Gönderen Konu: GÜNÜMÜZDEKİ NURCULAR  (Okunma sayısı 15543 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cesur Yürek

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: GÜNÜMÜZDEKİ NURCULAR
« Yanıtla #10 : 14 Haziran 2008 »
Y.N : Şifreli,sloganvari,boş iletiler yazmayın !
Sanmayın ki suskunuz, ölümle pes etmeyiz!
Şehitlikte olsak da biz yine nöbetteyiz.
Biz yine bir bakmaya düşmanı görmekteyiz.
Adımız şehit bizim,yıldırımlar yaratan!!!
Ebedi nefesimiz, bu bayrak ve bu vatan.

Tanrı Türk'ü Korusun...

Çevrimdışı barış dere

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 14 Haziran 2008 »
arkadaşlar birçok fetoşcu gördüm benim okulda..(gazi üni.)..yalnız bir şeyi farkettim bu adamların harbiden fetoşun nasıl bir adam olduğunu bilmiyorlar yaa..ADAm için (bu arada adamdan saymıyorum fetoş p.çini) ALLAH dostu diyorlar..ayrıca göya Türkiye sevdalısıymış..Ben de dedim ki bana amerikan yalakalarından , misyoner ib.elerden bahsetme dedim...Benim için tek bir Türkiye sevdalısı var..daha doğrusu vardı..O da BAŞBUĞ ATATÜRK dedim..sonra bana şöle dedi:"o başka..."..o başka dan başka söyleyecek lafınız varmı? dedim..yok dedi.benim lafım bitmedi dedim ve devam ettim..madem fetoş efendi TÜRKİYE sevdalısı niçin amerikanın k.çına girdi!.dedim.O yobaz da:"başka gidecek yeri yoktu" dedi.Mesela niçin orta asya Türk devletlerinden birine gitmedi dedim.Hani orda fetoşcu-antiTürkçü-amerikancı okulları varya dedim..orlara okul açmasını biliyorda dedim orda oturmasının bilmiyomu senin başbuğun dedim...hiç cevap yok..:)..Hadi ordan!.pis amerikan uşağı dedim..yürrrrrrrüüüü! dedim.....Yani arkadaşlar demek istediğim bu fetoşcularda ne olduklarını neyin peşinde koştuklarını bilmiyorlar...Bunlar gafil avlanmış.....tabi bu onları haklı çıkarmaz ki keza muhatap olduğum fetoşcu yobaz üni. öğrencisi..kafası yokmu?aklı yokmu? ATATÜRK'ün ismini ağzınıza alın bınların yanında rahatsız olurlar hemen...İşte bunlara bu noktada af yok!...bana göre bu nurcu köpekleri toplayacan fıçılara doldurup yakacaksın..... dünyaya ibret olsun diye bu işi canlı televizyonlarda yapacaksın bak o zaman nasıl yola gelir köpekler!....

TENGRİ TÜRK'Ü korusun ve yüceltsin!.........

saygılarımla........

Çevrimdışı brakisefal

• Türkçü-Turancı
    • http://www.vatankirim.net/
« Yanıtla #12 : 15 Haziran 2008 »
Geçen haftalarda staj yaptım. Staj yaptığım firmanın yetkilisi klasik fettoşcu bıyığıyla ve parmağındaki gümüş yüzükle alışılageldik bir tarikatcıydı. Gel zaman git zaman, bir hayli muhabbetimiz oldu. Laf lafı aça aça siyasete geldi. Sordum kendisine, sen cemaattensin galiba abi, zaman gazetesi okursun; stv izlersin,  ne iş diye. Bekliyorum ki adam, hoca efendisini övsün, onun ne yüce adam olduğundan bahsetsin de ben de vereyim ayarımı.

Yok öyle olmadı, hayal kırıklığına uğradım. Adam ana avrat; fettoş, allah, peygamber, muhammed ne varsa sövdü geçti. Sonradan anlattı ki bu cemaat işlerine girişi zorunluluktan olmuş. Adam önceleri neyi var neyi yok kaybetmiş; işi gücü batmış-iflas etmiş. Derken tarikata kapak atmış;işleri açılıvermiş. Şimdi belediyelerden ihaleleri kapar -cemaatin işlerini yapar olmuş.  Anlattı da anlattı. Abi gel iki tek atalım dedik, ama atamadan benim staj bitti.

İçimizdeki nurculardan böyleleri de var. Hem de çoğunlukta. İşin içinde yeşil sermaya-fettoşun amerikan menşeli paraları oldu mu millet zorla fettoşcu oluveriyor. Staj süresince bulunduğum Denizli'de türbanlı sayısındaki artış da bunun bir kanıtı olmalı.

Fettoşcu sermaye Anadolu'daki üreticiyi kıskacına almış durumda. Saf Anadolu insanı biraz kişisel çıkar, biraz da saflığı ile bu şerefsizlere çanak tutuyor hale gelmiş. Bunu çok yakından izlemledim. Sonumuz hayrolsun, Tanrı Türk'ü korusun.

Çevrimdışı ÖzerBozkurt

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #13 : 15 Haziran 2008 »
Yine aramızda asıp kesen, yakıp yıkan arkadaşlar var. Ne mutlu bize.

İstiklal Marşı meselesinde olay şeriatçılıkla alakalı değil. Olay tamamen göz boyamayla alakalı.
Ama okul konusunda Fetullah'ın yaptığını Devlet'imiz yapacaktı. Büyükelçilik bünyesinde açılacak Türk okulu Fetullah'ın elindeki bu gücü alırdı.

Çevrimdışı Tuğçe Özsoy

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKI SAĞOLSUN!!!
« Yanıtla #14 : 15 Haziran 2008 »
   İstiklal marşının şeriatla alakası olmadığını biliyoruz.Göz boyama da değil olan biten, dini kullanma !!! Şeriatın Kuran da geçen kurallar olduğunu bilmiyorlar. Beyinlerin algılayamadığı anda şeriat iyi bir şekilde gösteriliyor.Lanet olsun bu beyinlere diyorum !!!

Devletin yapacağı okullara gelirsek kim yapacak?Şu devirde sor bakayım kandaşım birine devletle hükümeti ayırt eden biri var mı?Hükümetle devlet kavramını ayırt edemedikleri için iyi olan herşeyi yani okulları da akp yapmış olurdu, kötü olanı da devlet...Bu yüzden (-acak,-ecek) eklerini kullanmanın yeri değil diye düşünüyorum..

Ayrıca bırakın bizi de lanetimizi burda olsun dökelim. Irkdaşlarımla birlikte rahat edeyim...

Tanrım biz Türkleri korusun !!!
"cihat" değil "KIZILELMA" !!!
"ab" değil "TURAN" !!!

Çevrimdışı ÖzerBozkurt

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #15 : 15 Haziran 2008 »
   İstiklal marşının şeriatla alakası olmadığını biliyoruz.Göz boyama da değil olan biten, dini kullanma !!! Şeriatın Kuran da geçen kurallar olduğunu bilmiyorlar. Beyinlerin algılayamadığı anda şeriat iyi bir şekilde gösteriliyor.Lanet olsun bu beyinlere diyorum !!!

Devletin yapacağı okullara gelirsek kim yapacak?Şu devirde sor bakayım kandaşım birine devletle hükümeti ayırt eden biri var mı?Hükümetle devlet kavramını ayırt edemedikleri için iyi olan herşeyi yani okulları da akp yapmış olurdu, kötü olanı da devlet...Bu yüzden (-acak,-ecek) eklerini kullanmanın yeri değil diye düşünüyorum..

Ayrıca bırakın bizi de lanetimizi burda olsun dökelim. Irkdaşlarımla birlikte rahat edeyim...

Tanrım biz Türkleri korusun !!!

Tabi ki dökün lanetinizi, içiniz rahatlayacaksa, kendinizi böyle kandırabilecekseniz dökün elbette.

Okulların açılma kararları elbette Milli Eğitim Bakanının elinden geçecek. Ödenek için Maliye Bakanlığı izin verecek. Hükümetin elinden geçecek yani bu karar. Tek yapsında, hükümet yapsın. Nasıl olsa hükümetler geçici.

Çevrimdışı Tuğçe Özsoy

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKI SAĞOLSUN!!!
« Yanıtla #16 : 16 Haziran 2008 »

Tabi ki dökün lanetinizi, içiniz rahatlayacaksa, kendinizi böyle kandırabilecekseniz dökün elbette.

ÖzerBozkurt Irkdaş olduğumuzu düşünmüştüm...Ben kendimi kandırmakla meşkul olurken buyur sen istediğini yap !!! Hani herşeyin en iyisini en doğrusunu bilirsin ya 8-) Tanrım sen usuma hakim ol diyorum ve şerefsiz topluluğunun yaptığı hiç birşeye tamam yapında kim yaparsa yapsın diyemem..Ben ve benim gibiler ancak kendini kandırır.  :-D Irkımı seviyorum Tanrıya şükür !!! ÖzerBozkurt haklısın, tamam...  :-D
"ab" değil "TURAN" !!!

Çevrimdışı ÖzerBozkurt

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #17 : 16 Haziran 2008 »

ÖzerBozkurt Irkdaş olduğumuzu düşünmüştüm...Ben kendimi kandırmakla meşkul olurken buyur sen istediğini yap !!! Hani herşeyin en iyisini en doğrusunu bilirsin ya 8-) Tanrım sen usuma hakim ol diyorum ve şerefsiz topluluğunun yaptığı hiç birşeye tamam yapında kim yaparsa yapsın diyemem..Ben ve benim gibiler ancak kendini kandırır.  :-D Irkımı seviyorum Tanrıya şükür !!! ÖzerBozkurt haklısın, tamam...  :-D
Hakaretle, ''asalım keselim'' naralarıyla ancak kendinizi kandırırsınız, ancak sahte bir tatminkarlık yaşarsınız.
Uslu düşünen birisi bunların bir faydasının olmadığını, olmayacağını anlar.
Saygılar tüm aklı başında olan Irktaşlarıma.

Çevrimdışı Tuğçe Özsoy

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKI SAĞOLSUN!!!
« Yanıtla #18 : 17 Haziran 2008 »

Hakaretle, ''asalım keselim'' naralarıyla ancak kendinizi kandırırsınız, ancak sahte bir tatminkarlık yaşarsınız.
Uslu düşünen birisi bunların bir faydasının olmadığını, olmayacağını anlar.
Saygılar tüm aklı başında olan Irktaşlarıma.

Söz bitti... :) Fazlası zarar !!Boş bir konu üzerinde saçma sapan tartışmalarla seviyesizleşemem.Ben haddimi bilirim Tanrıya şükür...İnsanım hata yaparım ama dediğim lafı da bilirim.Kimseye de hakaret etmedim.Evet lanet ettim.Sevmiyorum said kürdicileri bilmem necileri..Kandaşlarım kusura bakamayın diyorum böyle bir saçmalıkla karşı karşıya bıraktım sizi.Esen kalmanız dileğiyle...

TTK !!!
"ab" değil "TURAN" !!!

Çevrimdışı Ayyaruk

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #19 : 17 Haziran 2008 »
Lise öğrencisiyim, otağ da genellikle okuyorum fazlaca ileti yazmıyorum bilgi eksikliği hissettiğimden ötürü önce öğrenmek amacım. Ama bu konuya bir şeyler yazmadan geçemeyeceğim. Bunlar Türk gençlerinin beyinlerini yıkamaya uslarına girmeye o kadar erken yaşta başlıyor ki artık. Bu çok şahit olduğum bir olay; liseye geçeceğim sene bir çok arkadaşım vardı ağızlarında bir laf " ablalar " , " abiler " ( bunlar Fethullahçı!ların kendi emelleri doğrultusun da eğittiği ve gencecik beyinleri yıkamak için kullandığı öğrencileridir ) sürekli onlarla zaman geçirirlerdi. Ne yapıyorsunuz ? sorusuna cevapları daima " Ders çalıştırıyorlar bize" şeklinde olurdu. O zamanlar daha neyin ne olduğunu çok çok az bilmemden dolayı arkaşlarımın ısrarları sonucu babama benimde gitmek istediğimi söyleyince babam şiddetle karşı çıkmış, bir daha asla böyle bir teklifle karşısına gelmememi istemişti. Aradan zaman geçti ve şu an orada " Ders çalışanlar ! " dan hiçbirisi lise öğrencisi değil. Kur'an-ı Kerim kursları en başta gelen. Bu anlatmaya çalıştığım olay şu an da o kadar hat safhada ki kelimelerle anlatamıyorum. Bunların gencecik beyinleri yıkamasına artık biri dur demeli. Yazık oluyor.

Tanrı Türk´ü korusun. !
Kıralların taçları
Beni bağlar büğü mü?
Orduları açamaz
Gönlümdeki düğümü.
Saraylarda süremem
Dağlarda sürdüğümü.
Bin cihana değişmem
Şu öksüz Türklüğümü...