeker? Cinsini s----ğim cinsine çeker."

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla
Çağrıbey

Çevrimdışı KökTürk

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #79 : 12 Şubat 2013 »
Bir de karadenizli olacak genetiği bozuk adam!

“Öd tengri yaşar. Kişi oglı kop ölgeli törümüş.”
(Zamanı Tanrı yaşar. İnsanoğlu hep ölmek üzere türemiş.)

- Bilge Kağan

Üstte mavi gök, altta yağız yer kılındıkta, ikisi arasında insan oğlu kılınmış.
İnsan oğlunun üzerine ecdadım Bumin Kağan, İstemi Kağan oturmuş.
Oturarak Türk milletinin ilini töresini tutuvermiş, düzenleyivermiş.
Dört taraf hep düşman imiş.
Ordu sevk ederek dört taraftaki milleti hep almış, hep tâbi kılmış.
Başlıya baş eğdirmiş, dizliye diz çöktürmüş...