Gönderen Konu: Mehmet Ağar (?)!!  (Okunma sayısı 12135 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Mehmet Ağar (?)!!
« : 09 Ekim 2006 »
Haberleri izledim. Ağar Diyarbakır Mardin gibi illere gitmiş. Orda ki açıklamaları siyasetini belirtti. Ağar "dağda ki kürt eniklere silahları bırakın ova da siyaset yapın" diyor. Sırf kürt eniklerinden oy alabilmek uğruna yapılan davranışlara sarf edilen sözlere bakın.

Kürtçülerin bekçisi olmak istiyor galiba. Daha da ileri giderek "afı" bile düşünüyoruz diyor. Mhpde aynı taktiği uyguladı/uyguluyor. Değişen ne. Kürdolar yine kendi kürt partilerine oylarını verdiler. Yazıklar olsun diyorum. Bu kadar da düşülmez.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Bozoklu Bozkurt

• Ziyaretçi
Ynt: Mehmet Ağar (?)!!
« Yanıtla #1 : 09 Ekim 2006 »
Siyasette muhabbet yalan palavra..Bunun başka bir açıklaması olamaz.Ağar da haliyle ''sandıka'' oynuyor.
Kürtlerin dtp dışında -hele de başında Ağar'ın olduğu bir partiye- hiçbir partiye oy vermeyeceği aşikardır.
Behey Ağar sen o pislikleri ''kardeşim'' diye sıvazlıyorsun ama onlar seni hiç sevmediler sevmezler de zaten..
Sen onlara yalanacağına siyaset yapma daha iyi...

Çevrimdışı tungaturan

• Türkçü-Turancı
  • ben TÜRK AZ_Sİ
« Yanıtla #2 : 09 Ekim 2006 »
                    başbakanının pkk nin oyunu alabilmek için oyun oynadığı bir ülkede bir başka siyasetçinin çıkıp kürtlerin oyu için bu sözleri sarf etmesi yadırganacak şey değil.
Daha deniz daha ırmak,
Gök çadır güneş bayrak.

Çevrimdışı nil

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 10 Ekim 2006 »
Türkiye'de herşey oy uğruna yapılmamış olsaydı ülkemiz zaten bu hale gelmezdi.Koltuk ve iktidar sevdası ile yapılan siyasetler sonucu Türk Milleti  hak etmediği şekillerde de yönetilmiştir.Seçimlere az kaldı, siyasetçilerin elinde 2 malzeme var birisi kürtler, diğeri din tacirliği.Büyük bir umutla, Türk Milliyetçisi ve Atatürkçü siyasetçilerin çıkmasını dört gözle bekliyoruz.
   Mehmet Ağar'ın kürtlerden oy alabilmesi için, kürtçülüğünü biraz da ümmetçilikle süslemesi gerekir.Kısaca şahdı, şahbaz olması gerekiyor.

Çevrimdışı TeknikTürk

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 10 Ekim 2006 »
Ağardan beklemezdim.Şu oy kaygısı nelere kadirmiş.İnsana neler yaptırabiliyormuş.Şemdinlideki astsubayları affetmekten neden kimse bahsetmiyor.Kürdün piçi el üstünde tutulup affedilirken bizim yiğit astsubaylarımızı affetmek neden kimsenin aklından geçmiyor.Ne güzel adalet böyle.piçin eniği Türk askerini öldürsün,devleti hertürlü zarara uğratsın,Türke düşmanlık ve hainlik yapsın git onu affet,bizim astsubayları içeridde unut.Vay be.
Ne zaman Türkiyeyi Türkler yönetecek....

Çevrimdışı TeknikTürk

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 10 Ekim 2006 »
Ne zaman Türkiyeyi Türkler yönetecek....

Türkler Türk olduklarını, başta kürtten, boşnaktan, lazdan, çerkezden vs. farklı olduklarını farkettikleri zaman Türkiyeyi yönetecekler.

Türklere bunu farkettirmek de en başda Türkçülerin işidir. Yolumuz uzun ve çetin bir yoldur. Bunu yapabilmek için ise, (aç tavuk kendini darı ambarında görürmüş misali )Türkçüler devletin kendilerine ait olduğu rüyasından uyanıp ayaklarının yere bastığını farketmelidirler. Bu halisinasyondan kurtulmadan büyük Türk milletini uyandıramayız. Elimizde ne DEVLET ne de ASKER var. Elimizde var olan en büyük güç sadece ve sadece büyük Türk ulususudur. Ona yol gösterme konusunda da biz Türkçüler yapayalnızız. Bu Türkün varolma yokolma mücadelesidir. Gerçeği kabul edip savaşa sıfırdan başlayacağız. Başka yolu da yoktur.
Mustafa Kemal Samsuna ayak bastığnda da elinde sadece bu vardı. Ne devlet, ne de asker.. Sadece büyük Türk ulusu.. Ve güven..
Etrafıma baktığım zaman milletimizin artık eski değerlerini yitirip herşey para ve güçtür,gerisi için uğraşmaya değmez şeklinde düşündüğü ve yaşadığını görüyorum.Sizce bu kendi şahsi çıkarından başka birşey düşünmeyen karaktersiz,omurgasız,insan paçavrası zihniyetle nasıl mücadele edilebilir?Benim ön görüm yaşayarak ve bu zihniyetin hayati bedelleri ile yüz yüze gelmek gerektiğidir.İnsanımız yumurta kapıya dayanmadan harekete geçmiyor.Bu tarih boyuda böyle olmuş.Sizce yumurtayı uzakta tutarak milletimizi özüne döndürüp Türkçüleştirmenin yolu varmıdır?Şahıs olarak bizler ne yapabiliriz.Lütfen günümüz koşullarında (medyası,ekonomisi,polisi,yabancı parmakları,eğtim sistemi ...vs) düşünerek ve aynı zamanda bir aile geçindirmek sorumluluğundan feragat ettirmeyecek şekilde cevaplayın.Burnumun dibindeki karım bile kürtlerde insan ..vs diyor,bacanaklar allahın yarattığı,tüm müslümanlar kardeştir teranesi yiyor ve hepsi öpöz Türk.İstediğiniz kadar konuşun,anlatın anlamıyorlar.Cami hocasının dedikleri daha çok akıllarına yatıyor.Şimdi siz olsanız ne yaparda bu insanları Türkçü yapardınız?İnanın imkanı yok yaşayarak görmelerinden başka.Aslında iş milli eğtimde yatıyor.Hani şu kürtlerin yönettiği bakanlık.Çocuk yaşta ilkokullarda  Türkçülük aşılanırsa bu iş en erken 50-60 yıl sonra olur.İşin kötü tarafı artık eski idealist çalışkan öğretmenlerde yok ,hele Türkçüsünü araki bulasın.Yani Devlet Türkçü olsa ilk yapacağı işi Türkçü öğretmenler yetiştirmek olacaktır öngörüsünü ele alalım.Bu işe bu gün başlansa yetişecek öğretmenler 9 yıl sonra hizmete başlarki sayıları bir avuç olur.Çoğunluğun Türkçü olması ise en az 20 yılı bulur.Bu öğretmenlerin yetiştireceği öğrencilerse  bir 25 yıl sonra iş hayatında,sosyal hayatta kendini göstermeye başlar.Sonuç olarak 9+20+25=54 yıl ürün için beklemek gerek.Peki milletimiz bu kadar dayanabilirmi?.Kısa sürede (5-10 yıl) insanımızın anlamasının görünür tek yolu yaşamaları ve burunlarının sürtmesi.Ambargolar ve savaşlar dahil.Sizin gerçekçi altarnatif fikirleriniz varsa ikna olmaya hazırım.

Çevrimdışı tungaturan

• Türkçü-Turancı
  • ben TÜRK AZ_Sİ
« Yanıtla #6 : 10 Ekim 2006 »
             bu adam zaten tipik bir kürdo.vatan için hizmet etmiş mi bilmem ama çıkar sözkonusu olunca vatana kasdedenlere destek oluyorsa bence imralı'dakinden farkı yoktur.
Daha deniz daha ırmak,
Gök çadır güneş bayrak.

Çevrimdışı tungaturan

• Türkçü-Turancı
  • ben TÜRK AZ_Sİ
« Yanıtla #7 : 11 Ekim 2006 »

reaksiyoner milliyetçilik konusunda ben de hemfikirim.yani Türkler olarak herhangi bir toplumsal kargaşa ortamında,hızlı organize olabilme özelliğimiz var.kendimizi çabuk toparlayıp savunmaya ve mücadeleye geçebiliyoruz.bu yönümüz birçok kez denenmeye çalışıldı.mesela Maraş olayları ya da buna benzer birkaç kargaşa anı.kazananın kim olduğu ortada.evet hoş birşey değil ama yine de bu olaylarda onlara hadleri bildirilmiştir.bunun içindir ki medya bunun adını ''kanlı'' Maraş olayları koymuştur.eğer ki kan Türk'ten aksaydı bunun sözü bile edilmezdi.örnekler çoğaltılabilir.
      birgün o hoşgörünün yaşamlarının tek sebebi olduğunu anlayacaklar.
Daha deniz daha ırmak,
Gök çadır güneş bayrak.

Çevrimdışı mete

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #8 : 13 Ekim 2006 »
yeni söylemlerindede hemen kıvırdı zaten. Politikacıdan adam çıkmaz. Bunlar politikaya girmeden önce etek giymeyi öğreniyorlar. İlk, orta ve lise yaşamlarında evde bunlara aileleri ileride politikacı olabilsinler diyerek etekle dolaştırırlar, tabi zihniyet oturuyor bu tür şahıslarda.
Bu siyaset alanında yaşıyan herkez bizi dünyaya rezil ettiler, ölene kadar ve öldükten sonrada iki elim bu adamların boğazında olacak.
Bu gün 12 - 10 - 2006 dünyaya rezil edildiğimiz gündür ve bu gün siyasetten sorumlu her kezden intikam alınacaktır. En sağından en soluna kadar her siyasetciden.
Artık bunun için yaşıyorum.

Çevrimdışı TeknikTürk

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #9 : 13 Ekim 2006 »
Vaktiyle etek giyen bir başbakanımız vardı(Tansu ÇİLLER).Hiç sevmezdim ama şimdi özlüyorum.Kardak krizindeki başı dik tutumu,pkkyı bitiren kararlılığı,devletin organlarıyla olan barışıklığı,hatta Ağıska Türklerini Tunceliye yerleştirmesi ...vs.Cahil cühelaydı,kendi milletinden haberi yoktu ama şimdiye kadarki hükümetler içerisinde en cesuru oydu.Yeni yeni düşünmeye başladımda...Hele akp düşünülünce sütten çıkma ak kaşık gibiydi....

Vaktiyle deseler Çilleri öveceksin inanmazdım.Bu hallerede düştük.Abdulrahman Çelebi diyecek keçi arıyoruzda bulamıyoruz.