Gönderen Konu: HARITA´DA TÜRKLER  (Okunma sayısı 21620 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yozgatli

• Ziyaretçi
HARITA´DA TÜRKLER
« Yanıtla #10 : 17 Nisan 2006 »
kürtler Türk haritasindan silinmesi lazim

kerim

• Ziyaretçi
HARITA´DA TÜRKLER
« Yanıtla #11 : 17 Nisan 2006 »
soydas  uraslarin icin  cok cok  tesekkurler   bizleri haber dar etigin icin   DOGU  TURKISTAN ANA YURDUMUZU KESINLIKLE INSALLAH KURTARA CAGIZ   CIN KOMINIST KOPEK LERINI  KOVACAGIZ

yozgatli

• Ziyaretçi
HARITA´DA TÜRKLER
« Yanıtla #12 : 17 Nisan 2006 »
ÖNCE TÜRKIYEDE BIR ETNIK TEMIZLEME YAPILACAK ONDAN SONRA ASYADAKI SOYDASLARIMISI KURTARACAGIZ

TanriKutMete

• Ziyaretçi
Ynt: HARITA´DA TÜRKLER
« Yanıtla #13 : 01 Mayıs 2006 »
Yozgatlı , Aslanargun ve Kerim Kandaşlar,

Yukarıda koyduk , her birinize özel mektupta gönderdik; Türkçemize ve İmlâ kurallarına dikkat edilecek diye...

Şu yazım tarzınıza lütfen bir dönüp bakarmısınız??? Kendi göz zevkinize bile hitap edebiliyor mu hiç? Ya tamamı büyük harflerle yazılmış ya da enkaz duvarların üstünde yazan "SATLIK(!) GECEKONDU" ilanları gibi tamamiyle sokak ağzı.

Burası sohbet kanalı ve ya msn yazışma programı değil. TÜRKÇÜ(!) OTAĞ !!!

Şayet gayri-Türk bir düşman olarak şuraya gelsem ve de sizleri takip etsem, ne derdim biliyormusunuz? Bunlar daha kendi dilini yazıp, konuşamıyor, bir de Vatan mı kurtaracaklar???

Evet beğler, bundan böyle herkes çok dikkatli olsun, bir daha uyarmam !

Saygılarımla,

TTK

Çevrimdışı Kayrakan_GokBoru

• Türkçü-Turancı
    • KKGB
« Yanıtla #14 : 01 Mayıs 2006 »
Yozgatlı , Aslanargun ve Kerim Kandaşlar,

Yukarıda koyduk , her birinize özel mektupta gönderdik; Türkçemize ve İmlâ kurallarına dikkat edilecek diye...

Şu yazım tarzınıza lütfen bir dönüp bakarmısınız??? Kendi göz zevkinize bile hitap edebiliyor mu hiç? Ya tamamı büyük harflerle yazılmış ya da enkaz duvarların üstünde yazan "SATLIK(!) GECEKONDU" ilanları gibi tamamiyle sokak ağzı.

Burası sohbet kanalı ve ya msn yazışma programı değil. TÜRKÇÜ(!) OTAĞ !!!

Şayet gayri-Türk bir düşman olarak şuraya gelsem ve de sizleri takip etsem, ne derdim biliyormusunuz? Bunlar daha kendi dilini yazıp, konuşamıyor, bir de Vatan mı kurtaracaklar???

Evet beğler, bundan böyle herkes çok dikkatli olsun, bir daha uyarmam !

Saygılarımla,

TTK

Hay sen çok yaşa ırktaşım!

Kırmamak için söylemiyordum ama Türkçü olduğunu iddia eden bir kimsenin böyle sokak ağzıyla ve yazım kurallarına itibar etmeden yazı yazması katlanılacak şey değil...Elbette hepimizin hataları olabilir.Ama bu hatalarda ısrar etmek hiçbir Türk balasına yakışmaz.

Saygılarımla...

TTK

• Türkçü-Turancı
    • KKGB
« Yanıtla #15 : 01 Mayıs 2006 »

yanlız bugün ülkemiz zaten 110 milyondan oluşuyor
bunu 70-80 milyonu TÜRK tür.

Anlamadım.Bugünkü T.C nüfusunun 110 milyon olduğunu mu söylüyorsunuz?

???????????

Çevrimdışı aslanargun

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #16 : 01 Mayıs 2006 »
Sayin TanriKutMete ve KayrakanGokBoru irkdaslarim!

Ben 30 senedir yabanci bir ülkede yasiyorum, evet, bu kendi anadilini unut demek degil`dir!Size hak veriyorum! Klavyem´de harfleri türkceye cevirmekte gayet zorluk cekiyorum, cünkü bilgisayar uzmani degilim! Ve mutlaka yazi seklimde hatalarim vardir. Fakat ben hic bir zaman "sokak agziyla" bir yazi yazdigimi hatirlamiyorum. Hic bir zaman her hangi bir kandasima karsi küstah oldugumu da hatirlamiyorum!

Biz yurtdisinda yasayan Türkler zaten  hep dislaniyoruz. Ben her zaman Türkcülük icin mücadele vermis, hic bir tartismadan kacmamis, almanya´da yasayan türklere laf atan pis kürdlerden kavga etmis bir insanim. Ve benim gibi, sayisi az da olsa, bir kac tane Türkcü düsüncesine sahip cikan arkadaslarim var. Bazileri büyük bir zorlukla, almanlardan dislanarak, büyümüsler, bazileri belki güzel bir tahsil görmemislerdir. Inanmayacaksiniz, fakat Almanya´da da maddi sikinti ceken insanlarimiz var!!!! Ve Almanya´da okumak da artik paraya bagli olan bir nesne!
Fakat bir insanin "edebiyat sanati" zayif oldugu icin, Türkcü olamaz diyorsaniz.....
Benim icin sorun degil! Üyeligimi istediginiz zaman iptal etmekte serbestsiniz!

Saygilarimla!

yozgatli

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 01 Mayıs 2006 »
aslanargun Irkdasim senin türkcen gayet iyi hic meraketme

• Türkçü-Turancı
    • KKGB
« Yanıtla #18 : 01 Mayıs 2006 »
Sayin TanriKutMete ve KayrakanGokBoru irkdaslarim!

Ben 30 senedir yabanci bir ülkede yasiyorum, evet, bu kendi anadilini unut demek degil`dir!Size hak veriyorum! Klavyem´de harfleri türkceye cevirmekte gayet zorluk cekiyorum, cünkü bilgisayar uzmani degilim! Ve mutlaka yazi seklimde hatalarim vardir. Fakat ben hic bir zaman "sokak agziyla" bir yazi yazdigimi hatirlamiyorum. Hic bir zaman her hangi bir kandasima karsi küstah oldugumu da hatirlamiyorum!

Biz yurtdisinda yasayan Türkler zaten  hep dislaniyoruz. Ben her zaman Türkcülük icin mücadele vermis, hic bir tartismadan kacmamis, almanya´da yasayan türklere laf atan pis kürdlerden kavga etmis bir insanim. Ve benim gibi, sayisi az da olsa, bir kac tane Türkcü düsüncesine sahip cikan arkadaslarim var. Bazileri büyük bir zorlukla, almanlardan dislanarak, büyümüsler, bazileri belki güzel bir tahsil görmemislerdir. Inanmayacaksiniz, fakat Almanya´da da maddi sikinti ceken insanlarimiz var!!!! Ve Almanya´da okumak da artik paraya bagli olan bir nesne!
Fakat bir insanin "edebiyat sanati" zayif oldugu icin, Türkcü olamaz diyorsaniz.....
Benim icin sorun degil! Üyeligimi istediginiz zaman iptal etmekte serbestsiniz!

Saygilarimla!

aslanargun ırktaşım....

Senin yabancı bir ülkede yaşadığını ve klavye meselesinde zorluk çektiğini bildiğim için esas hitabım sana değildi.Ben sokak ağzıyla derken kastettiğim "gelicem,edicem,yapçam" gibisinden ifadelerdi.

aslanargun Irkdasim senin türkcen gayet iy hic meraketme

"gayet iyi hiç merak etme" şeklinde yazsan daha iyi olurdu.

Saygılar...

Çevrimdışı aslanargun

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #19 : 01 Mayıs 2006 »
Sagol Yozgatli Kandasim!

Sayin KayrakanGokBoru Kandasim! Yanlis anlasilmasin, konuyu fazla´da uzatmak istemiyorum. Sadece sunlari belirtmek istiyorum: Biz TÜRK olarak avrupa´nin asagi yukari her ülkesinde dislanan bir Milletiz. Hele almanya´da bir Türk olarak cok büyük zorluklarla karsi karsiya kaliyoruz! Birak alman´larin bizleri disladigini! Ben almanya´nin büyük bir sehrinde yasiyorum ve bu burda arasan belki on, bilemedin, yirmi Türkcü bulursun. Yoksa hersey mevcut´tur: ümmetcimi istersen, ülkücü mü, solcu mu, nurcu mu, kürdofil, almanlasmis Türkler mi? Hersey vardir!
Daha önce yazdigim gibi, ben herzaman kendi imkanlarim icinde Türkcülük icin mücadele vermis birisiyim. Ve böyle bir site buldugum icin cok mutluyum. Irkdaslarim fikir alis-verisi benim icin gayet tatmin verici bir nesne. Inanin ki, Türkcemin eksiklikleri oldugu icin, en cok üzülen insan benim!

Yani netice´de demek istedigim sey: Kendi irkdaslarim beni "edebiyat ve lisan eksikligi" icin dislayacaklarsa, bu benim icin cok aci bir durumdur.

Saygilarimla!