Gönderen Konu: Kesin çözüm.  (Okunma sayısı 2227 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sencer Atmaca

• Türkçü-Turancı
Kesin çözüm.
« : 08 Haziran 2016 »
Öncelik ile pkk kürt terör örgütü eylemleri  basit bir olay degildir.Marksist ideoloji'leri ile donalımlı kürt milliyetçigidir.Etnik bir halkı temsil eden ve o halkın silahlı kuvvetlerdir.İlk olarak bunu bilmek zorundayız.Pkk kürt terör örgütü , Türk devletini bölmek, parçalamak isteyen, bu topraklarda bir Kürt ve Ermeni devleti kurmak isteyen uluslararası Türk düşmanlarının büyük ve küçük güçlerin, tümü tarafından desteklenen ve kullanılan bir terör örgütüdür. Dolayısıyla Türk devleti ufak bir örgütle değil büyük bir Uluslararası koalisyon 'la mücadele vermektedir.

Pkk kürt terör örgütünü destekleyen kimler ilk olarak onu görelim.Türkiye Cumhuriyet'i topraklarını babasının tapulu malı sanan Ruh hastası ve avanesi Ak parti ;Terör'den nem alan ,yıllardır kürt savunucu'su, arap sevicisi Terör'den beslenen Milliyet'siz Milliyetçi Ülkücü hareket.Başbuğ Atatürk istismarcısı,Türk Milleti'nin Milli duygularını körerten Milii kutsiyetleri  Dejenere eden Chp'dir.Bu güruh'lar İctimai meselerimiz'de pkk kürt , illegal Marksist ve  islamcı örgütlere alenen yardım ve yataklık edenlerdir.

Pkk kürt terör örgütünü destekleyen büyük Ulus'lar.Tanrı ile  kendilerini soyutlaştıran AMarika ; Tanrı' ile soyutlaşan AMarika'ya cephe alan Kızıl Şeytan Rus'ya ve Savaş arenalıgı yapan Avrupadır.Bunun dışında küçük güçler diyebileceğimiz bölge ülkeleri de tümüyle, ittifak ve koordinasyon dahilinde Pkk kürt terör örgütünü  desteklemektedir.

Türkiye'nin tüm güney sınırı Pkk kürt terör örgütü silahlı kolları için  lojistik destek vermek ile birlikte  bir üst haline gelmiştir ve bu durum son otuz yıldır devam etmektedir.Açıkçası Suriye, Irak ve İran, açık bir şekilde Pkk kürt teör örgütü'nün arkasında durmaktadır.Türkiye'ye saldıran Pkk kürt  terör örgütü'nün  arkasında, Türklerin tarih boyunca karşılaşmadığı kadar güçlü, birleşik bir uluslararası koalisyon olduğu tespitini yapmamız gerekir.Bu gerçekleri göz önünde bulundurduğumuzda, sınırı korumak denilen stratejinin delinir bir strateji olduğu en baştan kabul edilmelidir.

Terör nasıl biter !Zor olacak ama Sencer Atmaca Kandaşınız size açıklasın.

(1) Türkiye Cumhuriyeti Meclisinde Cumhurbaşkanı , Başbakan'ı ve Milletvekilleri parti gözetmeksizin ayit oldukları çöplüge gönderilmeli.

(2)Pkk kürt terör örgütü'ne destek veren Türkiye'deki AMarikan üstleri sonsuza kadar kapatılmalı.F16'lar ile yerlebir edilmeli.

(3)Rus lajyonlar , ve ucube ideolojileri Türk topraklarından neşter ile kazınmalı.

(4)Orta-dogu ülkeleri ile Maddi, manevi delinilmeyecek bir sınır çekilmeli.

(5)Türk olmayan , Türkçe düşün'meyen başta kürt'ler olmak üzere zorunlu tehcir yasa'sı çıkarılarak laz, çerkez, ermeni'leri kendi devletlerine kadeveli iade edilmeli.

(6)Vatan özlemi ile yanıp tutşan Gurbetçi soydaşlarımız zorunlu Öz vatanlarına dönmesi saglanmalı.

(7)Türk topraklarında bozkır yasaları hüküm sürmeli.

Tengri Biz Menen

:asker:  :prbay  :asker:

Bütün yazılarımın, fikirlerimin ve yaptıklarımın sorumluluğunu üzerime almaktan bir an bile çekinmem.. Fikir ve kanaatlerimde samimiyim.. Olayların pundunu bularak yaşamadım.. Esen rüzgara göre dönmedim... Yalnızlıktan korkmadım..Namert köprüsünden geçmemek için selde boğulmayı tercih ettim..

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
Ynt: Kesin çözüm.
« Yanıtla #1 : 08 Haziran 2016 »

Terör nasıl biter !Zor olacak ama Sencer Atmaca Kandaşınız size açıklasın.

(1) Türkiye Cumhuriyeti Meclisinde Cumhurbaşkanı , Başbakan'ı ve Milletvekilleri parti gözetmeksizin ayit oldukları çöplüge gönderilmeli.

(2)Pkk kürt terör örgütü'ne destek veren Türkiye'deki AMarikan üstleri sonsuza kadar kapatılmalı.F16'lar ile yerlebir edilmeli.

(3)Rus lajyonlar , ve ucube ideolojileri Türk topraklarından neşter ile kazınmalı.

(4)Orta-dogu ülkeleri ile Maddi, manevi delinilmeyecek bir sınır çekilmeli.

(5)Türk olmayan , Türkçe düşün'meyen başta kürt'ler olmak üzere zorunlu tehcir yasa'sı çıkarılarak laz, çerkez, ermeni'leri kendi devletlerine kadeveli iade edilmeli.

(6)Vatan özlemi ile yanıp tutşan Gurbetçi soydaşlarımız zorunlu Öz vatanlarına dönmesi saglanmalı.

(7)Türk topraklarında bozkır yasaları hüküm sürmeli.

Tengri Biz Menen

:asker:  :prbay  :asker:

Duygularımıza dilmaç olmuşsunuz Sencer Bey.
Çok sağlam saptamalar bunlar. Yazınızın altına imzamı atıyorum.
Tanrı kaleminizi keskin kılsın.
Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun!