Gönderen Konu: TÜRKÇÜMÜSÜNÜZ..? TÜPÇÜMÜSÜNÜZ..?  (Okunma sayısı 10754 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kayra Beg

• Ziyaretçi
Otağı okudukça kendimi kaybediyorum. Neymiş efendim kürtler değil, sahipleri hedefimizdir başlığını okuyanlar okuduklarında yüreklerinde bir burukluk, bir umutsuzluk hissedebilirlermiş. Hedef değil cümlesini düşman değil anlayanlarla nereye gidilir acaba?

Gelinen günde yüreklerinde bir burukluk ve umutsuzluk hissetmeyenler zaten Türkçü değil TÜPÇÜDÜR....

Bu kara günleri sadece kürtlere diye başlayan başlıkların altında lafla geçirenler, sokaklarda üç defa bağırıp, iki defa bayrak sallayanlar görevlerini yerine getirdiklerini zannediyorsa zaten Türkçü değil TÜPÇÜDÜR...

Yürekleriniz sadece yıllardır zaten tebanız olan hainlere saldırmaya yetiyorsa, diğerlerine lafınız çıkmıyorsa zaten Türkçü değil, TÜPÇÜSÜNÜZ demektir...

Adamlar şehitlerimizin kalktığı gün İst. Gaziosmanpaşada gösteri yapıp slogan atıyorsa ve buna karşın sizler biri bizi gözetliyormu acaba diye saklanıyorsanız Türkçü olmaz sizden, sadece TÜPÇÜSÜNÜZ demektir....

Türkçülerin çıkardıkları dergiler maddi olanaksızlıklar yüzünden çıkarılamıyorsa ve sizler bunları almak yerine sadece alacağım, adresiniz neresi diye çığırtkanlık yapıyorsanız nefesinizi boşuna tüketmeyin. Size bir tüp arabası bulalım ve TÜPÇÜ diye bağırın. Çünkü bu desteği vermeyenler de Türkçü değil, TÜPÇÜDÜR....

Bu otağda TÜRKLÜK önemlidir, başka kimlikle gelmeyin denirken halen din tartışmaya çalışmak da Türkçülük değil, TÜPÇÜLÜKTÜR....

Net söylüyorum. İNGİLTERE ile, ABD ile, İSRAİL ile mücadele etmeye yürekleri yetmediği için kürtlerle vakit geçiren ve "savaşmak" ile "isyan bastırmak" arasındaki farkı anlamayanlar TÜPÇÜDÜR. TÜRKÇÜ olmaz onlardan.

TÜPÇÜ iseniz;

İhaneti defalarca kanıtlanmış ÇYD nin gaz alma mitinglerine gidin. Bağırın, çağırın, rahatlayın. Gazınızı çok güzel alırlar.

Veya Kürt başlıkları bulun. İsyana kalkışmış tebanızla sanal savaşlar yapın. Atın, tutun, rahatlayın. Gazınızı gene çok güzel boşaltırsınız.

TÜRKÇÜ İSENİZ;

Öfkenizi bileyin. Ama sahte düşmanlara, yemlere değil, gerçek hedeflere bileyin öfkenizi.
Türkün vakur, gururlu öfkesini gösterin. Etnik döküntülerin çığırtkanlığı ile değil. Türkün asaleti ile...!

BAŞBUĞUN İZİNDEN YENİDEN AMASYA, YENİDEN ERZURUM, YENİDEN ANKARA diyen yürekli Türkçülerin peşine takılın. Çıkardıkları dergileri, gazeteleri alın ve maddi desteğinizi gösterin. Yeniden örgütlenme yolundaki en büyük TÜRKÇÜ oluşuma desteğinizi gösterin.

Türklere esenlikler. Türk kılığındaki Tüpçülere ise nasıl anlıyorlarsa öyle dileklerimle.

Kayra Beg

Çevrimdışı savasansahin

• Yeni Üye
  • *
Ynt: TÜRKÇÜMÜSÜNÜZ..? TÜPÇÜMÜSÜNÜZ..?
« Yanıtla #1 : 24 Ekim 2007 »
Kayra Beg e yürekten katılıyorum..

TTK

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 24 Ekim 2007 »
Kayra Beg

Yazınıza Katılıyorum..

Toplantılara gelmek çok ama çok önemli...

Bir Yerden başlamak lazım sanal olmamak lazım...

Büyüyoruz Başaracağız Başaracağız...

Saygılarımla;

Alper Tunga...

İlteriş İstanbul..

TTK

Çevrimdışı Afsar Beyi

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 24 Ekim 2007 »
Kimse üstüne alınmıyor görüldüğü kadarı ile. Demek ki tüpçü yok buralarda.

Ama harekete geçen çok az Türkçü var. Burada da bir yanlışlık var.

Bu yazının altına imzamı atıyorum.

Esenlikler
sü:kä tılıkang bugukgu tuktang (savaşa çıkın, Buguk'u tutun!)

Çevrimdışı ÇEPNİ_TÜRKÜ

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 24 Ekim 2007 »
Bir imza da benden. Bu seferki katılım çok farklı olacaktır inancındayım. Üstelik bir aksilik olmazsa bende sizlerle olacağım kandaşlarım.
'Biz doğrudan doğruya Milliyetperveriz ve Türk Milliyetçisiyiz.'
'Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır!'

ATATÜRK

Çevrimdışı Atçeken Beği

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 24 Ekim 2007 »
Madem ki üstüne alınanlar değil alınmayanlar yazıyor;bende yazayım.Yazınızın her noktasına katılıyorum.
Esenlikler.
Oturup düşündüğümde yetim olmadığımı gördüm! Oğuz Han gibi atası, Dede Korkut gibi muallimi, Köroğlu gibi ağabeyi, Mahtumkulu gibi akıl hocası olan birisi hiç yetim olur mu?
Saparmurat Türkmenbaşı

Çevrimdışı Temir Yalıg

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK'ÜM BAŞKA ÜNVAN İSTEMEM
« Yanıtla #6 : 24 Ekim 2007 »

TÜRKÇÜ İSENİZ;

Öfkenizi bileyin. Ama sahte düşmanlara, yemlere değil, gerçek hedeflere bileyin öfkenizi.
Türkün vakur, gururlu öfkesini gösterin. Etnik döküntülerin çığırtkanlığı ile değil. Türkün asaleti ile...!

BAŞBUĞUN İZİNDEN YENİDEN AMASYA, YENİDEN ERZURUM, YENİDEN ANKARA diyen yürekli Türkçülerin peşine takılın. Çıkardıkları dergileri, gazeteleri alın ve maddi desteğinizi gösterin. Yeniden örgütlenme yolundaki en büyük TÜRKÇÜ oluşuma desteğinizi gösterin.

Türklere esenlikler. Türk kılığındaki Tüpçülere ise nasıl anlıyorlarsa öyle dileklerimle.

Kayra Beg

Türk'üm,Türkçüyüm diye geçinen,ama gerçek hayatta Türkçülük için gram faydası olmayan herkesin bu anlamlı yazıdan sonra kendine bir pay çıkarmasını diliyorum.

Saygılar..

TÜRK IRKI SAĞOLSUN!

Çevrimdışı AtatürkünAskeri

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 24 Ekim 2007 »
Türk irkcilik yapmaz diye bir terim vardir, bizde bunun böyle olmadidini anlatmamiz lazim 56 milyon Türk´e. Esenkalin

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #8 : 24 Ekim 2007 »
 Türkçüler olarak kendimizi ispatlamamız gereken zorlu bir mücadele bizleri bekliyor. "Nasıl mücadele edeceğiz?" diye soranlar cevap Kayra Beğ Andamızın yazısındadır. Kaleminize sağlık Anda, bir türlü dile getiremediğimiz hislerimize tercüman ve yanıtlayamadığımız soruların cevaplarını bulmamız için bir nevi ışık oldunuz. Sağolun, Varolun.

Dilerim tüm Türkçü Andalar bu ışıktan faydalanma yoluna giderler. Gitmeyenlerin akıbeti ise ilelebed karanlık ve yalnızlık olacaktır.

Saygılar

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı YANLIZ KURT(2)

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #9 : 24 Ekim 2007 »
Otağı okudukça kendimi kaybediyorum. Neymiş efendim kürtler değil, sahipleri hedefimizdir başlığını okuyanlar okuduklarında yüreklerinde bir burukluk, bir umutsuzluk hissedebilirlermiş. Hedef değil cümlesini düşman değil anlayanlarla nereye gidilir acaba?

iyi güzel eleştirmişsin canım kardeşim
peki müsade etsen ben bi seni eleştireyim
eğer burası tartışma otağı ise
tartışalım.
evet demişsin ki:
"böyleleri ile nereye gidilir.."
peki sana soruyorum:
insanları sırf senin gibi düşünmedikleri için, ya da önyargılı yaklaşmak suretiyle nereye gidilir?
bir anlatım bozukluğunu belirtmek adına, ve bunun yol açabileceği komplikasyonları vurgulamak adına
"kendini kötü hissedebilirler ifadesini" kullanan bir arkadaşını Türkçü değil Tüpçü ifadesini kullanarak karalayarak nereye gidilebilir?
sen nasıl olur da kendin gibi düşünmeyen arkadaşlarını bir kalemde karalarsın?
yani bu hakkı nerden buluyorsun?
nasıl olur da onların Türkçü olmalarından şüphe duyarsın?
peki sana soruyorum o kadar yazımışsın güzel, peki "sen ne kadar Türkçüsün?"
anlat bize
anlat biz de bilelim
şapkamızı çıkaralım ve saygıyla eğilelim önünde.

Bu kara günleri sadece kürtlere diye başlayan başlıkların altında lafla geçirenler, sokaklarda üç defa bağırıp, iki defa bayrak sallayanlar görevlerini yerine getirdiklerini zannediyorsa zaten Türkçü değil TÜPÇÜDÜR...

Yürekleriniz sadece yıllardır zaten tebanız olan hainlere saldırmaya yetiyorsa, diğerlerine lafınız çıkmıyorsa zaten Türkçü değil, TÜPÇÜSÜNÜZ demektir...

Adamlar şehitlerimizin kalktığı gün İst. Gaziosmanpaşada gösteri yapıp slogan atıyorsa ve buna karşın sizler biri bizi gözetliyormu acaba diye saklanıyorsanız Türkçü olmaz sizden, sadece TÜPÇÜSÜNÜZ demektir....

o senin iki üç defa bayrak sallıyo dediğin insanlar;
ellerinden geleni yürekleriyle yapmaya çalışan, ağlayan, haykıran, gönülden bağıran insanlar.
peki sen onların içinde varmıydın söyle bana?
herkez Türkçü olmak için senin gibi olmak zorunda değil sayın arkadaşım
Türkçülük bazen yürektedir
bazen dilde
bazen bir kitapta
bazen de eldeki bayraktadır
evdedir, iştedir, sokaktadır
sen nerde istersen ordadır
önemli olan senin bunu yaşamının her alanında göstermendir
Türkçülük kendin gibi düşünmeyenleri ya da anlatım farkı (üslüp) farklı olanları karalamak ve bir kalemde tanı ve teşhisi koymak değildir
sen milletin Türkçülüğünü bir iki cümlesinden çözemezsin
ben bunu her zaman derim
ben bu otağı belki 1 yıl önce gördüm
okudum,okudum başıma ağrılar giresiye kadar okudum
hazırlayanlar sağolsunlar varolsunlar
bir çok bilmediğim şeyi öğrendim burda
ve hala görüyorum ki öğrenmeye devam edeceğim
ABD nin ne olduğunu israilin bilmamnenin ne olduğunu biliyoruz zaten biz
merak etme her oyunun farkındayız
insanlara bazı şeyler bu şekilde aşılanmaz canım arkadaşım
eleştirilere de kızma sakın
ama bırak ta insanlar Türkçü ya da Tüpçü olacaklarına kendileri karar versinler.
eğer bir ağaçtaki her yaprak nasıl ki tıpatıp aynı değilse, her insan da aynı değildir
senin Türkçülüğünle benim Türkçülüğm tıpatıp aynı olmak zorunda değildir
yeter ki gaye bir olsun
yollar farklı olsun önemli değil
önemli olan aynı yere çıksın, kolay çıksın, en güzel şekilde çıksın
insanların ne yaptığını ya da yapmak istediğini bir çırpıda anlayamazsın
ben; elinde bayrakla slogan atan,
hatta onu da geçtim slogan atanla aynı safta sadece yürüyen insanın yaptığına da saygı duyarım;
o da bir hizmettir vatan sevdası ve Türkçülük sevdasına,
bu otağı açan, dava arkadaşlarını toplamayı ve bir araya getirmek için organizasyon yapan kişinin yaptığına da saygı duyarım
o da bir hizmettir bu davaya
ha yanlış anlama ikisi eşit değildir tabi ki
ama ,
sadece bayrak sallayan insanın da başımın üstünde yeri var
ötekinin de..
eğer yaşanılacak vatan sevgisi ve Türkçülükse, herşeyimizi vermeye zaten hazırız
yok bizim Tüpçü olarak yaşamamız lazımsa, onu da şan ve şerefimizle seve seve yaparız
teşekürler
kalın sağlıcakla
Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm!