Gönderen Konu: Her Türkün izlemesi gereken bir örnek  (Okunma sayısı 3634 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı asil

• Yeni Üye
  • *
...............sözün bittiği yer.

Çevrimdışı Savaşcı

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: Her Türkün izlemesi gereken bir örnek
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2012 »
Esenlikler,

Bunu sakın açmayın..  Uygun olmayan bir bağlantı eklemiştir. Vırüş de içeriyor olabilir. Bunun gibilere yapacağınız şey, bütün bağlantıları yasaklamaktır. Sadece güvendiğiniz kişilere bağlantı ekleme olanağı verin. Saygılarımla..

Hayat bir savaş alanıdır.

Çevrimdışı Savaşcı

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #2 : 31 Aralık 2012 »
Yönetici arkadaşlar ASİL adlı üyenin eklediği bağlantı uygun olmayan resimler içeriyor.. Lütfen gereğini yapın..  Bu kişiyi yasaklayın....

KaraTekin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 31 Aralık 2012 »
Asil mahlasi ile Otag yeni üye olan vatandasin ekledigi baglanti silindi, üyeligide donduruldu. Sayet kasitli olarak bunu eklemedi ise özelden bildirir yasagini kaldiririz.

Çevrimdışı Savaşcı

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #4 : 31 Aralık 2012 »
Karetekin,

Böyle şeyler kasıtlı yapılır, maksat burayı takip edenlerde kötü bir etki bırakmaktır. Şu Türkçülere bak, neler ekliyorlar dedirtmek için olmuştur. Belirli bir sitede yöneticilik yaptım, o yüzden bilirim, böylelerinin amacı kötüdür.  Ben onun adına konuşmuyorum , hiç tanımıyorum sadece bir Türkçü olarak sizi uyarma görevinde bulundum. Sakın ola bu kişinin yasağını kaldırmanın.. Böylelerine dikkat edin, bir çok değişik rumuzla üye olup aynı şeyleri yapabilir.   Tanımadığınız, güvenmediğiniz hiç bir kimseye bağlantı ekleme imkanı vermeyin.