Gönderen Konu: TÜRKÇÜLER CEMAAT-AKP SAVAŞI HAKKINDA NE DÜŞÜYOR?  (Okunma sayısı 3597 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Arula

• Türkçü-Turancı
  • **
      Türkçüler cemaat-akp savaşı hakkında ne düşünüyor? herkesin düşüncelerini yazmalarını rica ediyorum.

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
Ak-pkk ile cemaatçi denen sürüyü, şahsen hiçbir zaman ayrı görmedim. Bunlar her ne kadar şu an için birbirlerini yer gözükseler de; Anadolu'da sıkça kullanılan bir tabir vardır:

"İt iti yerde kemiğini yabana atmaz."

Neyin ne olduğunun belli olmadığı, çeşitli dosyaların kasertlerin uçuştuğu bu gri propaganda savaşının neticesini biraz daha izlemekte fayda var.

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı KUTLUG

• Türkçü-Turancı
  • **
Cemaat - AKP kavgasının sonucunda uyanan Türk Milletinin sandıkta gereken cevabı verip sonucunda Laik Türkiyenin tekrar doğacağını görmek en büyük dileğimdir.Bu gerçekleşirse yaraların sarılması için çok uzun süreye ihtiyaç var. Türk milletini yaklaşık 4.000 yıldır kimse yok edememiştir bir kaç badem bıyıklı da yok edemeyecektir.. Şayet bu sonuç ortaya çıkar ise belki de dünyanın en mutlu insanı ben olacağım.

Çevrimdışı Türkmenoğlu

• Türkçü-Turancı
  • **
AK-pkk gidebilmesi ihtimali doğmuştur ama ihtimal dahilinde yıldızı parlatılmak istenen sarıgülün, tayyibin sol fraksiyonu olduğunu düşünüp ;chp ile vatanın bölünmesini hızlandırabilecek olma ihtimalini düşündükçe tüylerim diken diken olma durumudur.

Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz;
Çünkü bu yol kutludur, gider Tanrı Dağına.
Halbuki yoldaşını bırakıp dönenlerin
Değişilir topu da bir sokak kaltağına.

ATSIZ, 1932.
Börteçine kurdun adı,
Ergenekon yurdun adı,
Dörtyüzsene durdun hadi,
Çık ey, yüzbin mızrağımız!