Gönderen Konu: Hain plan tıkır tıkır işliyor..  (Okunma sayısı 8013 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ARDA FAZIL

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: Hain plan tıkır tıkır işliyor..
« Yanıtla #10 : 30 Ocak 2008 »
Turban bir turlu insan formuna ulasamayan illa biz hayvaniz boyle kalicaz diyen kismin cok oldugu olan topluluk bile olamayan ARAP larin rezilliliklerle dolu gecmisine ait birseydir dedigim gibi GECMISLERINE AIT yani bize heleki bize hic ama hic ugrayamiyacak bir kavram

Çevrimdışı TamTÜRK

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #11 : 30 Ocak 2008 »
Bu ülkede başına türban örtmeyen bayanlar dinsizmi bundan 20,30 yıl önce bu dinin incelikleri bilinmiyormuydu bu konu üniversiteyle kalmıyacaktır yarın birgün birileri lise talebelerini bu konu ile ilgili eyleme davet edecektir peki sonrası bir anayasa değişikliği daha yapılır olur biter lisede de serbes bırakılır.İlk önce bu türban kimin emri bunu iyi bilmek lazım model nereden geldi bunu Yalınız Türkler araştırsın diğerleri bilerek bu işi yapıyorlar mhp nin daha önce aklı neredeydi yok efendim akp nin maduriyet kozunu elinden almakmış peki başı açık olanların maduriyetini kim savunacak hep beraber göreceğiz bu türban namusu nekadar koruyacak,insanların karnını nekadr doyuracak burada tek hedef var ümmetçi bir topluma adım adım geçiş mhp de bu oyunun bir ayağı kendine yakışanı yapıyor. 

Peki bende size şöyle bir soru sorayım: Türban yada başörtüsü (artık hangisini kullanırsanız) takan insanlar milliyetçi olamaz mı?? ya da türbanlıların hepsi siyasi simge olsun diye mi türban takıyor??

Çevrimdışı TamTÜRK

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #12 : 30 Ocak 2008 »
Konuyla ilgili olaraksa, chp hala aynı kafa da yıllar öncesi de aynıydı şimdi de aynı ve bundan yıllar sonra da aynı olacaktır. Böyle bir açıklamaya şaşırmadım.

Çevrimdışı KENAN KALAK

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #13 : 30 Ocak 2008 »
Tam Türk bey bu ülkede herkez Milliyetçi  ama ne milliyetçisi bunuda sorgulayın ,benim lafım ianançları uğruna başını örtenlere değil,bu işin sisyasi sömürüsünü yapanlara benim anam ve bacılarımında başı örtülüdür yalınız ülkemizin geldiği nokta meydandadır senin türban dediğini elbette her Milliyetçi örter dahası Türkçüde örter yeterki siyasete bunu alet etmesinler bu ülkede Tanrıyı bırakıp kula kulluk yapılıyor bunları sende iyi bilirsin ben Milliyetçiler Türban takamaz diye bir kelime etmedim etmemde ama şu bir gerçek benim için önce vatan.

ilteris12

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 30 Ocak 2008 »
Konuyu Türban denen paçavranın etrafına kitlemeyin lütfen. Eğer bu arabın rezil adetlerinden dolayı burada bile tartışma ortamı doğacaksa vay halimize.. Ülkemizde eğitim seviyesi acınacak haldedir. Neredeyse bir çok anadolu insanının Ana babası ya ilk okul görmüştür yada görememiştir. Tepeden inme değişimci hareketin yaşama ömrü bu değişimlerin halk nezdinde kabulu ile eş değerdedir. Neyazıkki Atatürk devrimlerini koruyan ve kollayan TSK dan başka bir kurumda kalmadı. Peki ya sivil halkın durumu.. Kendini soycu adledenler bile yukarıda olduğu gibi türban etrafında dönüp dolaşırsa artık memleketin geri kalanını siz hesap edin.

ilteris8

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : 30 Ocak 2008 »
Peki bende size şöyle bir soru sorayım: Türban yada başörtüsü (artık hangisini kullanırsanız) takan insanlar milliyetçi olamaz mı?? ya da türbanlıların hepsi siyasi simge olsun diye mi türban takıyor??
TamTÜRK;bu senin ikinci hatan.Bu otağda dinin istismar edilemeyeceğini sana özellikle bildirmiştik;ama senin buna uymaya niyetin yok.Üyeliğin iptal edilmiştir.
Tam Türk bey bu ülkede herkez Milliyetçi  ama ne milliyetçisi bunuda sorgulayın ,benim lafım ianançları uğruna başını örtenlere değil,bu işin sisyasi sömürüsünü yapanlara benim anam ve bacılarımında başı örtülüdür yalınız ülkemizin geldiği nokta meydandadır senin türban dediğini elbette her Milliyetçi örter dahası Türkçüde örter yeterki siyasete bunu alet etmesinler bu ülkede Tanrıyı bırakıp kula kulluk yapılıyor bunları sende iyi bilirsin ben Milliyetçiler Türban takamaz diye bir kelime etmedim etmemde ama şu bir gerçek benim için önce vatan.
Sn.KENAN KALAK;
Hiç bir Türkçü'nün bugüne kadar türban taktığı görülmemiştir!Türk-İslâm sentezcileri takabilirler,ümmetçiler takabilirler;ama Türkçüler türban kullanmazlar.

Otağ olarak;Başbuğ Atatürk'ün laiklik ilkesini benimsediğimizi dağlar-taşlar bile biliyor.Otağımızda hiç bir şekilde türban savunulamaz,inanç gereği örtüldüğü iddia edilemez.Türbanın sonradan uydurulan bir siyasi simge olduğunu ve analarımızın başörtüsü ile bir olmadığını biliyoruz.Otağımızda bir daha türban hakkında tartışma görmek istemiyoruz.Türkçülüğün gündemi hiç bir zaman türban olmayacaktır.

Konu kilitlenmiştir.

Esen olsun.