Gönderen Konu: M.Ali BIRAND: PKK hain değil .  (Okunma sayısı 12799 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BozkurtKursat

• Türkçü-Turancı
  • **
M.Ali BIRAND: PKK hain değil .
« : 07 Mart 2008 »
Şuan 32.Gün izliyorum, adı geçen şahıs çıktı bizim gibi düşünmeyenlere hain diyemeyiz dedi. Şimdi herkes anladımı ne hále gelmişiz, bu şahış çıkacak elini kolunu sallayarak evine gidecek, bir b*k biliyormuş gibi konuşmaya devam edecek.

Eyy M.Ali BIRAND onlar hain degilse biz neden canlar veriyoruz ? onlar hain degilse nasıl düşünüyorlarmıs bize bir anlat bakalım, maymunlarda düşünebilirmi ki ?

ilteris6

• Ziyaretçi
Ynt: M.Ali BIRAND: PKK hain değil .
« Yanıtla #1 : 07 Mart 2008 »
Mehmet Ali Birand denen vatan haini satılmışın programını ben de izliyorum.Söz isteyen ve konuşan bir öğrenci,pkk'lıların hain olduğunu söyledi.Bunu yediremeyen Birand Efendi ise hemen öğrenciyi susturarak 'hain deme' gibisinden bir şeyler saçmaladı.

Ey Birand;

Yıllardır hainliklerin ortaya çıktı,rezil rüsva oldun.Daha fazla konuşma bu millet seni linç edecek.pkk'lılar hain değil de nedir? Kürtlerin alayı şerefsiz değil de nedir!

TTK

Çevrimdışı ATİLLA-TORUNU

• Türkçü-Turancı
  • тєηgяi_кυят || α∂šız ||
« Yanıtla #2 : 07 Mart 2008 »
Düşünce özgürlüğüymüş...Bre soysuz p.ç....Benim de bir düşüncem var seni doğuranla ilgili desem????
Bu kadar rahat olabilecen mi bakalım????
Bir tane daha soysuz var orada....
Bayrakla türbanı bir tutup ikiside bez parçasıdır diyebilme curetini gösterdi soysuz!!!
Öğrencilerin tepkisine rağmen Birand itinin hâlâ bunu tv aracılığıyla topluma düşünce özgürlüğü olarak göstermesi sinir bozucu!!!
Tanrı belalarını versin...Esenlikler.TTK.

Çevrimdışı NTürk

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 07 Mart 2008 »
Bende şuan onları izliyorum.Hadlerini fazlasıyla aştılar.Yeni Şafak yazarı şuursuz bayrak bez parçasıdır diyor.kulaklarını çok çınlattım...
HARAY HARAY MEN TÜRKEM!!!

Çevrimdışı Budun

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #4 : 07 Mart 2008 »
Urungudaşlarım,

İzlenceyi kaydetiyormusunuz?Bende izlenceyi hemen açacağım.Sanırım davalık birşeyler bulabiliriz bu izlenceden.
Hiç bir acımızı ne unuttuk nede yüreğimize gömdük.Kin yaptık ve kinimizin ateşiyle yüreğimizi kovurduk...

Çevrimdışı ATİLLA-TORUNU

• Türkçü-Turancı
  • тєηgяi_кυят || α∂šız ||
« Yanıtla #5 : 07 Mart 2008 »
Urungudaşlarım,

İzlenceyi kaydetiyormusunuz?Bende izlenceyi hemen açacağım.Sanırım davalık birşeyler bulabiliriz bu izlenceden.
Sayın Budun Urugdaş'ım...Ne yazık ki;Kayıt edemedim...Tv kartı denilen ek bir parça bulunmamakta bilgisayarımda...Tv'den izleyebildim...Ve izlence bitti...Umarım kaydetmiş Urugdaş'ım ya da Urugdaş'larım vardır.Bayrakla türbanı eş kefeye koyup,bayrağa bez parçası denilmesi ve pkkya hain diyen bir Öğrenciye Birand itinin çemkirmesi...Benim gözlemlediğim en önemli anlar...(Dava konusu açısından)
Esenlikler.TTK.

Çevrimdışı YABGU KAGAN

• Türkçü-Turancı
  • Savaşa Hazır!
« Yanıtla #6 : 07 Mart 2008 »
Birand denen adam aynı mahlukat gibi bir tip.Bu adamı ne zaman televizyonda görsem iğreniyorum,sinirim tepeme çıkıyor.
Önce pkk hain değildir dedi daha sonra da ŞANLI TÜRK BAYRAĞINA bez diyen alçağa göz yumdu.
Bütün hainleri bir gün yurdumuzdan kovacağız.TTK

Çevrimdışı delamet

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #7 : 07 Mart 2008 »
Evet İrkdaşlar

PKK'yi Hain yapmayanlar da hain olurlar...  Bunlar S.fersiz insanlardır kı ;

Hakikaten Askerlerimiz'i çektiler

Pakistan da ölen butto Amerikan ajanı idi.

Bu adam sefersiz ve Amerikan Ajanı'dır...   

Tabii PKK'yı Terör Örgütü yapmayanlar amerikan ajanı olurlar! 

Adam ölünce Mekanı amerikan uçmağı olsun isterim...

Esenlikler....
Türk milleti;

Ebediyete akıp giden her on senede, bu büyük millet bayramını, daha büyük şereflerle, saadetlerle, huzur ve refah içinde kutlamanı gönülden dilerim.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Çevrimdışı gurturk

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #8 : 07 Mart 2008 »
Adam tam bir  TÜRK düşmanı,bir yahudidende ne beklenirki.

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 07 Mart 2008 »
Bu Dengesiz iyicene Şaşırdı..

Ayar çekmek lazım bu hain e!!