Gönderen Konu: MASON ISTILASI  (Okunma sayısı 12657 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ÖzerBozkurt

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: MASON ISTILASI
« Yanıtla #10 : 15 Haziran 2008 »
Bu son yazı bana pek inandırıcı gelmedi. Madem bu kadar büyük bir olayı tasarladılar, bunuda bir toplantıda anlattılar. Bu konuşulanlar dünyayı birbirine katmaya yeter. Bunu ele geçiren nereden nasıl geçirmiş?
Sizce bunu yapmak bu kadar basit mi? Bu kadar kolay mı bunları yazmak?

Çevrimdışı SON ÇERİ

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #11 : 15 Haziran 2008 »
Bu son yazı bana pek inandırıcı gelmedi. Madem bu kadar büyük bir olayı tasarladılar, bunuda bir toplantıda anlattılar. Bu konuşulanlar dünyayı birbirine katmaya yeter. Bunu ele geçiren nereden nasıl geçirmiş?
Masonların niyetleri, amaçları belli.Başbuğ Atatürk'ün masonlar için düşündükleride,yaptıklarıda hepimizce malum.
GÖNLÜNDE AKAN YARALARIN KANINI DİNDİR YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR

Çevrimdışı ÖzerBozkurt

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #12 : 15 Haziran 2008 »
Masonların niyetleri, amaçları belli.Başbuğ Atatürk'ün masonlar için düşündükleride,yaptıklarıda hepimizce malum.
Atatürk'ün doktorunun mason olduğunu göz önünde bulundurursak, Moskova'da yapılan büyük toplantıda Atatürk'ü öldürme kararını alıp, saldırıda da başarısız olunca , sızma yöntemiyle Atatürk'e enjekte ettikleri ilaçlarla siroz olmasını sağlamışlardır.

Ancak bir önceki mesajımda alıntı yaptığım yazının reyting amaçlı olduğu belli. Nereden bulmuş masonların toplantılarında konuştuklarını?

Çevrimdışı SON ÇERİ

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #13 : 15 Haziran 2008 »
Sayın ÖzerBozkurt  beğ, ben masonlarında içinde ajan olabileceğine,ve bu işleri yaptıklarına inanıyorum. Zaten mason teşkilatlarının yahudiye hizmet olduğu biliniyor. TTK.
GÖNLÜNDE AKAN YARALARIN KANINI DİNDİR YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR

Çevrimdışı Türkçülük Ülkümdür

• Türk Irkı Sağolsun!
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #14 : 16 Haziran 2008 »

-bildiğim kadarıyla bir teşkilat (gerçekten de fazla bir şey bilmiyoruz bu konuda)
ama şimdiye kadar millete ve vatana bir zararlarını görmedik. en azından elle tutulur gözle görülür bir şekilde..
benim bildiğim ; kendi hallerinde bir toplantıları olan, fikir alışverişinde bulunan bir örgütlenme biçimi..
....
açıkçası ben hala düşünmekteyim:
gerçekten de o ülkücü arkadaşın dediği kadar tehlikeli ve kötü bir durum mu bu masonluk ?
o haklı mı yoksa masonluğu bu kadar sevmezken?

Bir Türkçünün, Başbuğumuzun şiddetle karşı çıktığı ve kapatılmasını emrettiği Türk düşmanı, sinsi yahudi emellerine hizmet eden bir örgütlenme hakkında bu şekilde ılımlı, hatta olumlu düşüncelere sahip olması oldukça düşündürücü...

Evet ülkücü arkadaşınız, belki ülkücülerin nadir yaptığı şekilde, tamamen doğru söylemiş... Kapalı bir örgütlenme olduğu için masonlar hakkında net bilgiler edinmek zor. Ancak değerli Türkçü büyüklerimiz, örgütlenmenin iç yüzü hakkında bizleri bilgilendirirse müteşekkir oluruz.
Kürde fırsat verme ya Râb, dehre sultan olmasın
Ayağını çarık sıksın, asla iflâh olmasın
Vur sopayı al ekmeği, karnı bile doymasın
Ol çeşmeden gavur içsin, kürde nasip olmasın

Çevrimdışı İL TEGİN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #15 : 16 Haziran 2008 »
 Masonluk, Yahudilerin dünya hakimiyeti için kullandığı dini bir cemaat ve tarikat yapılanmasıdır. Türkiye'deki İslamcı cemaatler ve tarikatlardan hiçbir farkı yoktur. Bundan dolayı Başbuğumuz Atatürk hem yobaz tarikatların-cemaatlerin, hemde Yahudi uşağı masonların kafasını ezmiş ve faaliyet göstermelerini kesinlikle yasaklamıştır.

Türkiye'de Masonlar ve İslamcı cemaatlerin tarikatlatın birbirine düşman olduğu bilinir, yani ortada öyle bir hava estirilir. Ancak söylemlerde bu böyledir.

Lakin eylemlere göz attığınız zaman, İslami şirketlerle(Yeşil sermaye) Masonlara ait sermayenin birlikte ortak iş yaptıklarını, Türk Milleti'nin sırtından ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin üstündne büyük paralar kazandıklarını görürsünüz.

Çevrimdışı Borokhul Noyan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #16 : 16 Haziran 2008 »
 Mason Locaları ve Yobaz tarikatlar,cemaatler; BAŞBUĞ ATATÜRK'ün kurduğu Ulus Devlete karşı dış odaklar tarafından desteklenen oluşumlardır. Türk Düşmanı Emperyalist güçler bunları kolayca yönlendirir, Türklüğe karşı kullanırlar. BAŞBUĞ ATATÜRK bunların hepsini ayırmaksızın bu yüzden kapattırmış. Hem Türk Milleti'nin dinini sömüren asalak parazitleri hemde Yahudi uşaklığı yapan Türk Ekonomisini çökertmeye uğraşan Masonik yapılanmaları ortadan kaldırmıştır. Kısacası BAŞBUĞ ATATÜRK bir taş ile iki kuş vurmuştur.

Anacak BAŞBUĞ'un TANRIDAĞI'na varmasından sonra başa geçen İnönü, hem Mason Localarını tekrar açtırmış. Demokrat Parti'de dinci tarikat ve cemaatlere tekrar serbestlik tanımıştır.

Çevrimdışı ÖzerBozkurt

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #17 : 16 Haziran 2008 »
Masonların alt tabakaları tamamen kişisel menfaat için localara girmişlerdir. Üst tabaka ise neye hizmet ettiklerini bilir.
Bu yönden Nur Cemaatine çok benzerler.

Çevrimdışı TürkçüBudun

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #18 : 16 Haziran 2008 »
Atatürk kökü dışarda diyerek Mason Localarını kapattırmıştı.

Günümüzde yoğun faaliyette bulunan Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Birliği Atatürk'ün kapattıklarından farklı olduklarını iddia etmektedir.

ÖzerBozkurt Beğ'e katılıyorum. Alt tabaka tamamen kişisel çıkarları için (mevkii, para vs.) bu oluşumun içindedir.

Her ne olursa olsun bize ve Türklüğe düşman bir birlikteliktir. Ne olduklarını unutmamalıyız.

Çevrimdışı feyman

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #19 : 17 Haziran 2008 »
Geçen seneki izmirdeki 29 ekim kutlamalarında yürüyüş bile yaptılar...Üzücüdürki sefil futbol takımları şampiyon oldugunda milyonlar sokaklara dökülürken milli bayramlarımızda sorulduğunda vatanseverim diyen insanların yerine maalesefki masonları görüyoruz

bence sapla saman biraz karışmış.SAiz futbolu sevmezsiniz ben severim ben takımım şampiyon olduğundada sokağa çıkarım milli bayramlarda veya mitinglerdede o yüzden benzetmeden duyduğum rahatsızlığı dile getirmek istedim.Ama gönül isterki şampiyonluklarda sokağa çıkan kalabalıklar milli bayramlara karşıda aynı duyarlılıkta olsalar keşke
TÜRK IRKI ASİL IRK,TÜRK KANI ASİL KANDIR!!