Gönderen Konu: İLLAKİ SİYASET  (Okunma sayısı 3409 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Adil ÖZTÜRK

  • Türkçü-Turancı
  • **
  • İleti: 62
İLLAKİ SİYASET
« : 27 Şubat 2019, 18:17:59 »
İLLAKİ SİYASET
Belediye Başkanı, Muhtar ve bunlarla çalışacak ekiplerini seçmek için sandığa gitmemize bir ay gibi bir süre kaldı ama Belediye Başkanlığına aday olanların dişe dokunur ekonomik projeler yerine Parti liderleri; ‘’Eyyy’’ diyerek başlayıp, "Bizim işimiz gönüller",  “cibilliyetsiz”, “soysuz”, “hain”, “hayatı yalan”, “iftiracı”, “müptezel”, “çukur”, güruh”, “zürriyetsiz”, “ananı da al git”, “aile nedir, çocuk nedir bilmez ki”, dinleyicilerden biri “böbreğimi satıyorum” diyerek sıkıntısını söyleyince ona söylenen “ Burası sakatatçı dükkânı değil”, “Çirkef”, “Şerefsiz”, “çapsız”, "Fetöcü", "PKK'lı" diyerek seçim çalışması yürütüyor. Milli değerlerde erezyona uğradığımızın farkına bile varamıyoruz. Bol bol 250 grm.lık çay dağıtıyoruz. Geçenlerde, Bayburt’un düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıl dönümü kutlanırken. Oyun sonunda kurtuluş-zafer İstiklal Marşı ile taçlandırılıyor, protokol arkasında bulunan ve etraftaki halk ayakta saygı duruşuyla eşlik ediyor da 2. kez ayağa kalkmak (valilik gelen tepkilere cevap olarak "Tören başında ayağa kalktılar" demiş) protokoldeki sivil ve üniformalı davetliler ayağa kalkmıyor. Oysa ki, İstiklal Marşı okunurken el el üstünde oturup ayağa kalkmayanlar, Atatürk İstiklal mücadelesi vermese o koltukta oturamayacaktı. Irak'dan, Suriye'den, Afrika'dan ne idiğü belirsiz çapulcuları Türkiye'ye mülteci diye getirip sonrada TC. Vatandaşlığı verirsen. Onlarda asker olur, polis olur, vali olur ama Türk olmazlar. Türk Milletinin İstiklal Marşına saygı duymazlar, şehit kanı ile boyanan Türk bayrağını ayaklar altına alırlar.
Bir millet silahlı savaş yapılmadan iki şekilde yok edilir. Birincisi mankurtlaştırılarak, ikincisi melezleştirilerek. Bizler kendimizi siyasete o kadar çok kaptırdık ki,
Türk Milleti üzerinde bu iki metod günümüzde siyasal cemaatler ve mülteci bahaneli Türkiye’yi adeta işgal eden milislerce son hızla uygulanmakta bizler farkında bile değiliz, bol bol parti mitinglerinde 250 gram çay kapma ve alkış peşindeyiz.
Türk Toplumunu ayakta tutan temel değerler bir bir yıkılıyor umurumuzda değil, illaki siyaset, yeter ki partimiz kazansın.

Adil ÖZTÜRK
Adil ÖZTÜRK