Gönderen Konu: Keramet dinde değil kanda!  (Okunma sayısı 10169 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bozkurt Umut

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Ne Mutlu Türk'üm Diyene..!
Ynt: Keramet dinde değil kanda!
« Yanıtla #10 : 14 Ocak 2008 »
Haklısın Biz Türk'üz diye ayrıyız...Müslüman olmadan önce arapları tanımadan öncede imparatorluklar devletler kurduk...Müslümanlık benim içinde geri plandadır Türklüğe göre..! Önce Türk'üm Ben..! Harika bir yazı tebrikler

Çevrimdışı NTürk

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #11 : 14 Ocak 2008 »
Katılıyorum ve imzamı kendi hazırladığım bu video ile atıyorum...
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3yVYhjIgFYs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3yVYhjIgFYs</a>
HARAY HARAY MEN TÜRKEM!!!

Çevrimdışı YABGU KAGAN

• Türkçü-Turancı
  • Savaşa Hazır!
« Yanıtla #12 : 15 Ocak 2008 »
Buyursunlar... Bizim için savaş düğündür;
Din arabın, Hukuk sizin(batının), harp Türklüğündür.

Hüseyin Nihâl Atsız

-Önce Türklük!

Saygılar..

Çevrimdışı YANLIZ KURT(2)

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #13 : 15 Ocak 2008 »
ben osmanlıyı suçluyorum kardeşim.islamiyeti okadar ön plana çıkardıki yazıyı degiştirdi arap gibi giyindi arap gibi yaşadı arap adetlerini aldı çocuklara arap isimleri kondu Türkçenin canına okudu ki millet Türk olduğunu unuttu az daha milli şuurumuz tümden siliniyordu hem sonra devşirmeler vasıtasıyla genetik yapımız karıştı ne kadar Türk olmayan unsur varsa hepsini devletin en önemli mevkiilerine getirdi azınlıkları el üstünde tuttu kendi asli unsurlarını hep ezdi bu kadar salaklıktan sonra yıkılmasa şaşardım.
hop
orda dur bakalım
kendi ceddine, atasına hakaret edenin Türklüğünden şüphe ederim
etmekle kalmam
gerekirse suratına bile tükürürüm!
nankörlüğün lüzumu yok
Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm!

Çevrimdışı YANLIZ KURT(2)

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #14 : 15 Ocak 2008 »
İslamiyet tüm insanlığa gönderilmiş bir din.Bence hiçbir kavramla karşılaştırılmaması gereken bir olgu.Daha metafizik , daha manevi birşey.Oysa Türkçülük ve Turancılık daha elle tutulan bir olgu.Dinde sadece kendine karşı bir sorumluluğun var oysa milletini sevmek ve ona hizmet etmek daha fazla sorumluluk gerektiriyor ve daha fazla insanın hayatını etkiliyor.İkisini karşılaştırmak insan tabiatına aykırı geliyor bana.Her ne kadar kendim de karşılaştırdıysamda...

iç içe olduğu için karıştırılabiliyor
ama bunu bir sınır dahilinde tutmak elimizde
Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm!

Çevrimdışı bozkurtlar03

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #15 : 22 Şubat 2008 »
bu hain araplar bile bize yatıp kalkıp dua etsinler islamiyet bizim sayemizde yaşatılmıştır ve bana görede din ikinci plandadır ister müslüman olsun ister hristiyan olsun ama önce iyi bir TÜRK olsun .TÜRK, TÜRK olduğu için asildir .

ilteris9

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 24 Şubat 2008 »
Dediğiniz gibi, Abbâsîlerin zayıflamaya başladığı dönemden îtibâren İslam dünyâsını koruyanlar bir tek Türkler olmuşlardır. Türkler olmasaydı Haçlılar ve Roma (Bizans) o Arapları çöllerine gömeceklerdi.

ilteris12

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 24 Şubat 2008 »
Keramet dinde olsaydı Osmanlı'nın yaptıklarını Arap'lar yapardı, Kutsal emanetler de istanbula getirilmezdi. Türk'ün töresinden uzaklaşması ve gücünün zayıflamasından sonra, tüm İslam aleminin içler acısı halini hep beraber bu gün bile rahatlıkla gözlemliyebiliyoruz.