Gönderen Konu: Komplonun teorisi degil, krokisi! NURCU-MI6 cı DİSENFERMASYONA DEVAM  (Okunma sayısı 2893 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TanriKutMete

  • Ziyaretçi
Sayın kafa karıştırıcılar,
 
 ATABEYLER GRUBU ÖZEL KUVVETLER  KOMUTANLIĞI İÇERSİNDE BULUNAN 300 DEN FAZLA OLAN GERİLLA EĞİTİM MANGASINDAN BİRİDİR.
 
1- OPERSAYONU YAPAN EMNİYET GÜÇLERİ BU OLUŞUMU 6 AYDIR TAKİB EDİYORLARDI
 
2- ZAMANLAMASI HÜKÜMETİN DANIŞTAY SALDIRISI PSİKOLOJİK HARBİNİ KAYBETTİĞİ DÖNEME GELMİŞTİR. AMAÇ KAMUOYUNU TEKRAR TSK YA KARŞI DÜŞÜNMEYE ZORLAMAKTIR.
 
3- ÖZEL KUVVETLER KOMUTANLIĞI İÇİNDEKİ BU HAREKET HADİ BENDEN DUYMUŞ OLUN EMNİYET İÇİNDEKİ MI6 CI NURCU OPERASYON GÜCÜNÜ DEŞİFRE ETMEK İÇİN BİLEREK BIRAKILMIŞ BİR PAKETTİR.
 
4- KURMAY BAŞKANLIĞI ÖNÜNDE BU DOSYLARI BASINA SIZDIRAN BİZZAT ASKERLERDİR.
 
5-EMNİYETİN MEVCUT KANUNLARA RAĞMEN ASKERLERİ ASKERİ SAVCILIĞA VE MERKEZ KOMUTANLIĞINA DAHİ HABER VERMEDEN SORGULAMASI EMNİYET İÇİNDEKİ İHANETİN VE KANUNSUZLUĞUN BOYUTUNU GÖSTERMEK AÇISINDAN DİKKATE DEĞERDİR.
 
6- BAŞBAKANIN ADAMLARI 4 YILDIR BİZZAT İNGİLİZ İSTİHBARATI TARAFINDAN KORUNMAYI İSTEYECEK KADAR TÜRKİYE'DEN KORKMAKTADIRLAR. ESKİ SAS1 VE SAS2 EĞİTMENLERİ TARAFINDAN DANIŞMANLIK ALMAKTADIRLAR.
 
7- BAŞBAKANLIK DANIŞMANLARININ KENDİ GÜVENLİKLERİNİ BÖYLE SAĞLAMAK  İSTEMELERİ İHANETİN DERİNLİĞİNİ GÖSTERMEKTEDİR.
 
8- BU İŞİN SONUNDA DA EMNİYET İSTİHBARAT ŞEFİ OLAN FETHULLAHÇILIKTAN FİŞLİ EMNİYET MÜDÜRÜ'NÜN GÖREVİ DEĞİŞECEKTİR.
 
9- ŞEMDİNLİ-DANIŞTAY-ATABEYLER OPERASYONLARINDA JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI VE DOĞRUDAN GEN.KUR.BAŞ. BAĞLI OLAN ÖZEL HARP DAİRESİNİN YIPRANMASI TESADÜF DEĞİLDİR.
 
10- NURCULARIN VE DOLAYISIYLA NURCULAR VASITASIYLA DEVLET İÇİNDE OPERASYONEL GÜÇ BULAN MI6-CIA İN EN BÜYÜK HANDİKAPI OLAN JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI VE TSK'YI TEMSİLEN GENEL KURMAY BAŞKANLIĞI ZOR DURUMA DÜŞÜRÜLMEK İSTENMEKTEDİR.
 
11- İNGİLTERE BÜYÜKELÇİSİ WESMACOTT ÜST DÜZEY BİR "ROSE AND CROSS" ŞÖVALYESİDİR. MI6 'NIN EN ÖNEMLİ OPERASYONEL GÜCÜ OLAN DENİZ AŞIRI İLİŞKİLER DAİRESİ!NİN ESKİ BAŞKANIDIR. ONUN DA SONU EDELMAN GİBİ OLACAKTIR.
 
12-YILLARDIR MİT TARAFINDAN İNGİLİZLER HESABINA CASUSULUK FAALİYETLERİ NEDENİYLE TAKİP EDİLEN DIŞ İŞLERİ BAKANIMIZ, AKP Yİ İNGİLTERE'DE JİNSA İLE GÖRÜŞMELER ERTESİNDE KURDURUDUĞUNU KİMSE UNUTMASIN.
 
13-BAŞBAKANIN VE ÖNEMLİ NURCU BAKANLARIN DURUP DURURKEN AVUSTRALYA VE YENİ ZELLANDA YA GİTMELERİ TESADÜF DEĞİLDİR.
 
14- İSLAMI DUYARLILIĞI YÜKSEK VE İNANÇLARINDAN ÖDÜN VERMEYEN VATANSEVER VATANDAŞLARIMA İSTİRHAMIM ŞUDUR;
 
1960'LARDAN BU YANA SOĞUK SAVAŞ ŞARTLARINDA PEYDAHLANAN FETHULLAHÇI-NURCU HAREKET İSLAMI DUYARLILIĞI YÜKSEK VE AHLAKLI TÜRK İNSANININ BU ULVİ DUYGULARI İÇİNE BİZZAT İSLAM KARŞITI İNGİLİZVE AMERİKAN İSTİHBARAT BİRİMLERİNCE YERLEŞTİRİLMİŞ BİR 5.KOL FAALİYETİDİR.
BİR TARAFTAN CİDDİ BİR KİTLE YARATIP BUNUN SONUCUNDA SİYASAL-DEMOKRATİK BİR BASKI GÜCÜ OLUŞTURUYOR, DİĞER TARAFTAN EĞİTİM KURUMLARI VASITASIYLA DEVLETİN KARAR ORGANLARINA SIZIYOR AYRICA TÜM SİYASİ PARTİLERLE İLİŞKİ KURARAK MECLİSTE MÜMKÜN OLDUĞUNCA GENİŞ BİR ALAN HAKİMİYETİ KURMAYA ÇALIŞIYOR.
YURT DIŞI FİNANSÖRÜ CHASEMANHATTAN VE AMRO BANK OLAN BU HAREKET, HALKI İSLAMİ GÖMLEĞİYLE KONTROL ALTINA ALIP YANDAŞ KAZANIRKEN, BU GÖRÜNTÜYE ALDANAN HALK EN BÜYÜK İHANET ÇETESİNİ DESTEKLER DURUMA GELİYOR.
 NUR HAREKETİ İHANET HAREKETİDİR. DANIŞTAY BASKINI-ŞEMDİNLİ OLAYI MI6'TININ NUR HÜCRELERİNİ KULLANARAK YAPTIĞI BİR PROVOKATİF OPERSAYONDUR. ŞEMDİNLİ DURUŞMALARINI SADECE İNGİLİZ ELÇİLİK GÖREVLİLERİNİN İZLEMESİ TESADÜF DEĞİLDİR.
AYNI MI6 BU SEFER DE LAİK-ATATÜRKÇÜ GÖRÜNÜŞLÜ AJANLARINI AKTİVE EDEREK TOPLUMDAKİ GERİLİMİ ARTTIRMAK İÇİN 2. FAZA GEÇECEK.
 
TEMEL AMAÇ İNGİLİZ GÜDÜMLÜ BİR ORTADOĞU- AMERİKAN ETKİNLİĞİNİ AZALTMAK-  MUHTEMEL İRAN OPERSAYONUNDA TÜRKİYE'NİN GÜCÜNÜ KIRMAK- 2010-2015 YILLARI İÇİN PLANLANAN TÜRKİYE İŞGALİ ÖNCESİNDE TÜRKİYE'NİN ASKERİ-PSİKOLOJİK SAVUNMA OMURGASINI PASİFİZE ETMEK-
HALKIN YENİ BİR ULUSAL MUCADELE GÜCÜ OLUŞTURMASINI ENGELLEMEK YA DA HALKI KAMPLARA AYIRARAK MUHTEMEL İŞGAL ÖNCESİ ÜLKENİN SAVUNMA REFLEKSİNİ PARALİZE ETMEK.
 
 UNUTMA- KURTULUŞ SAVAŞINDA DA DÜŞMAN İNGİLİZLER- 5.KOL İSLAMİ GÖRÜNÜŞLÜ HAREKETLERDİ. BU SEFER KÜRTÇÜ-NURCULAR DA AKTİVE EDİLDİ.  NUR CEMAATİ BÜYÜK EKSERİYETLE TÜRKMEN-YÖRÜK KÖKENLİ ETNİK TÜRKLERDEN OLUŞUR. AMA BU CEMAAT KOLONİZASYONU KİŞİLERİ ÜMMETÇİ BİR ANLAYIŞLA BÜYÜTEREK SONUNDA ÖZ VE ÖZ TÜRKLERİ TÜRK DÜŞMANI HALİNE GETİRİR. BU TESADÜF DEĞİLDİR- UŞAK DENİZLİ - KASTAMONU - GİRESUN - ANTALYA - YOZGAT - NEVŞEHİR - KONYA - ERZURUM - BALIKESİR GİBİ TÜRK ŞEHİRLERİNDE YOĞUNLAŞAN NURCU HAREKET HALKIN TARİHİ VE KÜLÜREL KOTLARINI GAYRİ MİLLİ VE BEYNELMİNELCİ DÜŞÜNCELERLE DEĞİŞTİRMEKTEDİR. BU ARADA AMAÇ İSLAMI KULLANARAK DEVLETİ YIKMAK İSLAMIN DOKUNULMAZLIĞI VE ULVİYETİNİ KULLANARAK ELDE EDİLEN DOKUNULMAZLIĞI SAVAŞ GÜCÜ OLARAK KULLANMAKTIR.
 
 İNGİLİZLER BUNU OSMANLIYA (ARAPLAR) HİNDİSTANA (PAKİSTAN- AFGANİSTAN) İRANA VE IRAKA YAPTI BİZE NİYE YAPAMASIN
 
 EY NURCU BU MASONUK MAHFİLİ TERK ET, İHANETE ORTAK OLMA, ALLAH RIZASI GÖZETİRKEN FESATA VESİLE OLMA...

 
Alıntıdır...