Gönderen Konu: İnternet üzerinden Türklüğe yönelik saldırılar  (Okunma sayısı 11471 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Böri

• Türkçü-Turancı
Wikipedia'da bütün Doğu ve Güneydoğu illerinin tarihi sanki o bölge Ermenilere ve Kürtlere aitmiş gibi yazılmış...

Türkçe Vikipedi bile "azınlıkların" kontrolünde ve tamamen Türk karşıtı bir grubun elinde! (İngilizce Wikipedia'da ise elin Ermenisi de yazabiliyor...)

not: Wikipedia aleyhine bin tane şey yazdım. "Peki niye Wikipedia linki kullanıyorsun?" diyen olursa: Kaynak olarak kullandığım kitap adlarını zaten belirtiyorum, Wikipedia'ya herkes ulaşabiliyor, Ermeni tarihi ve Yahudi tarihi ile ilgili dikkat çekmek istediğim konuları herkes görsün diye , Wikipedia linkini de gösteriyorum.

E.Britannica, Wikipedia ile yarışamadı ve basımı durduruldu! (Demek ki internet ağırlığını koydu!) Ancak Wikipedia'da herkes olur olmaz, kendi kafasına göre yazabiliyor!

Peki geçmişteki "normal" ansiklopediler (Meydan Larousse, vb.) bilimsel miydi? Temiz ve doğru bilgi mi veriyorlardı? (Yoksa onların yazar kadrosunun önemli bir bölümü de Mason muydu?  :wink: )
Türkiye'ye ihanet edenler cezalandırılmalıdır!