Gönderen Konu: KurT Ayakda Dondu !!!  (Okunma sayısı 8540 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ALperen Sencer

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Büyük Turan İmparatorluğu
KurT Ayakda Dondu !!!
« : 20 Şubat 2008 »
İşte 2008'in en Asil Resmi.Bu Kurdun Asilliği.Ölürken Bile Asilliğini Yitirmeyip Ayakata Ölen Kurdun Asilliği.Bu Görüntü Benim Aklıma Napolyon'un ''TÜRK YENİLEBİLİR AMA ASLA ESİR EDİLEMEZ''sözünü Getirdi Aklıma.Napolyon Gibi Dünya Bilir Asilliğimizi.

Hoşçakalın Soydaş Turanlılar.

Hiç Kimse Kardeşimiz Değildir.Sadece Zamanında Sizlerin Çıkarınız İçin Yaptığınız Geçici Dostuzdur.Yalnız Ben Atalarımdan Düşkün Milletlere Yardım Etmeyi Öğrendim.Her Ne Kadar İyilik Yapıp Karşılığında Sırtımızdan Hançerlensekde.Benim Atalarım ''İyilik Yap,Denize At''dedi. Onların Bu davranışını ve Bu sözünü Reddetmek,Atalarımı Ve Cihana Nam Salan Osmanlıyı Reddetmek demektir.

ilteris9

• Ziyaretçi
Ynt: KurT Ayakda Dondu !!!
« Yanıtla #1 : 20 Şubat 2008 »
Napolyon'un sözü "Türkler öldürülebilir ancak yenilemezler"dir.

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #2 : 20 Şubat 2008 »
Akka önlerinde hezimete uğradıktan sonra "Türk yenilebilir ama esir edilemez" diyerek hakkı teslim eden Fransız kralı Napolyon Bonapart'dan bahsediyorum.
Yani Napolyon'un tek bir sözümü var Türkler için.
Yada hep muhalif mi gideceksiniz.
Hiç Kimse Kardeşimiz Değildir.Sadece Zamanında Sizlerin Çıkarınız İçin Yaptığınız Geçici Dostuzdur.Yalnız Ben Atalarımdan Düşkün Milletlere Yardım Etmeyi Öğrendim.Her Ne Kadar İyilik Yapıp Karşılığında Sırtımızdan Hançerlensekde.Benim Atalarım ''İyilik Yap,Denize At''dedi. Onların Bu davranışını ve Bu sözünü Reddetmek,Atalarımı Ve Cihana Nam Salan Osmanlıyı Reddetmek demektir.

Çevrimdışı ATİLLA-TORUNU

• Türkçü-Turancı
  • тєηgяi_кυят || α∂šız ||
« Yanıtla #3 : 20 Şubat 2008 »
Asillik....Tüylerimi diken diken eden bir resim....Ve anlatım...Gerçekten çok güzeldi...Teşekkür ederim Urugdaş'ım....Esenlikler.TTK.

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #4 : 20 Şubat 2008 »
Asillik....Tüylerimi diken diken eden bir resim....Ve anlatım...Gerçekten çok güzeldi...Teşekkür ederim Urugdaş'ım....Esenlikler.TTK.

Teşekkür ederim soydaşım,gerçekten  2008 in bana göre en asil resmi.

ilteris9

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 21 Şubat 2008 »
Akka önlerinde hezimete uğradıktan sonra "Türk yenilebilir ama esir edilemez" diyerek hakkı teslim eden Fransız kralı Napolyon Bonapart'dan bahsediyorum.
Yani Napolyon'un tek bir sözümü var Türkler için.
Yada hep muhalif mi gideceksiniz.

Napolyon hiçbir zaman "kral" unvânını kullanmamıştır.

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #6 : 21 Şubat 2008 »
Sayın Soydaş,ben napolyon kendisine Kral diyordu dedim mi? Hayır.
O benim tabirim Olamaz mı ? Ha Napolyon Kendisine Kral diyordu dersem,Haklısın.
Daha önemlisi neden anlatmak istediğime bakmıyorsunuzda,hep birşeyler arıyorsunuz.
Napolyondan bizene.İzafi bakmak her surette geçerli değildir ama birde öyle deneyiniz Soydaşım.

ilteris6

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 21 Şubat 2008 »
ALperen Sencer her şeye itiraz etme.Yönetime saygı duy.Her uyarıya gücenmeyin.

ilteris12

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 21 Şubat 2008 »
''ALperen Sencer''

Soydaşım;

İlk günden 21 ileti yazarak zaten kendini aştın, tebrik ederim ama saygı sınırını aşma. Yolladığın iletilerde eksik veya yanlış görünen şeyler olursa bunları düzeltmekte otağ yöneticisi soydaşlarımızın görevidir. Otağımızda bilgi kirliliğini önlemeye çalışan yönetci andalarımıza daha saygılı olmalısın. Amacımız seni yermek değil, binlerce kullanıcısı ve bir okadar da ziyaretçisi olan otağımızın, bilgi açısından mümkün olan en iyi seviyede tutulmaya çalışılmasıdır.

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #9 : 21 Şubat 2008 »
Alıntı
Soydaşım,21 ileti yazmak suçmu ? ikincisi tabikide saygım sonsuz,bilgi kirliliği olmasını bende istemem.Ama  Gerçekden 21 ileti yazmam suç ve gereksizse tesüf ederim soydaşım.

Elbette değil dahada arttırmanı dilerim. Zaten sizi tebrik etmiştim.