Gönderen Konu: İstanbul'da PKK dehşeti  (Okunma sayısı 8903 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ALP-ER-TUNGA

• Türkçü-Turancı
  • BU YOL KUTLUDUR;GİDER TANRIDAĞ'INA!
İstanbul'da PKK dehşeti
« Yanıtla #10 : 06 Nisan 2006 »
BU OLAYLARA NE CAN NE SİNİR NE YÜREK DAYANIR SEVGİLİ SOYDAŞ AKHUN!
İNAN SEYREDERKEN TVYİ PARÇALAYASIM GELDİ.HER SEFERİNDE DİYORUM ULAN BİZ BU HALLERE DUSECEK MİLLETMİYDİK!DEĞİLDİK!ATATÜRK'ÜN CUMHURİYETİ BU HALLERE DUSMEZDİ DUSMEMELİYDİ.Kİ ZATEN ONUN ZAMANINDA OLSA HİÇ KİMSE DİNLEMEZ DİREK SUÇLULARI BULUP ASARLARDI!AMA ŞİMDİ ÖYLE HALDEYİZKİ 38.000ŞEHİDİMİZİN SORUMLUSU BEBEK KATİLİ TECAVÜZCÜ APOYU ASAMIYORUZ.NİYE İSRAİL VE ABD İSTEMİYOR AB KIZIYOR BİZİ ALMAZ DİYE!YAZIKLAR OLSUN.TOPRAKLARIMIZ UZERİNDE KOMUNİSTLER KÜRTLER CİRİT ATIYOR!YAZIKLAR OLSUN!
DEVLET BU HALDE DİYE MUDAHALE ETMEYECEKMİYİZ HAYIR EDECEĞİZ!ÇÜNKÜ BİZE BU EMRİ GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK PAŞA VERİYOR:
Ey Türk gençliği ! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyeti'ni, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.
        Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek dahilî ve harici bedhahların olacaktır. Bir gün, istiklâl ve Cumhuriyet'i müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerâit, çok namüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
         Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

SAYGILARIMLA...

ÜZE TENGRİ BASMASAR,ASRA YİR TELİNMESER,TÜRK BUDUN,İLİGİN,TÜRÜGÜN KEM ARTADI...

Çevrimdışı adembeg

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
İstanbul'da PKK dehşeti
« Yanıtla #11 : 09 Nisan 2006 »
KARDEŞLİK; BU ÜLKEDEN BAŞKA GİDECEK YERİ OLMAYIP BURAYI VATAN EDİNENLERİN ASIL SAHİPLERİNE SAYGI GÖSTERMESİYLE OLUR. O DA TÜRKLERE.
      YOKSA İLLA BİRİLERİNİN KARDEŞ OLMASI GEREKMİYOR. EVLERİNDE BAŞKA DİLLE KONUŞUP DIŞARIYA TÜRKÜM DİYECEK, BİR TÜRKLE AYNI HAKKA SAHİP OLUP(Kİ BU OLMASI GEREKENDİR) KENDİNİ HAK ARAMA BAKIMINDAN FARKLI GÖRECEKSİN, ÜLKEDEKİ SORUNLARIN ORTAK OLMASINA NAZARAN KENDİNE ŞAHSİ İLTİMAS GEÇİLMESİNİ BEKLEYECEKSİN. BÖYLE KARDEŞLİK OLMAZ YOK DA ZATEN.
      AYRILIKÇILARA AKILLI GÜNLER DİLERİM!!!
      TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!!!

Çevrimdışı ferdikaraaslan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
İstanbul'da PKK dehşeti
« Yanıtla #12 : 09 Nisan 2006 »
Alıntı yapılan: adembeg
KARDEŞLİK; BU ÜLKEDEN BAŞKA GİDECEK YERİ OLMAYIP BURAYI VATAN EDİNENLERİN ASIL SAHİPLERİNE SAYGI GÖSTERMESİYLE OLUR. O DA TÜRKLERE.
      YOKSA İLLA BİRİLERİNİN KARDEŞ OLMASI GEREKMİYOR. EVLERİNDE BAŞKA DİLLE KONUŞUP DIŞARIYA TÜRKÜM DİYECEK, BİR TÜRKLE AYNI HAKKA SAHİP OLUP(Kİ BU OLMASI GEREKENDİR) KENDİNİ HAK ARAMA BAKIMINDAN FARKLI GÖRECEKSİN, ÜLKEDEKİ SORUNLARIN ORTAK OLMASINA NAZARAN KENDİNE ŞAHSİ İLTİMAS GEÇİLMESİNİ BEKLEYECEKSİN. BÖYLE KARDEŞLİK OLMAZ YOK DA ZATEN.
      AYRILIKÇILARA AKILLI GÜNLER DİLERİM!!!
      TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!!!

bunları kesmek lazım dicem ama gene kızacaklar. başka çaresi olan varsa söylesin
TENGRİ TÜRK'Ü KORUYACAKTIR..
BUGÜN DEĞİLSE YARIN...
BELKİ YARINDAN DA YAKIN

Çevrimdışı ferdikaraaslan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
İstanbul'da PKK dehşeti
« Yanıtla #13 : 09 Nisan 2006 »
kürtler 1839'a kadar askere bile gelmediler. dağda çobanlık yaptılar. ne kardeşiliği akıncıları.. bırak bu masalları arkadaş bırak.
TENGRİ TÜRK'Ü KORUYACAKTIR..
BUGÜN DEĞİLSE YARIN...
BELKİ YARINDAN DA YAKIN

Çevrimdışı ALP-ER-TUNGA

• Türkçü-Turancı
  • BU YOL KUTLUDUR;GİDER TANRIDAĞ'INA!
İstanbul'da PKK dehşeti
« Yanıtla #14 : 09 Nisan 2006 »
BENCE DE SOYDAŞ KESMEK LAZIM DE ÇÜNKÜ BİZİ BUNA ZORLADILAR.UYUYAN ASLANIN GÖZÜNE ÇOMAK SOKTULAR.BİZ O ÇOMAĞI ALIP ONLAR BAŞKA BİR YERLERİNE SOKACAĞIZ.BAŞKA ÇARE YOKTUR!TÜRK İLİNİN DÜZELMESİ VE AHLAKİ ÇÖKÜŞÜN KURTARILMASI ANCAK BUNA BAĞLIDIR,SOYKIRIM ŞARTTIR!

ÜZE TENGRİ BASMASAR,ASRA YİR TELİNMESER,TÜRK BUDUN,İLİGİN,TÜRÜGÜN KEM ARTADI...

Çevrimdışı mustafa

• Yeni Üye
  • *
İstanbul'da PKK dehşeti
« Yanıtla #15 : 13 Nisan 2006 »
baskalarının onunde boyun egen bı hukumet olursa  bunlar senden benden daha ıı yasarlar ... kurt sorunuymus ulan serefsız senın ne soırunun var ... benden daha ıı yasıosn ... ne sorunun var ... Allah hepsinin belasını versin .... işin ilginç tarafı bu şerefsizler gösteri yapıor  benim insanımda buna seyirci kalıyor... ben kıbrısta okuyorum , tv den izliorm bu şerefsizler ortalıgı darmadagan ediyor bir tane baba yigit de cıkıp birine dur demior . neden diemior .. çünkü benlik yok senın atan dusmanın ustune gozu kapalı agzında sehadetle gıdıordu ... 10 kişide olsa 100 kişide olsa 1000 kişide olsa içlerine girerim bu benim gorevim atam bole yapmıs bana bu vatanı bolmeye sahıplenmeye calısanlara bole yapmıs vermemıs bu vatanı ... bende bole yaparım sızde bole yapın ... lutfen artık seyırcı kalmayalım basımızdakıler seyırcı kalıor bızde buna kapılmayalım ... onlar dolassın eslerıyle bızde savasalım ... yanlıs bır sey dedıysem affola.... Allah Türk ü korusun.

Çevrimdışı ÇEPNİ_TÜRKÜ

• Türkçü-Turancı
Ynt: İstanbul'da PKK dehşeti
« Yanıtla #16 : 09 Eylül 2007 »
selam arkadaslar! ben baska fıkırle aslında karsı bı yorumla bıseyı ogrenmek ıstıyorum sımdı bıldıgım kadarı ıle tum uyelerımız turk yaradana sukurler olsun bende oyleyım... Fakat Allah bıze kardesce yasamayı emretmıs ve en fazla sevgıyı mujdeleyen dınımız ıslamda kısasa kısas vardır ama bız burda bır soykırımdan bahsedıyoruz. Belkı bazılarınız tuzumun  kuru oldugunu dusunucek ama emın olun cok sehıt vermıs bır aıleden gelıyorum. Yanı acısınıda onurunuda cok ıyı bılıyorum Fakat burda pkk ya yada baska serefsız orgutlerden degıl azınlık olmasına ragmen bır halktan bahsedıyoruz ve anadoluların kapısı bıze acılırken malazgırt destanında 20000 kurt akıncı oldugu da o zmankı ordumuzda belgelrle sabıttır. Yanı ben sunu solemek ıstıyorum benımm  kurt olupda turkıye mıllıyetcısı arkadaslarım var ve bu 1 2 yılda ogrendım degıl onların dedelerının dahıl turk bayragı ıcın yaptıkları vatanperverlıklerı ogrendıkten sonra karar verdım Yanı demek ıstedıgım tabıkı mudafa edıcez tabıkı koruyucaz tabıkı olumune sevıcez mılletımızı ama yataktakı cocuktan koylusunden doktoruna aramızda yasayan bu ınsanlarada bole zulum yapmamıza yanı yasam haklarını ellerınden almamız dınımız ve allaha ınancımızla hatta atalarımızın davranısları ıle bagdasıyomu... Tabıkı bagdasmıyo eger sozlerımı yanlıs anlamaz ve dıkkate alırsanız bence bızım dusmanımız bıze ıhanet eden halk degıl bunları kullanan orgutler ve bagımsızlıgımızı bozmak ısteyen haın kesımdır. Yanı bence dusmanımızı ıyı bılmelıyız bence. Bıze Turk un verdıgı ekmege ıhanet edenın kanı lazımdır masumun mazlumun kanı degıl. Bu ne bıze nede gecmısımıze layık bır davranıs bıcımıdır bence... Ama acılen cıddı onlemler alınması gerktıgı konusunda sızlerle hem fıkırım saygıalrımla!

Vay canına beee. Çanakkaleyi kürtlere yamayanları görmüştümde Malazgirt'i yamayanı ilk kez gördüm. Eğer biri çıkıp Kürşad Çin sarayını basmaya gittiğinde yanındakiler de kürttü derse kimse şaşırmasın kandaşlarım!!!

TTK!!!
'Biz doğrudan doğruya Milliyetperveriz ve Türk Milliyetçisiyiz.'
'Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır!'

ATATÜRK

Çevrimdışı AYBUKE

• Türkçü-Turancı
  • **
Re: İstanbul'da PKK dehşeti
« Yanıtla #17 : 09 Eylül 2007 »
selam arkadaslar! ben baska fıkırle aslında karsı bı yorumla bıseyı ogrenmek ıstıyorum sımdı bıldıgım kadarı ıle tum uyelerımız turk yaradana sukurler olsun bende oyleyım... Fakat Allah bıze kardesce yasamayı emretmıs ve en fazla sevgıyı mujdeleyen dınımız ıslamda kısasa kısas vardır ama bız burda bır soykırımdan bahsedıyoruz. Belkı bazılarınız tuzumun  kuru oldugunu dusunucek ama emın olun cok sehıt vermıs bır aıleden gelıyorum. Yanı acısınıda onurunuda cok ıyı bılıyorum Fakat burda pkk ya yada baska serefsız orgutlerden degıl azınlık olmasına ragmen bır halktan bahsedıyoruz ve anadoluların kapısı bıze acılırken malazgırt destanında 20000 kurt akıncı oldugu da o zmankı ordumuzda belgelrle sabıttır. Yanı ben sunu solemek ıstıyorum benımm  kurt olupda turkıye mıllıyetcısı arkadaslarım var ve bu 1 2 yılda ogrendım degıl onların dedelerının dahıl turk bayragı ıcın yaptıkları vatanperverlıklerı ogrendıkten sonra karar verdım Yanı demek ıstedıgım tabıkı mudafa edıcez tabıkı koruyucaz tabıkı olumune sevıcez mılletımızı ama yataktakı cocuktan koylusunden doktoruna aramızda yasayan bu ınsanlarada bole zulum yapmamıza yanı yasam haklarını ellerınden almamız dınımız ve allaha ınancımızla hatta atalarımızın davranısları ıle bagdasıyomu... Tabıkı bagdasmıyo eger sozlerımı yanlıs anlamaz ve dıkkate alırsanız bence bızım dusmanımız bıze ıhanet eden halk degıl bunları kullanan orgutler ve bagımsızlıgımızı bozmak ısteyen haın kesımdır. Yanı bence dusmanımızı ıyı bılmelıyız bence. Bıze Turk un verdıgı ekmege ıhanet edenın kanı lazımdır masumun mazlumun kanı degıl. Bu ne bıze nede gecmısımıze layık bır davranıs bıcımıdır bence... Ama acılen cıddı onlemler alınması gerktıgı konusunda sızlerle hem fıkırım saygıalrımla!

Vay canına beee. Çanakkaleyi kürtlere yamayanları görmüştümde Malazgirt'i yamayanı ilk kez gördüm. Eğer biri çıkıp Kürşad Çin sarayını basmaya gittiğinde yanındakiler de kürttü derse kimse şaşırmasın kandaşlarım!!!

TTK!!!
Çok doğru söylemişsin kandaşım. TÜRKE ait ne varsa bu etnikler sahip çıkmaya çalışıyor. Duygusal davranılmamalı bence. Yedisinden yetmişine aynı dönekler aynı zihniyet. TÜRKÜN TÜRKTEN başka dostu yoktur. Atalarımızın dediğini dinlemek lazım ve bence bütün etnikler için durum bu. Kürtten evliya olsa kapına koyma. TTK
TÜRKSEN ÖĞÜN DEĞİLSEN İTAAT ET.