Gönderen Konu: İşte Dindar Nesliniz !  (Okunma sayısı 14269 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Ynt: İşte Dindar Nesliniz !
« Yanıtla #20 : 18 Şubat 2012 »
Hilafetci dinci hayal perest alcaklar hic bosuna 1453 Istanbulun fethini kutlayip kendilerine güldürmesinler . Istanbulun fethi 1919 ´da isgal edilkdikten sonra nihayete erdi,Sevr anlasmasi ile birlikte Istabul elimizden cikip,Ingiliz Fransiz Italya Yunan egemenliginde Osmanli imparatorlugu taksim edilip resmiyet kazandi . Milli mücadele ile baslatilan kurtulus savasi sürecinde, Basbug Atatürkün dehasi sayesinde Istanbul yeniden fethedilmistir . Tarihin akisi geriye dönük olamayacagina göre ;Istanbulun son Fatihi Basbug Gazi Mustafa Kemal Atatürktür. Her iki Basbugumuzunda ruhu Sad mekanlari Tanri daglari olsun .
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı Sinem

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #21 : 19 Şubat 2012 »
      Hiç korkuları da yok anlaşılan.Böyle rahat rahat poz vermişler , internete düşerse hakkımızda soruşturma başlatılır diye hiç korkmamışlar.Nasıl olsa Türk büyüklerini koruma kanununun uygulanmayacağına eminler.
      Ne de olsa baştakiler bunlara o güvenceyi vermiş.
      Biraz fazla olmaya başladılar .Yarın bir rüzgar eser de bu baştakiler giderse biz ne halt ederiz diye iki adım sonrasını bile düşünemeyecek kadar aptal bir nesil...
TÜRKÜM BEN. SADECE TÜRKÜM...

Çevrimdışı SaVasci958

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #22 : 19 Şubat 2012 »
bu sürtüklerin bildiği şeriat yanlış şeriattır
gerçek şeriat ise mesela namaz kılarsın zekat verirsin oruç tutarsın zina etmezsin yani islamın tümüne uyarsan  şeriat olur
onların şeriatı işte zina ettin taşla eşcinselsin taşla başın açık taşla vs dini siyaset aracı eden ve insanlara baskı uygulayan bir rejimdir ve bunların şeriatı şeriat olmaktan çıkıp insanların haklarına tecavüz eden baskı rejimidir

bu sürtükler bilmiyormu onların istediği şeriat gelirse dışarı alışverişe bile çıkamıyacaklarını nasıl düşünür nasıl bukadar hain olabilirler atamıza kurban olsun bu dinci yobaz kesimler atamız olmasa şimdi hristiyan olup günah çıkarırlardı rahibe olarak

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
« Yanıtla #23 : 23 Şubat 2012 »

Başka bir başlıkta, Dindar Nesil(Karikatür), yer alan manidar bir karikatürü burada da paylaşmakta yarar gördüm.

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla..
Çağrıbey

Çevrimdışı Fatih

• Türkçü-Turancı
  • Kök Tenğri'nin esenliği bütün Türklerin üzerinedir
« Yanıtla #24 : 24 Şubat 2012 »
atamıza kurban olsun bu dinci yobaz kesimler atamız olmasa şimdi hristiyan olup günah çıkarırlardı rahibe olarak
Bunlardan rahibe bile olmaz. İnanıyorum ki rahibelerin bile kendi görevleri dahilinde bir takım değer yargıları, disiplinleri ve ahlakları var.
Bu sürtüklerde hiç bir değer yok.
Lünpen denilen kişiliksiz insan tipinin elle tutulur hali bunlar.
Bunlardan odalık, cariye ve kumadan başka bir şey olmaz.
Atamız bunlara hanımefendilik vermiş ama mayaları bozuk olanı kırk kere zemzemle yıkasan yine yapacağını yapar. Bunların ruhu yosma ve cariye.
İnanıyorum ki samimi olarak hıristiyan olmanın bile bir haysiyeti vardır. En azından hıristiyanlar velinimetlerine karşı terbiyesizlik yapmıyorlar.
   Kök Tenğri'nin esenliği bütün Türklerin üzerinedir.