Gönderen Konu: ''Başbakana dokunmak ibadettir'' dedi  (Okunma sayısı 14888 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin'in Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a övgüyü abarttı. Şahin, "Arkadaşlar Başbakanımızın elini sıktılar. Başbakanımıza dokunmak bile inanın bence ibadettir" dedi.

Ak Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, seçim bölgesi İnegöl İlçesi'nde partililere çalışmalarından ve kendisini Ankara'da ziyaret etmelerinden dolayı teşekkür yemeği verdi. Atış Poligonu'ndaki yemekte konuşan Şahin, seçimlerin ardından mazbatalarını aldıklarını, diğer partiler gibi sonradan yemin etmediklerini söyledi. Şahin kendisine, Plan Bütçe Komisyonu'nda ve parti yönetiminde önemli görevler verildiğini belirterek, geçtiğimiz hafta Ankara'ya gelerek kendilerini ziyaret edip 'Hayırlı olsun' diyen Ak Parti İnegöl İlçe Teşkilatı'na da teşekkür etti.

Arkadaşlarının Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile 5 dakika da olsa görüşüp ellerini sıktıklarını belirten Şahin, "Geçen hafta ilçe teşkilatından 16 -17 arkadaşımız Ankara'yı ziyaret etti. Ben çok memnun oldum. Gönül isterdi ki daha çok arkadaşımız gelsin. Gelen arkadaşlarla birlikte sayın Başbakanımızla 5 dakikalığına bile olsa sohbet etmek imkanı bulduk. Fotoğraf çektirme imkanımız oldu. Teşkilattaki arkadaşlarım sayın Başbakanımıza yakınen sorular sordular, elini sıktılar. Sayın Başbakanımıza dokunmak bile inanın bence ibadettir. Ben bunu söylüyorum. Çünkü varlığı ile bile bizlere enerji veriyor. Çalışma tempomuz ne kadar yoğun olursa olsun artması için enerji veriyor." diye konuştu.

Kaynak : http://www.internethaber.com/ak-partili-vekil-erdogana-ovguyu-abartti-360700h.htm#ixzz1SehbFlr2

Çevrimdışı Işbara Tarkan

• Türkçü-Turancı
  • Elçibey'in Askeri
Ynt: ''Başbakana dokunmak ibadettir'' dedi
« Yanıtla #1 : 20 Temmuz 2011 »
Daha yakın temaslarda bulunsunlar o zaman.Cennete giderler.
"Süt verirken öz anam, Böyle demişti bana: Seni kurban besliyorum Türk Yurduna, Vatana, Bu dünyada azatlığı şan şöhretten üstün tut, Alçaklığı, yaltaklığı, rezilliği sen unut! Senin sevgin vatan olsun, millet olsun, ben olum, Sütüm sana haram olsun; hıyanet etsen oğlum!"

Ahmet Cevat

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Her Şey Türk İçin, Türk'e Göre!
  • Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
« Yanıtla #2 : 20 Temmuz 2011 »
Haydi %50 başbakanıza gidin el sürün, yüz sürün; cennet size bedava.
Dinci şarlatanlar...!
Ümmetinizin bittiği yerde, Türk'ün Kudreti başlar.

"Niye kaçıyoruz? Çok diye niye korkuyoruz? Azız diye niye kendimizi hor görelim? 'Hücum edelim' dedim. Hücum ettik...Savaştık. Bizdeni iki ucu,
yarısı kadar fazla idi. Tanrı lûtfettiği için, çok diye korkmadık, savaştık. Tarduş şadına kadar kovalayıp dağıttık."
(Bilge Tonyukuk - 2. Taş, Batı Yüzü - 3-4-5-6)

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 20 Temmuz 2011 »

AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin: "Başbakanımıza dokunmak bile inanın bence ibadettir" dedi.

İşte tipik bir mürteci kafası ve mantığı.
Tarikat şeyhlerinin, cemaat imamlarının toplumda nasıl değerlendirildiği ve prim yaptıklarına dair de çarpıcı bir misaldir.
Bu sakat mantığı besleyen bilinç altında Tayyibe uluhiyet vasfetme yatmaktadır ki vaktiyle AKP sinin bir il başkanı başbakanı peygamber olarak bile nitelemişti.
Bunlar doğrudan doğruya Tanrı'ya eşkoşmak (şirk) ve kişiyi Tanrılaştırmak demektir.
Oysaki İslam dininin ibadet kavramı ve şekilleri açıkça ortadadır.
İslam Peygamberi bile, kendi zamanında, etrafındakilerin buna benzer girişimlerini şiddetle menetmiş, kendisini önce Tanrı'nın kulu ve ondan sonra da elçisi olarak tanımlamıştır.

Doğru sözün altına imza atmak düşer. İmzamı atıyorum.
Işbara Tarkan kardeşimiz, ibadette amacın cennet mükafatı olması hasabiyle AKP lilerine, cennete kestirmeden girmenin yolunu göstermiştir.

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 20 Temmuz 2011 »
Bunların iyicene Allah'ı,Kitabı şaşmış.Bir insan hem yobaz hemde nasıl dini bilgileri ve hissiyati zayıf oluyor anlamıyorum !..

Çevrimdışı Türkçü

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #5 : 20 Temmuz 2011 »
Başbakan diyor ki; "Başka vekil adayı mı bulamadınız?"
Bunu meclise giremeyen tutuklu vekiller için söylüyor.

Acaba kendisi bulamadı mı da, böyle bir adamı seçtirdi?
Başbakan muhtemelen bu adama mesafe koyacak, geçmişte yaşandı. Hoşun agidiyor aslında ama siyasi hareketler bu açıklamaları izâh edemezzler.

Başbakan odunu aday yapsa onu dahi seçtireceğini teyit etmiş oluyor

Memleketin perişanlığına dair bir tablodur bu açıklama.
Tonyukuk ağabeye ve yakın dostlarıma hep söylerim sohbetlerimizde;
Memlektin hali yine böyle olsun, yine sıkıntılı olsun, bana sadece Milli eğitim bakanlığını versinler. Yeni nesili yetiştirirek memleketin bekasını cümle aleme gösteririm!

Eğitimsizlik ya da gayr-ı milli eğitim, bilim ile teknik ile ilgisi olmayan eğitim, düşüncelerden yoksun, sadece batıl ve saçma inançlar üzerine yapılan eğitimlerin sonuçlarıdır bunlar.
Ben bu adama kızmıyorum. O'nu yetiştiremeyen devlete kızıyorum.
Mustafa Kemâl hakka erdi, bu memleketin çöküşü başladı. İnönü geldi, devlet, devlet olmaktan çıktı, Menderes geldi, yolsuzluk, devleti soymak mübah sayıldı, amerikancılık başladı. Darbe oldu, 60 darbesi oldu ama ABD şakşaçılığı devam etti; boş varillerin bile hesabını soruyorlardı bizden. Eski CHP milletvekili ve büyüeklçi Şükrü Elekdağ deli gibi ABD'nin haklarını savunuyordu, bu variller de ABD'nin diyordu. Ecevit ve Demirel geldi, millet birbirine kırdırıldı.Tek kârımız Kıbrıs Harekatı idi ama o'nu da başaran kahraman Türk askeridir.
Özal zaten 80 darbesinin projesidir, ABD'nin bugün tayyipgilleri getirttiği gibidir. Çiller daha konuşmayı bilmezken nasıl başbakan olduğunu kimse sorgulamadı ama siyasi bilgisi üst düzeyde olduğu sanıldı, millete öyle gösterildi.

Uzatmayayım; millet düşünce yoksunu iken bu saydıklarım bize haktır. Sorgulamayan, tvlerden gördüğünü tatbik etmeye çalışan bir millet olduk çıktık. Okumuyoruz ama her okuduğumuzu doğru sayan, beyinsiz muamelesi yapılan ve söde aydın takımlarını tvlere çıkarıp onların görüşlerini beynimize kazıtılmaya çalışlan milletiz.
Bu yaşananlar bie hak değildir de, nedir?
.....
"Ölüm değil bize tasa,
Biz kartalız, hayat ökse.
Yavuz düşman kılıç çalsa
Yumruğumla çelemem mi?

Kırgız atım yağız olsa,
Yol gösteren yıldız olsa.
Bahtiyarlık bir kız olsa,
Silâh çekip alamam mı?

BAHTİYARLIK BENİM TASAM,
FAKAT O BİR ZEHİRLİ SAM,
BİRŞEY BİLE YAPAMASAM,
ERCESİNE ÖLEMEM Mİ?"

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #6 : 20 Temmuz 2011 »
 Yağcılarda inecek var !

Ortalık vıcık vıcık yağ ve yağcı kaynıyor !

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı AĞASAR

• Türkçü-Turancı
  • TANRI DAĞINDA, UÇMAĞA VARDI...
« Yanıtla #7 : 21 Temmuz 2011 »
Yahu bunlarda nasıl bir tiroit bezi var anlamadım dilleri de kurumuyor...

Hazır zina suç olmaktan çıkmışken... Adamlar planlı programlı çalışıyor vesselam...

Dolunay buğusunda zifiri göklere yazılmış Ad'ın...
İnkâra düşen geceler gibi yok saysın varlığını bütün kâinat
Varsın mavi gün her doğanda silinsin ne çıkar ?
Ay dolanır , yüz bulanır, vakit döner, tılsımlı bir âyinde söylenir Ad'ın ;

Senin Ad'ın TÜRK !...

UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Her Şey Türk İçin, Türk'e Göre!
  • Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
« Yanıtla #8 : 21 Temmuz 2011 »
AKP'li milletvekillerinin neden TOKİ'den 1+1 ev aldıkları şimdi anlaşıldı.
Koskoca milletvekili yatırım için 1+1 ev alacak değildir herhalde.
Ümmetinizin bittiği yerde, Türk'ün Kudreti başlar.

"Niye kaçıyoruz? Çok diye niye korkuyoruz? Azız diye niye kendimizi hor görelim? 'Hücum edelim' dedim. Hücum ettik...Savaştık. Bizdeni iki ucu,
yarısı kadar fazla idi. Tanrı lûtfettiği için, çok diye korkmadık, savaştık. Tarduş şadına kadar kovalayıp dağıttık."
(Bilge Tonyukuk - 2. Taş, Batı Yüzü - 3-4-5-6)

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
« Yanıtla #9 : 23 Temmuz 2011 »
AKP sayesinde Türk Siyaseti yeni yeni kavramlara ve anlayışlara da sahip oldu.
Tayyip efendinin peygamberliğini ileri sürenler oldu.
Tayyibi sultan ilan eden pankartlar açılmıştı, yani padişah yapmışlardı.
Tayyibe dokunmanın ibadet olduğu cevheri de yumurtlandı.
Tayyibe el altından mehdilik yakıştıranların olduğunu da biliyoruz.
Tayyibin mücahitliği zaten kendinden menkul.
Oldu olacak bir iki sıfatta biz ekleyelim de iş tamama ersin.
1-Tayyibe muhabbetle bakmak cennet kokusunu almaktır.
2-Tayyibe hayır duada bulunmak cennette tayyibe komşuluğu garanti etmektir.
3-Tayyibi övmek dünya ve ahiretin selameti demektir.
4-Tayyibin iyi dediklerine iyi, kötü dediklerine tukaka demek umre sevabına denk düşer.
5-Tayyibin eşi hanımefendiyi anne mesabesinde görmek Tayyibin lütuf ve ihsanlarına nail olmanın yegane yoludur.
6-Tayyibin çocuklarını ve diğer akrabalarını sevmek, saymak ve ululamak bizzat Tayyibi yüceltmek demek olacağından sevapların en büyüğüdür.
7-Tayyibin küfürüne bile muhatab olmak dünyada kişinin ereceği en büyük mertebelerden birisidir ki bu mertebeye Mersinli bir çiftçimiz "anasını da alıp giderek" erme bahtiyarlığıyla ilk sırayı kapmıştır.
8-Tayyibin dokunduğu bir nesneye dokunmak, kullandığı bir eşyaya sahip olup hele bu eşyayı öldüğünde kefeninin içine koydurtmak direkt olarak cennetin anahtarını eline almak demektir.
9-Tayyiple el sıkışmak, el sıkışan, kişinin başına devlet kuşunun konması demektir.
10-Tayyiple öpüşmek ve hele de kucaklaşmak.... Bunun sevap mertebesini ve öbür dünyada ki mükafatını ifade etmeye Lisan'ül Arap lügatı bile kifayet etmemektedir.
...........................
........................................
..................................................
.............................................................

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!