Gönderen Konu: IHANETIN DÖNÜM NOKTASI BES KASIM  (Okunma sayısı 10463 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
IHANETIN DÖNÜM NOKTASI BES KASIM
« : 28 Ekim 2007 »
Tarih bes kasim,yer beyaz saray,baskanin kapisi calinir,kim o?ben,kulunuz,el tayyip.Baskan,yerinden firlar,ooo bak kimler gelmis?sana,karadeniz usagi diyen,haltetmis,sen benim usagimsin,az daha,tamiri mümkün olmayan bir hata yapip,seni delikten süpürecektim,cüneytin,ricasini kiramadim,daha hainini bulamazsiniz,kullanin dedi.Eee anlat bakalim,ne anlatayim sayin baskan?ne emrederseniz,onu yapiyorum.Aferim,romanyadan,bana kafa tutarken,gülmekten öldüm,amerikada bile,senden iyi aktör bulunmaz,simdi basin mensuplarinin karsisina gecip,operasyon icin,onay aldigini havlayacaksin,merak etme,daglari taslari bombalayacaginiz cephane parasi benden,koordinatlarda benden,yalniz dikkat et,fazla pkkli kaybi olmasin.Merak etmeyin sayin baskan,kürtler benim himayemdedir
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı ÇEPNİ FİRUZ

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKÇISI
Ynt: IHANETIN DÖNÜM NOKTASI BES KASIM
« Yanıtla #1 : 28 Ekim 2007 »
Motun kandaşım,  fevkalede bir yazı hem okudum hem güldüm ama gerçekleri yansıtıyor. Ellerine sağlık.

Çevrimdışı DEDEM KORKUT_ASYA

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 28 Ekim 2007 »
Sayın Motun sizi ve yazınızı dışarda bırakarak;

Güleriz, ağlanacak halimize....
Şuan koca TÜRKİYE' nin başbakanı bul haldedir,
Yazık, ama gerçek.
Durum bundan ibarettir.
abdnin uşağı görevini başarıyla yerine getiriyor.

Çevrimdışı ERGENEKON TORUNU

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 28 Ekim 2007 »
Ne yazıkki görünen köy klavuz istememezmiş. Kandaşım konuşmalar inanıyorum ki parazit külhanbeyi ile cibiliyetsiz efenin sohbeti kayıt edilse yazdıklarını daha ilerde bir gün yine aynen yazdığın duyarız gibime geliyor. Şerefimiz, onurumuz hakikaten ayaklar altına alınmış, herkesten tokat yer hale gelmişiz. Uyanmanın ve Dost düşman ayrımı yapmanın zamanı gelmiştir. Neden yalan söyleyeyimki hem içim acıdı hemde bir taraftan güldüm. Esen kal
TÜRKÜN SABRI BİTTİĞİ YERDE DAVASI BAŞLAR BUNDAN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN. AN GELİRKİ BİR ANDA DÜŞMANINI ASİL KANINDA BOĞAN BİRER YİĞİTLER OLURUZ DİNLEMEYİZ KİMSEYİ

Çevrimdışı TiginNoyan

• Türkçü-Turancı
  • Inançu Apa Yargan Tarkan Köl Tigin
    • Steppe History Forum
« Yanıtla #4 : 29 Ekim 2007 »
Güzel yazmışsın kandaşım.

Türük Oguz begleri bodun eşid: üze teŋri basmasar asra yir telinmeser Türük Bodun iliŋin törügün kim artatı utaçı erti? Türük Bodun ertin, ökün!

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 29 Ekim 2007 »
Alaman,zdf in bu günkü haberine göre,beyaz saray,sinirli operasyonu onaylamis.Tezgaha bak? 5 kasimda,abd den,onay almis,durumuna,düsmemek icin,daha önceden,cikartiyorlar karari.Yemezler,ya el tayyip,yemezler.TTK
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 29 Ekim 2007 »
Türk Milleti sandık başına giderken oy verme kriterlerini çok basite indirgedi.
Öyle bir toz pembe tablo çizildi ki, millet ekonomik istikrardan, enflasyonun artmamasından, fiyatların zamlanmamasından başka bir şey düşünmedi, düşündürülmedi.
Yani Türk Milleti akp'ye olan teveccühünü sadece maddi esasları dikkate alarak yaptı.
Oysa ki ekonomik olarak çizilen tablo da sanaldı, umut ettirmeye, hele sabredin devamı gelecek, ötelemelerine yönelik bir aldatmacaydı.

Sonuçta millet, bu mavalları, yuttu.

Oysaki oy verip başına geçirdiği iktidarların yaptığı işler salt ekonomiden ibaret değildi.

Türk Milleti bunu hiç dikkate almadı.

Başımızdaki kürt terörünü ve ayrımcılığını, Kuzey Irak'taki gelişmeleri, Kıbrıs'ı, savunma sanayisini, uluslar arası ilişkileri ve daha da önemlisi Cumhuriyete karşı başlatılan tehditleri, adım adım mandaya gidişi, bağımsızlığımız üzerine konan ipotekleri, ve daha nice hayati şeyleri dikkate almadı.

Oylarını verdikleri kişilerin TSK'nın şahsınsa Laik Cumhuriyete kafa tuttuklarını, TSK'nın koruyucu ve kollayıcı konumunu işbirlikçi iktidarlarının önündeki en büyük engel gördüklerinden yok etmek istediklerini, gidişatı organize eden emperyalist mihrakları dikkate almadı ve hatta dile getirenleri paranoyaklıkla, komplo teoriciliği ve yıkıcı muhalefet yapmakla suçladı veya içinden öyle değerlendirdi.

Türk Milleti bir beş yıllığına oyunu verdikleri kadroların kendi geleceklerine telafisi çok güç ve pahalı tahribatlar yapacağını düşünmedi.

Demokratikleşme ve Türkiyelilik kavramlarını huzurun(!) ve birlikte yaşamanın çimentosu sanıp, mozaiği evlerinin çevresine yaptıkları tretuvarın malzemesi sandı..
.................
Ve daha neler, neler....

Şimdi şapka düştü, kel göründü hesabından eyvahlar, ahlar, vahlar başladı ama nafile!
Çok gariptir, her iki kişiden birisi akp ye oy verdiği halde, hiç kimse akp ye oy verdiğini kabul etmiyor. Kime sorsanız, biz vermedik diyor.
İnsan ister istemez Allah Allah sandıklara uzaylılar mı doldurdu bu oyları demek durumunda kalıyor.
Evet, bu Türk Milletinin utancının ifadesidir. Yaptığı yanlışı, gördüğünün belirtisidir.
Zaten şehit cenazelerinde ve son mitinglerde ortaya çıkan manzara adeta akp ye oy verenlerin, günah çıkarması gibi bir şeydir.
Çok kısa bir zaman dilimi, Türk Milliyetçilerini haklı çıkartmıştır.
Oysaki biz, haklı çıkmak için söylemedik, bütün bunları.

Keşke bizi haklı çıkartmasalardı...
Ama biz haklıydık ve her zaman haklıyız.
Biz bu milleti karşılıksız, hesapsız, çıkarsız olarak seviyoruz.

Başlığı açan kandaşımız ne güzel parmak basmış, işin püf noktasına.
5 Kasım tayyip ve avenesinin ihanetinin ve işbirlikçiliğinin tescillerinin sadece sonuncusu olacaktır.
Daha nice ihanetleri göreceğiz, ihanet iktidarlarından..? Türk'ün kanı üstüne, canı üstüne, istiklal ve istikbali üstüne...

En büyük ve tehlikeli silah, aldatılmış insandır.

Milleti kandırıp, aldatanlar bu öfkeli silahın yok ediciliğinden, kurtulamayacaktır.
Er yada geç, su yatağını buluyor bulmasına amma, geçip giden zamanın ve kaybedilenlerin telafisi mümkün olmuyor.
Türk Milleti kısır bakış açıları ve usta tezgahtarların ajitasyon dolmuşlarına binerek kendisine pahalıya patlayan çok büyük yanlışlar yapıp on yılını, bu soysuzların eliyle, heba edip çıktı....
Ne diyelim, olan olmuş, geçen geçmiştir.
Bundan sonrasına bakacağız...
Şayet yeni makyajlarla cilve yapan başka şıllıklar gelip, cilveli aşüfteler gibi, milleti kandırmazsa...
Böyle bir korkumuzun olmadığını söylemeyi çok isterdim...
Ama..
Aması var işte...

TTK.

Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #7 : 04 Kasım 2007 »
bush-erdoğan görüşmesi öncesi Türk Milletinin yine ihanete uğrayacağına dair kuvvetli belirtiler var.
abd sekiz rehin askerin iadesini sağlayarak, aslında, kendisini ele vermiştir.
Öte yandan tayyip, dün ve bu gün, bush görüşmesi öncesi yaptığı açıklamalarda, pkk terörünü abd nin ortadan kaldırması talebinde bulunacağını ve müşterek operasyon yapmayı teklif edeceğini beyan etmeye başladı. Yani Türkiyenin tek başına operasyon yapmasına dair hiç bir ifadeye yer verilmedi.
Anlaşılan o ki tezkere tamamen tansiyon düşürmeye ve oyalamaya yönelik bir aldatmacaymış.

Değişen bir şey yok, havanda su döğmekten başka!!!

Yine her şey eski hamam, eski tas, eski tarak...
Türk Milleti seri ihanetlere uğramaya devam ediyor.

TTK.

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #8 : 04 Kasım 2007 »
Önceki iletime ilave olsun:

tayyibin buladığı helvadan, kemik çıkıyor !?

Bu atasözü böyle değildi ya, anlayın işte...

TTK

Çevrimdışı ULUTÜRK

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #9 : 05 Kasım 2007 »
tayyip işye bu.işi gücü kolpa sahte kabadayı içerde aslan dışarda kedi daha tezkereyi duyduğum anda bu işin olmayacağını adım gibi biliyordum.adam tasmalı ne bekliyordunuzki efendim kayserinin gülü dubaide 2006 yılında 8 milyar dolar hibe karşılığında asla sınır ötesi operasyon yapılmıyacağına dair devlet güvencesi vermiştir hatırlatırım.