Gönderen Konu: kız arkadaşım ordu'lu evlenmemde bir sakınca olur mu ?  (Okunma sayısı 6166 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bögürgeç

• Yeni Üye
  • *
Değerli Irkdaşlarım ... Ordulu bir kızla beraberliğim var. fakat Ordu şehrinde azda olsa laz nüfusu bulunması dolayısıyla, çok büyük bir buhran ve sancılı günler geçirmekteyim. Kız arkadaşım laz değil. fakat babasının burun yapısı, greklerin gayrimeşru çocukları olan; lazların burun yapısına benziyor. ne yapacağımı bilemez bir halde sıkıntı içerisine düşmüş durumdayım. ileride olacak olan çocuğumun genetik kodlarında en ufak şekilde laz geni bulunmasını istemiyorum . imdi bu kızla evlenmem oğuz kağanın töresine, türklüğün yüceliğine ve genetik kodlarına kısmide olsa ziyan verir mi ? laz denen garip şeylerin yakın civarında yaşayan bir kişiyle beraberlik kurmak, doğrusu beni düşündürüyor . elbetteki Ordu ili oğuz kağanın torunlarının fethettiği ,Bozkurtların şehridir . fakat ufak ihtimaller beni korkutuyor. Umarım beni anlamışsınızdır . hepinize güzellikler dilerim. esen kalın ...  göktengri sizinle olsun .  :prbay

Çevrimdışı emir25

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Türk'ün kalesi Erzurum'dan esenlikler...
Kız arkadaşın senin bu kadar ince bir Türkçü olduğunu biliyorsa belki seni sevdiğinden dolayı yalan söylemiş olabilir...
Böyle düşünmen çok güzel bir şey...İyice araştır bence eğer içinde dert kalacaksa...Umarım istediğin gibidir ve mutlu bir aile olursunuz...Esen kalın :)
Tanrı Türk'ü korusun ve yüceltsin...

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Ordu da laz yok bol bol gürcü vardir ailesi ile tanistiysan zaten ne olduklari ortaya cikmistir kizin dogdugu yeri köyünü biliyorsan ne  oldugu zaten ortaya cikar hem korkma gürcü olsalardi biz gürcüyüz diye bas bas bagrirlardi, yani gürcü olduklarini ilk görmende anlardin yine tekrar etmekte fayda var Ordu da laz yoktur, gürcü rum kirmasi az miktarda da cerkez vardir ha bak rum olabilir )))))