Gönderen Konu: Sarı Muhalefet, Sarı Milliyetçilik!  (Okunma sayısı 128 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

  • Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
  • *****
  • İleti: 2018
    • https://www.hunturk.net
Sarı Muhalefet, Sarı Milliyetçilik!
« : 06 Ekim 2021, 00:29:39 »
Sarı sendikacılık olduğu gibi; sarı milliyetçilik, sarı Müslümanlık, sarı muhalefet... vb. diye devam edip gider.

Sarıcılık; yavrusuna öğüt veren Bozkurt'un köpeği gösterip bize benzeyip de bizden olmayan! İşte asıl tehlikeli olan odur! Dediği gerçeğin ta kendisidir!

Müslümana benziyor ama, özü, esası Müslüman değil...
Türk'e benziyor ama, ruhu, fikri, yüreği, dileği Türk değil...
Muhalefet makamında ama; susarak, önemli konuları geçiştirerek, ameliyatlık sorunları pansuman yaparak, ite (iktidar) bulaşmaktansa çalıyı dolaşarak, dostlar alışverişte görsün babından göstermelik sözler söyleyen muhalefettir sarı muhalefet!

Türkiye'de gerçek muhalefet; Cumhuriyet kazanımlarını, Atatürk Aydınlığını ve Türklüğe ait bilcümle milli ve manevi mukaddesatı korumak için; eliyle, diliyle, kalemiyle, tek adam sultanlığının ve açık, gizli, bilcümle, Türklük düşmanlarının yürüttüğü, gayri milli ve gayri İslami, siyasal İslamcı, uygulamalara karşı çıkan, itiraz eden, bu uğurda Türk Milletini aydınlatan ve bu yaptıkları için hiç bir maddi ve manevi kazanç gözetmeyen ve hatta müstekbirlerin kahrını ve şiddetini, peşin peşin, göze alan kanı ve vicdanı temiz, siyasi çıkar ve ayrım gözetmeksizin, Atatürk'ün emanetine sahip çıkan Türk çocuklarıdır.

Kutlu Nebi Hz. Muhammed'in (sav) buyurduğu ve aynı zamanda imanın da tarifi olan:
Bir kötülük gördüğünüzde önce elinizle, güç yetiremezseniz dilinizle, ona da güç yetiremezseniz kalbinizle buğz edin! Lakin bu imanın en zayıf şubesidir!
Sözünün gereğini bir avuç Türk aydını ve Milliyetçileri yerine getirmektedir!
Milliyetçilik bilmem kaç katlı, göğe uzanan, ihtişamlı binalarda, ağdalı beyanatlar vermekle ve hele ki kendilerini tasvip etmeyenleri hainlikle suçlamakla olmuyor.

Türk Milliyetçiliği, kan işi olduğu kadar, vicdan işidir de!

Sağlık ve esenlik dileklerimle...

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
TTK
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!