Gönderen Konu: Doğu Türkistan !  (Okunma sayısı 3781 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kağan

• Yeni Üye
  • *
  • Herşey TÜRK için! TÜRK'e göre TÜRK tarafından!
Doğu Türkistan !
« : 16 Aralık 2013 »
Ezen bolsın! Kandaşlarım!

Çin'in batısındaki Doğu Türkistan'ın Kaşgar vilayetinde bir karakola düzenlenen saldırıda 2'si polis 16 kişinin yaşamını yitirdiği bildirildi.

Eminim bir çoğumuzun haberi yok ne yazık ki çünkü basın gazeteler özellikle Türki halklarımız için yapılan haberi ne yazık ki meşhur tanıtım reklamlarında olan en altta ki küçücük yazı gibi yer veriyor!

Unutturmaya çalışanlara inat biz unutmayalım! Bu direnci ne kadar gösterebileceğimiz bize bağlı!

TTK!
Biz ışığımızı babası tarafından iyi niyet nişanesi olarak rehin verilen Metehan ile yakanız!

Çevrimdışı Aybala-Kün

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: Doğu Türkistan !
« Yanıtla #1 : 16 Aralık 2013 »
Kesinlikle medya konusunda haklısın. Kocaman manşetler "Suriye'de katliam!", "Mısır'da Katliam!" her düşünceli(!) insan kardeşlerimiz ölüyor diye ağlıyor onlara, Doğu Türkistan deyince kimseden gık çıkmıyor ama. Türkiye'den ok bilmem Pakistan'a yok saçma sapan bir sürü yere yardım gönderebilirken Doğu Türkistan'a yardım gönderemiyorsun! Bu arada diyanet işleri bakanlığımız katliamcı Çinliler'in din bakanlığına ikramlarda bulunuyor, hiç bir devlet büyüğü(!) her şeye büyüklük taslarken bu katliamlara gıkını çıkarmıyor! Yok böyle iş! Ölenlerimizin tinleri şad olsun... Doğu Türkistan bizim davamızdır, kimse unutturamaz!

TTK

:prbay

Çevrimdışı kuzey kurtları

• H U N
  • Türkçü-Turancı
  • **
    • Tüm Turan Burada
« Yanıtla #2 : 17 Aralık 2013 »
bu siteden kardeşlerimize yapılanları görün.dayanmak mümkün degil.gözlerim doldu
http://www.uyghurgenocide.com/blog/58652/chinese-kill-uyghurs/

Kişi her zaman dinini değiştirme imkanına sahiptir ama SOYUNU ve KAN’ını DEĞİŞTİREMEZ.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #3 : 17 Aralık 2013 »
Güç meselesi. Ne yazık ki medya ya da sosyal medya gibi unsurları adam gibi kullanamıyoruz. Medya zaten başlı başına konu. Cuma namazında bile habire Suriye hutbesi veriliyordu. Düşünün millete verilen farkındalılığı. Kapitalist düzen diyoruz ama iş para da bitiyor. Medyayı kullanmak için ona sahip olmak gerekli. Bizlerin vizyonu da buna bağlı olarak gelişmeli. Çay ocaklarında oturmaktansa köşe başlarında oturmak, mitoz bölünme gibi çoğalmak gerekli.

TTK

Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !