Gönderen Konu: HADBİLMEZLİĞE BAKIN ! dtp (pkk) LI ahmet kürt : BÜYÜKANIT YARGILANSIN !!!  (Okunma sayısı 6103 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İgdirhan

• Türkçü-Turancı
pkk vekili dtp li ahmet kürt; yaptığı basın toplantısında :

Genel Kurmay Başkanımız Sayın Yaşar BÜYÜKANIT Paşanın "konuşma ve davranışlarıyla", anaysanın 138. maddesini ihlal ettiğini ve bu nedenle yargılanması gerektiğini, söyledi.

Ne günlere kaldık Tanrım !
"Yavuz hırsız, ev sahibine baskın çıkarmış" deyiminin manası bu olsa gerek.

TTK.

BASKURT

• Ziyaretçi
Bütün Soysuzları,Bütün Kürtleri kovmadan gün yüzü yok bize;

Atatürkün kurduğu meclise Kürtler,Pkk lılar,Soysuzlar girdi hatta meclisin %70 ini %80 'ni oluşturdular;

Benim Vatanım 'ı Kürtler yönetemez,Ülkem Her Gün daha da bataklığa batıyor,Bir An önca Bu işe Çözüm bulunması lazım;

BOZKURTLAR'ın Dirilmesi Lazım..!!

yedikule

• Ziyaretçi
Yavuz hırsız, ev sahibine baskın çıkarmış

Yada  ''İt Ürür Kervan Yürür''

Çevrimdışı Bozkurt Yarbay

• Türkçü-Turancı
  • **
  • TÜRK IRKI SAĞOLSUN!
Bugün meydanı boş zannedip,sanal cesaret gösterisi yapan soysuz itler sürüsü Yüce TSK karşısında çok ağır hesap verecektir.
Bu yaşananların elbet hesabını sorma zamanı gelecektir...
Geçmişte Büyük Türk Irkına uzanan bütün diller kesilmiştir!
Tarih tekerrürden ibarettir...

TTK.

berke tigin

• Ziyaretçi
                      Bu şerefsiz mahluk,PKK içinde terör örgütü demem diyor.Derse ters düşermiş yandaşları ve dağdaki çapulcuları ile.Anlaşılan hiç bir halt edemeyeceklerini bildikleri halde mecliste olmalarının reklamını yapıyor.Kanımca hala kurusıkı laflarla kürtleri gaza getiriyor.Zaten bu tip konuşmalar yapmayıp birilerini memnun etmese onu da dağa kaldırırlar.Ama içim rahat...yakında onuda götüreceğiz merkeze öptüreceğiz herkeze...devam etsin .

Çevrimdışı İgdirhan

• Türkçü-Turancı

yakında onuda götüreceğiz merkeze öptüreceğiz herkeze...devam etsin .

: )

Çevrimdışı Egeli Türk

• Türkçü-Turancı
  • **
Ya susturacağız yada Kan kusturacağız...

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
Bu sözü bilirsiniz :)

Türk e Kefen Biçenin Ölümü Korkunç Olur!!

BU hükümet başta varken bunlar normal karşılamak lazım.Artık 4 sene daha cefa sını çekeceğiz.Yalnız Yüce Türk milleti bir ayaklanırsa ,tükürüğe boğarız soysuzları.

Biz Tanrı nın Kırbacıyız Yalnız Bize Attila lazım.

Çevrimdışı Uruk

• Türkçü-Turancı
  • **
TSK Türk Milletinin Türkiye Cumhuriyetinin son kalesidir... asker ordu da olmasa halimizin ne olacağını tahmin bile edemiyorum...

bu soysuzlar hergün böyle konuşacak ne yazıkki mecliste gereken cevapları alacaklarını umuyorum... oda olmadı birileri haddini bildirir bunlara er geç...

Çevrimdışı Teoman Yabgu

• Türkçü-Turancı
Bu herif meclise kayıt olurken de bildiğiniz diller bölümüne Türkçe yazmış.Sanki anaysamızda Türkçe resmi dil değilmiş gibi.Daha meclise girmeden başladılar havlamaya.
Evet,övünerek söylüyor ve tekrar ediyorum:
Irkçı,Türkçü,Turancıyım...
Ruh ve yürek sağırları anlamazlar ebni..