Gönderen Konu: Yunanistan Türk Adalarını İşgal Etti.  (Okunma sayısı 14492 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tonyukuk

• Türkçü-Turancı
Ynt: Yunanistan Türk Adalarını İşgal Etti.
« Yanıtla #10 : 18 Mayıs 2011 »
           Sevr'de Osmanlı Devleti'ne dayatılan ne varsa bugün adım adım gerçekleştirilmektedir. İnanmayanlar, Bölge İstinaf Mahkemeleri, Bölgesel Kalkınma Ajansları denilen kurumların Sevr'deki karşılıklarına baksınlar, bu ulusun bireyleri, önce adına bölgesel özerklik denilen yemeyince adem-i merkeziyet o da yemeyince yerinden yönetim diye pazarlanan herzelerin gerçekte ne içerdiğini iyice incelesinler. Aslında Gök Tanrı bu ulusu seviyor, başımıza bir kötülük gelmeden önce o kötülüğün daha küçük ölçekli bir şekliyle bizleri sınavdan da geçiriyor, ama ders almıyoruz, anlamıyorlar, anlatamıyoruz. Adam çıkıyor yalan dolan anlatarak yine de binlerce kişiyi alanlara dolduruyor. Demek Bulamaç ve Eşek adaları Yunan işgali altına girmiş ha! İşi gücü Türkiye'nin korunma odaklarını tahrip etmek olan hükümetten de ses seda yok! Ama beyni türlü toplum mühendisliği oyunlarıyla esir alınmış, yoksullaştırılmış ulusun hatırı sayılır bir kesiminden de izzet itibar çok!

Bulamaç Ve Eşek adası nasıl kurtulur? Doğrusu bu toz duman içinde bir fikrim yok, olsa da sanırım bir değeri olmaz. En iyisi bir şekilde eşeklerin devamlı atlarla zaman geçirmelerini sağlayarak, at terapisi uygulamanın bir çaresini bulmak, eşeklerin seciyelerini yükseltmek. Ha! birgün bu başarılırsa bu eşekleri bir daha asla yan yana getirmemeli ki, birbirlerine baka baka eşeklikleri tekrar depreşmesin.

Çevrimdışı tüerki

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Yunanistan Türk Adalarını İşgal Etti.
« Yanıtla #11 : 27 Mayıs 2011 »
Bu ne tür bir eylem olacak ve nerede olacak?