Gönderen Konu: İstanbul Buluşması  (Okunma sayısı 9144 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
İstanbul Buluşması
« : 14 Mayıs 2007 »
Türkçülerin bir araya gelmesi, tanışması ve güzel bir fikir çalışması yapmak amacıyla 20 Mayıs Pazar günü saat 14:30'da İstanbul Kadıköy'de fikir ve tanışma toplantısı düzenlenecektir.

Etkinliğe bütün Türkler dâvetlidir...

Yer: Demirpark Çay Bahçesi.

Ziverbey Şehir Kahya Sokak. No:34 Kadıköy/İSTANBUL (Ziverbey Müjdat Gezen Sanat Merkezi yanı)

Buluşmanın yapılacağı yerin google-uydu görüntüsü;
Etrafı kırmızı çizgilerle çizilen yer, buluşmanın yapılacağı yerdir. Yanında Müjdat Gezen Sanat Merkezi  bulunmaktadır.  Sarı renkli  çizgi minibüs yoludur.

Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Kök-Börü

• Ziyaretçi
Ynt: İstanbul Buluşması
« Yanıtla #1 : 14 Mayıs 2007 »

İstanbullu  Turancılar   olarak, yüksek sayıda katılım ile toplantı yerine intikal edeceğiz! 

Alás! Alás! Alás !!!

BASKURT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 14 Mayıs 2007 »
Bi sorun olmazsa ben ve Türkçü arkadaşlarım aranızda olacağız

Çevrimdışı saru_saltuk

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 14 Mayıs 2007 »
Kandaşlarım ; İstanbul'daki  toyunuzu Tanrı'm kutlu kılsın.Ankara' da da bir organizasyon yapılırsa kandaşlarımla tanışmak isterim.
en büyük iftiharım Türk yaratıldığımdır!

Kök-Börü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 15 Mayıs 2007 »
Tam kadro toplantıda olacağız.Herkesi bekliyoruz...

Çevrimdışı BERKETÜRKHAN

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #5 : 15 Mayıs 2007 »
Toplantıda görüşmek üzere...

Esen Kalın...

TTK...
KAVGAMIZ  TURAN!!!

HEJ Turán. HEJ Bájtarsak. HEJ Turániakat!!!

Çevrimdışı Basbug

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 15 Mayıs 2007 »
Türkçülerin bir araya gelmesi, tanışması ve güzel bir fikir çalışması yapmak amacıyla 20 Mayıs Pazar günü saat 14:30'da İstanbul Kadıköy'de fikir ve tanışma toplantısı düzenlenecektir.

Etkinliğe bütün Türkler dâvetlidir...

Yer: Demirpark Çay Bahçesi.

Ziverbey Şehir Kahya Sokak. No:34 Kadıköy/İSTANBUL (Ziverbey Müjdat Gezen Sanat Merkezi yanı)

Buluşmanın yapılacağı yerin google-uydu görüntüsü;
Etrafı kırmızı çizgilerle çizilen yer, buluşmanın yapılacağı yerdir. Yanında Müjdat Gezen Sanat Merkezi  bulunmaktadır.  Sarı renkli  çizgi minibüs yoludur.

Çevrimdışı İLTERİŞ KAAN

• Türkçü-Turancı
  • **
  • ÖZEL KUVVETLER
« Yanıtla #7 : 15 Mayıs 2007 »
KANDAŞLARIM... BEN KONYADA OTURUYORUM VE GÜNDE 12.5 SAAT ÇALIŞIYORUM.HAFTADA 1 GÜN İZİNLİYİM O YÜZDEN ARANIZDA OLAMAYACAĞIM.LÜTFEN KUSURA BAKMAYIN.BUGUN BAHÇELERDE YARIN SALONLARDA SONRADA MEYDENLARDA MİLYONLARLA BERABER OLMAK ÜZERE.TTK
Ben ve milletim Tanrı'nın kırbacıyız.
Tanrı yoldan çıkan milletleri
cezalandırmak için bizi gönderir."
BAŞBUĞ ATTİLA

Çevrimdışı ASİL-KAN

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #8 : 16 Mayıs 2007 »
Pazar günü ben de oradayım!

İstanbul'dan şimdiye kadar tanışamadığımız andalarla tanışmak güzel olacak.

Çevrimdışı BOĞAÇ

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #9 : 16 Mayıs 2007 »
Öncelikle sesimize ses veren ve buluşma duyurumuza otağında yer veren Hun Türk otağı yöneticilerine teşekkür ederim.

İstanbullu olupta İstanbul'u tam olarak biliyorum diyebilerin sayısı azdır. Toplantı yeri hakkında bilgi almak isteyenler veya oraya geldiklerinde bize ulaşmak isteyenler 0555 363 96 28 nulu telefondan Serkan bey ile irtibat kurabilirler.

Buluşmaya katılacak genç arkadaşlarımızın içleri rahat olsun gayet nezih, güvenli ve rahat bir ortamda belkide bu zaman kadar hiç görüşmedikleri ancak yürekleri bir atan Türkçü arkadaşları ile bir araya gelme fırsatları olacak. Zira bu toplantının duyurusu Türkçü Turancılar otağında da yapılıyor.

TTK
Ozan