Gönderen Konu: Hakan Sükür "Ben Türk degilim"  (Okunma sayısı 8916 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Ynt: Hakan Sükür "Ben Türk degilim"
« Yanıtla #10 : 23 Şubat 2013 »
Alıntı
Hakan Şükür'den eleştirilere sert yanıt

Hükün Şükür "Aslında bu açıdan bakarsanız Türk değilim" sözlerine gelen tepkilere Twitter üzerinden cevap verdi.

"AMACI BELLİ VİCDANSIZCA YAKLAŞIM"
Şükür, "Milli formayı yıllarca şerefle üstünde taşıyan, İstiklal Marşı'nın sahalarda çalınması, Türk bayrağının göndere çekilmesi için mücadele eden ve bu toprakların bir evladı olan bana, provokatif bir yaklaşımla yapılmak istenen amacı belli yaftalama girişimini vicdansızca bir yaklaşım olarak değerlendiriyor, şiddetle kınıyorum" dedi.

"Özrü kabahatinden büyük" diye buna denilir. Etnik döküntü arnavut pisliği "hem kel hem fodul". Durduk yere Türk olmadığını şıçmıkla ondan sonra da baktın ki kalın geliyor hemen geri vitese takıp bayraktan, marştan vs. dem vur! Bunun ağababası gürcü-rum karışığı tayyipde aynı değil mi?
Bir bakıma bu kırıntı-döküntü tayfasının kendilerini açık etmeleri iyi oluyor. Bu olanların milletin tamamının dikkatini çekeceğini beklemiyorum da en azından bir kesim bunların ne mal olduklarını anlamış olurlar.

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla
Çağrıbey

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #11 : 23 Şubat 2013 »
Türkiyede siginti olarak yasiyan asagilik etnik irklarin yekünü yüzde 15´i 20´yi gecmez . Tamami AKP ye oy verseler yine iktidara gelemezler . AKP Türklügünden utanan Türk soylularin destegi ile iktidara geldi. Hakan sükür pisikolojik savas taktigi geregi Türk olmadigini acikladi , daha dogrusu onu bu aciklamayi yapmaya zorladilar . Böylece millet vekili secilmesinin diyetini ödemis oldu . Payi mayi yok nerde ne kadar Arnavut varsa sülalesini yedi taalukatini .........
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı o.öcal

• Türkçü-Turancı
  • TANRI DAĞINDA, UÇMAĞA VARDI...
« Yanıtla #12 : 23 Şubat 2013 »
İnsanın mal gibi alınıp satıldığı futbol ve benzeri sportif faaliyetlerle ilgili bayrak dalgalandırdım diyen şerefsizler bu milletin parasını yiyerek dalgalandırdıklarını hesaba katmıyorlar sanırım.

UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Çevrimdışı Kanpusat

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #13 : 04 Mart 2013 »
Mahmut Esat Bozkurt büyüğümüz senin gibiler için gerekeni söylemiştir. "Türk bu ülkenin yegane efendisi, yegane sahibidir. Öz Türk olmayanların bu memlekette tek hakları vardır; hizmetçi olma hakkı, köle olma hakkı. Dost ve düşman, hatta dağlar bu hakikati böyle bilsinler'' Anladın mı Hakancım?
Türkler, Türk soyundan gelenlerle Türk soyundan gelmişler kadar Türkleşip kendini o soya bağlayan ve beyninde hiçbir yabancı ırk düşüncesi bulunmayan fertlerin topluluğudur. Nihâl ATSIZ

Türkçü; eyyamcı ve dalkavuk olamaz. Sert yaşamaktan hoşlanır ve en büyük sertliği de nefsine karşı gösterir. Nihâl ATSIZ

Çevrimdışı Atsızcı Türk

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #14 : 04 Mart 2013 »
İnsanın mal gibi alınıp satıldığı futbol ve benzeri sportif faaliyetlerle ilgili bayrak dalgalandırdım diyen şerefsizler bu milletin parasını yiyerek dalgalandırdıklarını hesaba katmıyorlar sanırım.

Sevgili Irktaşım,

Kesinlikle haklısın. Her sportif faaliyetlerle ilgili bayrak dalgalandıran vatansever milliyetçi olsaydı etraf milliyetçiden geçilmezdi. Türk bayrağını sevmese bile dalgalandıracaklar. Çünkü sevmiyoruz deseler biliyorlar halktan sert tepki geleceğini. Bayrağı sevgiyle değil de öylesine göstermelik dalgalandıran futbolcu bozuntularından ne beklenir ki zaten.

TTK