Gönderen Konu: Musa'nın AKP'si  (Okunma sayısı 5832 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cenghis Khan

• Ziyaretçi
Musa'nın AKP'si
« : 30 Temmuz 2007 »
Yazdığı her kitap olay olan Ergün Poyraz bu kitabı ile de AKP’yi sallayacak.

Daha önce Refah Partisi ve Milli Gençlik Vakıfları’nı kapattıran, Milli Görüşçülerin ileri gelenleri hakkında idam talepli davalar açılmasında kanıt olan, Fazilet Partisi’nin kapatılmasında, Fetullah Gülen aleyhinde Ankara DGM’de açılan davada en önemli deliller yine yazarın yazdığı kitaplardı. Fetullah Gülen yazar hakkında faizi ile birlikte beş milyarlık tazminat davası açmış ve kaybetmişti. “Misyonerler Arasında Altı Ay” adlı kitabı ile misyonerlerin ülkemizdeki faaliyetlerini deşifre eden yazar, “Çoban Sülü” adlı kitabıyla da Demirel ailesinin ülkemizde sergiledikleri olumsuzlukları, yolsuzlukları gün yüzüne çıkarmıştı.

24 Ağustos 2001 tarihli Milliyet Gazetesi, Tayyip’in, Ümraniye’deki konuşmasını yayınlıyor ve yazar için “İşte Tayyip’i yıkan adam” diyordu.

Yazarın kaleme aldığı, “Hilafet Ordusu’ndan Arap Kürt Partisi’ne” adlı kitabı Yargıçların başucu kitabı olurken, “Patlak Ampul” isimli yapıtı da “Tayyip’in Ampulünü Patlatan Kitap” olarak tarihteki yerini almıştı. Yazar aleyhine Fetullah Gülen’den, Tayyip Erdoğan’a; Cüneyt Zapsu’dan, Şevket Kazan’a; Ahmet Tekdal’dan, M. Fatih Saraç’a kadar birçok kişi dava açmış ve hepsi de kaybetmişti.

Yazar, “AKPapa’nın Temel İçgüdüsü” adlı kitabı ile Dr. Necip Hablemitoğlu’nun şehit edilmesi üzerindeki sis perdelerini kaldırırken, saldırının arkasında yer alan Amerika, Almanya ve diğer istihbarat örgütlerinin rollerini de deşifre etti. Yazarı, Emniyet Genel Müdür Yardımcıları ve DGM eski Savcısı Cengiz Köksal da dava ettiler; fakat dava sonunda hepsi kaybedenlerin safında yer aldılar. Yazar yine aynı kitabında PKK terör örgütü ve onun başındaki kuduza; Amerika, Almanya, Fransa, İtalya, İsrail gibi ülkelerin desteklerini belgeledi. Alman Vakıfları’nın ülkemiz aleyhine faaliyetlerine ışık tuttu. Başta TESEV olmak üzere sözde yerli vakıfların Alman Vakıfları ile ilişkilerine açıklık getirdi.

Yazar, “Tarikat, Siyaset, Ticaret ve Cinayet (masonlarla el ele)” adlı kitabı ile Masonlarla Tarikatların, AKP ve Ülker gurubunun ilişkilerine dikkat çekti.

AKP Genel Başkan Yardımcısı Murat Mercan, yazarı, ABD’de düzenlenen bir toplantıda CIA Ortadoğu Masası Şefi Richard Perle ve diğer istihbarat örgütlerine şikâyet ederken, yazarın bir süre önce yazdığı; “Musa’nın Çocukları” ve “Musa’nın Gülü” adlı kitapları en çok okunan yerli kitaplar arasında 1. ve 2.’liği alarak, satış rekorları kırdı. 22 Mayıs 2007 tarihinde Başbakan Tayyip Erdoğan, “Benim için Rum çocuğu diyorlar, yok Musa’nın çocuğu diyorlar; kardeşim Gül için olmadık iddialarda bulunuyorlar” sözleri ile TÜSİAD üyelerine şikâyette bulunmuştu. Erdoğan, mahkemelerden kitabın toplatılmasını istemiş ve bu isteği reddedilmişti.

Yazar, “Musa’nın Mücahidi” adlı kitabında, Bülent Arınç’ın tüm bilinmeyenlerini aydınlattı. Dedeleri, ailesi, siyasi geçmişi ve şimdiki durumu hakkında “Şok” belgelere yer verdi.

“Musa’nın AKP’si” adlı kitapta, AKP’nin kuruluşunda Yahudi desteğinin yanında ABD ve İngiliz istihbaratının katkılarına, 1969 yılında başlayan ve Erbakan’ın bağımsız olarak Konya’da başladığı bu siyasi hareketin geldiği son merhaleye yer veriyor; Tayyip ailesinin ve AKP önde gelenlerinin karıştığı yolsuzluklar kitabın en önemli konularını oluşturuyor. AKP Bağcılar Belediye Başkanı’nın, kendilerini istemeyenleri “Fareler ve Sülüklere” benzetmesini hayretle okuyacak ve bizleri yönetmek için talip olanları gerçek kimlikleri ile tanıyacak, Milletimizi, farelere ve sülüklere benzeten bu insanlara hadlerini bildirmek için, kendinizde yepyeni bir kuvvet bulacaksınız.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Ynt: Musa'nın AKP'si
« Yanıtla #1 : 30 Temmuz 2007 »
Yüksek Türk irkcisi cenghis khan e mail adresime gönderdigin musanin cocuklari isimli ileti icin saygi ve sevgilerimi sunarim Tüm otagdaki kan irkcisi arkadaslarima Tanri daglari kadar selam olsun Sizleri cok seviyorum tapiyorum sizlere Ulu Tanrim sizleri korusun ve yüceltsin
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı BİRTÜRKVATANDAŞI

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 30 Temmuz 2007 »
lXXXX XXXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

İçeriği Otağ Yöneticisi tarafından silinmiştir

Kök-Börü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 30 Temmuz 2007 »
BİRTÜRKVATANDAŞI ÜYELİĞİN İPTAL EDİLMİŞTİR!

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
MUSANIN COCUKLARI TAYYIP VE EMINE
« Yanıtla #4 : 26 Kasım 2007 »
Tayyip in hayat hikayesine baslamadan önce,dedelerinin nereden geldigine bakmak,onun hikayesini anlamamizi bir hayli kolaylastiracaktir. Tayyipin anne tarafi,rize ili güneysu ilcesine,gürcistanin baskenti batumdan gelmislerdi,o sira batumdan gelen aileler arasinda Mezarci aileside vardi. 1991 yili milletvekili secimlerinde,liste savaslari basliyor,erbakanin kendine yakin gördügü isimleri istanbulda liste baslarina yerlestirmesine siddetle karsi cikiyordu.Erbakan liste basina ali oguzu getirmek istiyor,tayyip iseayni yere,gürcü kökenli,ümraniye müftüsü, hasan mezarciyi düsünüyordu.Erdogan parti merkezine karsi direniyor,bu direnmenin sonucunda,hemsehrisi hasan mezarciyi liste basina getirtiyordu.Mezarci milletvekili secilmesinin ardindan,tayyipe layik oldugunu bir bir kanitliyordu.Partinin bayrampasa teskilatinda,kadinlara yaptigi konusmalarda,Atatürke igrenc iftiralarla saldirirkenkendi köklerinide acikliyordu. Mezarci tayyip gibi batumlu oldugunu,vurguladigi konusmasinda,sunlari söylüyordu.Atatürk milliyetciligi ne demek?Herkes Türküm diyecek,ne yani,senin hatirin icin,ben anami babami inkar edeyim.Ben senin atan gibi veledi zinamiyim?Ben batumluyum,benim köküm belli.(Kökün kurusun serefsiz)   Tayyipte ayni tarihlerde almanyada yaptigi konusmada mezarciya destek veriyordu. Ne mutlu Türküm diyene ne demek? Sen ne mutlu Türküm diyene dersen,oda ne mutlu kürdüm diyene der.Yine her firsatta Türklügü asagilayantayyipin yakin arkadaslarindan,rize milletvekili sevki yilmaz söyle yirtiniyordu. Simdi gencler müjde veriyorum safak var,saflari siklastirin,tahrik icin konusmuyorum,safagi gördüm,nerede? iste burda,sümeyyeler nerde? iste burda bilaller.Safak vakti var gencler gencler,muhammed ikbali dinle,meshur sair,günes dogarken kizillik olur,sabah gök kizarmadan günes gelmez,sehit kani dökülmeden hak gelmez.Sevki sümeyyenin,islamin ilk sehidi oldugunu,putperestlerin onu ayaklarindan,develere baglayarak,iki ayriyöne develeri sürmeleri sonucu,feci bir sekilde öldürerek sehit ettiklerini anlatiyor ve,genclere,bu düzen sizi ayaklarinizdan taksilere baglayip,parcalasa dahi,asla yolunuzdan ayrilmayin diyordu.Tayyipin cocuklari,sümeyye bilal ve digerleri,solugu amerikada aliyorlar,ögrenimlerini orada devam ettiriyorlardi.Akranlari türban kavgalari verirken,kendileri babalarinin,aciklamalarinda görüldügü gibi,türbanla okuyamadiklari icin,amerikaya gidiyorlar,sümeyye,abd de hollywood yildizlari ile,ayni masada,mum isiklari altindayemekler yiyordu.Kizlari amerikada robert de niro ile,mum isiklarindayemekler yiyen tayyip,1994 yilinda ümraniyede yaptigi konusmalarda,insanlarimizi kendi refah ve mutluluklari icin kullanmanin,degisik versiyonlarini sergiliyor,bu konusmalarinin kasetleri,akp teskilatlarinda,saf insanlasrimiza seyrettiriliyordu.Bir gece saat bir bucukta elektrik direginde bir yasli amca,eve dönüyorum,araba ile durdum.amca dedim yahu ne yapiyorsun?elektrik carpacak,in asagi bu gencler ciksin baglasin,hic umurunda degil.Bagladi indi gayet kararli ifade aynen söyle,sen bana sahadeti cokmu görüyorsun? dedi.yahu amca refahin bayragi ile sehadetin ne alakasi var allah askina ? Sen ne diyorsun dedi,her refah bayragi,muavenet muhribinden,saratogaya bir mermidir dedi.Simdi soruyorum sizlere,bu imanin önünde, amerikasi batisi,basini televizyonu durabilirmi? Bugün kizlarinin,abd de sergiledikleri davranislari görmeyen tayyip,dün bu imkanlari,saglamak icin döktürmeye devam ediyordu.Olay bu kadar acik ve net ortada,ama bunun hala farkinda degildi onlar. Hala bunlar,yok carsaflarin icinde erkekler vardi,ondan dolayi secim gitti diyorlar, ve bununlada kalmiyor,su hanim kardeslerimizin calismasi var ya,hey rabbim, bunu papatyalarin yapmasi mümkünmü? degil.Onlar ancak,bes yildizli otellerde demlenirler,ama onlarinda huzuru,inaniyorumki,refahi mutlulugu,kurtulusu,insalllah bu hanim kardeslerimizin,gayretinde yatmaktadir.POTAMYANIN GURURU  Tayyip basbakan olarak,memleketi rizenin güneysu,beldesine gittiginde,hemsehrileri kendisini,potamyaya hosgeldin,potamyanin gururu, pankartlariyla karsiladi. Buralar güneysu olarak bilinirdi,potamya ne demekti? Isin asli cok gecmeden ortaya cikiyordu,güneysu beldesinin ,rumca ismi,potamyaydi.Bu beldenin,ahalisinin bir kismi,sonradan müslüman olmus rumdu,hala beldenin rumca adini kullandiklarina göre,Türklügü iclerine tam sindirememisler demekti.Tayyip erdogan,bu pankarttan rahatsiz olmadi,en ufak bir tepki göstermedi.Basbakan oldugunda,ilk ziyaretini yunanistana yapmis,ramazan ayinda oldugumuz halde orucunu tutmamisti,oysa hayatini anlattigi,bu sarki burda bitmez,adli kitapta,her zorluk karsisinda,orucunu birakmadigiyla övünüyor,hatta ropörtaj günü,ramazan olmadigi halde,oruc tuttugunu söyleyerek reklamini yapiyordu.Erdogan simitisle gerceklestirdigi görüsmelerde,iki saati askin basbasa kalmisti Bu görüsmelerde,konustuklari dil merak konusu olmustu.Öyle ya tayyip ingilizce bilmiyor,simitis ise Türkceden anlamiyordu.Sonunda tayyip,bu olayada aciklik getirdi.anlatimina göre ilk patronu rumdu.Bu arada, kardesininde,mossad ile yakin iliski icinde olan,oferin gemilerinde calistigi ortaya cikiyor,tayyip hükümeti tarafindan,ülke limanlari ve kaynaklari,ofere adeta altin tepsi icinde sunuluyordu. TTK  Musanin cocuklarindan alintidir devam edecek

TANRIKUT.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Ynt: MUSANIN COCUKLARI TAYYIP VE EMINE
« Yanıtla #5 : 26 Kasım 2007 »
                      Ben gürcüyüm,esim arap.
Hürriyet gazetesinden Emin cölasan 2 ekim 2006 tarihinde tayyipin kökleriyle ilgili söyle yaziyordu.Elimde recep tayyip erdoganin aile nüfus kütügü var,devletin resmi belgesi.Bu belgede,baba tarafindan,cesitli kimselerin,anneleri olarak,söyle isimler geciyor.Havuli,Farfuli,Fatuli.Örnegin ahmet ve yunus erdoganin,ana adi havuli.Fatuli,erdoganin ana adi,farfuli,vesile erdoganin, ana adi,fatuli Bizim aklimiza, insanlarin soyunu sopunu arastirmak,oralardan sonuc cikarmak,bunlari siyasal amacla kullanmak,asla gelmez.Falanca ermenidir,filanca rumdur,yahudidir,dönmedir.Insanlarin aile kökeni su veya bu olabilir,onlar hiristiyan,musevi kökenlide olabilir,kinanmasi gerekmez Biz rektörler ve basbakanlar dahil,istisnasiz,herkesi dinine irkina,aile kökenlerine göre degil,bu ülkeye yaptiklari veya yapmadiklari,hizmetle degerlendiririz.3 ekim 
  2006 hürriyet gazetesi,dogu karadenizde,fatma fatulidir,basligi altinda,cölasanin yazdiklari ile ilgili bir haber yapiyordu.Hürriyet yazari emin cölasan,önceki gün,basbakan rte nin ,nüfus kayitlarinda,havuli,fatuli farfuli gibi isimlere rastlandigini yazdi.Cölasanin verdigi bilgiye göre,ahmet ve yunus erdoganin,ana adi farfuli,vesile erdoganin ana adi fatuliydi.Cölasan daha sonra,bizim aklimiza insanlarin soyunu sopunu arastirmak,oralardan sonuc cikarmak,bunlari siyasal amacla kullanmak,asla gelmez diyordu.Bu kelimelerin hangi dilden gelmis olabilecegini,bölgeyi yakindan taniyan insanlara sorduk.Rize dogumlu gazeteci,ömer lütfü mete,dogu karadenizde fatmaya fatuli,havvaya havuli denildigini belirterek,li eki ,gürcüceden gecmis olabilir.Zaten biliyorsunuz,Türkce ve gürcücenin karisimindan,araya ermenice kelimelerinde girmesiyle,ortaya cikan dile,bölgede lazca ismi verilir dedi.Dogu karadenizde,lazca Türküler derleyen,ve Türkceyi sonradan ögrenen,rize pazar dogumlu,müzisyen birol topalogluda,ömer lütfü metenin dediklerini dogruluyor,topalogluda bölgede,özellikle kadin isimlerine,bu tür eklerin takildigini,zamanla hece düsmesiyle,havuli fatuli farfulisekline dönüstügünü söylüyor.Ermenice ve rumcada ise böyle kelimeler bulunmuyor diyordu.Ancak icinde zerre kadar müslümanlik bulunan bir insan,islam peygamberinin kizinin ismi olan fatmanin özgün hali dururken,ona fatuli dermi,diyebilirmi?Yine adem peygamberin esinin ismi havvayi nasil havuli yapabilir? Peki farfuli neydi ve nereden geliyordu?.... Agustos 2004 yilinda yaptigi gürcistan gezisinde,gürcistan devlet baskaninin yaninda, ben gürcüyüm,ailemiz batumdan rizeye göc etmis bir gürcü ailesidir diyordu. Bu baglamda,tayyipin gürcü olma ihtimali kesinlik kazaniyordu.Kisacasi tayyip erdogan Türk kökenli degildi,zaten Türklük suuruda tasimiyordu Zorunlu olmadikca Türk sözünü kullanmiyor,Türklügü ve Türk milliyetciligini ayrimcilik olarak degerlendirdigini, cok kere vurguluyordu. Tayyipin en yakinindaki isim tarafindan yazilan,ve tayyip tarafindan yalanlamayi birakin,desteklenen,erdoganin harfleri adli kitaba baktigimizda,tayyip erdoganin musa peygamberin soyundan geldigi bildiriliyor,musanin israiloglu oldugu vurgulamasi yapiliyordu.Ben seriatciyim diyen birinin hz muhammedin,soyundan geldigini,yada en azindan ona baglantili oldugunu,iddia etmesi gerekirken,israilogularina gelen peygamberle kendini özlestirip,birde onun soyundan geldigini aciklattirmasi,soyunda yahudilik oldugunun en acik kaniti oluyordu.Gürcü oldugunu aciklayan tayyip,bir özelligini gizliyordu. Tayyip anne tarafindan,gürcistanda yerlesik musanin,yani yahudinin soyundan geliyordu.Basbakan oldugundan beri agzindan bir kere Türk milleti sözü cikmiyor,hep Türkiye halki diyordu. Kaldiki,gerek msp genclik kollari baskanligi,gerek refah parti il baskanligi,gerekse belediye baskanligi döneminde danismanligini yapan tayyipin beynimin yarisi,bu günlere gelmemde cok emegi vardir dedigi,mehmet metiner,tayyip icin Türk degildir diye aciklamalarda bulunuyordu.Gürcülügünü ilan eden tayyip erdogan,1994 yilinda,ümraniyede yaptigi konusmada,Türklüge karsi tüm kinini kusuyordu.Bakiniz istanbul valiliginin bir beyani var,ne diyor? 4sehit polis memurunun cenazesine,ben Türküm diyen gelsin diyor,ben istanbulluyum diyen gelsin diyor.Ben lazim diyen ne olacak?ben gürcüyüm diyen ne olacak?ben kürdüm diyen ne olacak?ben cerkezim diyen ne olacak?ben abazayim diyen ne olacak?Ya bunlar, bu ülkeyi zaten yillardir,bu ifadelerle parcaladilar.Ama anayasada ne yazdilar? ne mutlu Türküm diyene,Milletin bütünlügü ilkesi,ne mutlu Türküm diyene,ifadesi ile saglanirmi?Babama sordum biz lazmiyiz Türkmüyüz?dedim,allah rahmet eylesin (CANI KIZIL TAMUYA SEREFSIZIN) babam dediki torinim dedi yarin ölecegiz,öldügümüz zaman allah bize bir soru soracak,men rabbüke vemen nebiyyüke vema dinüke diyecek,vema kavmüke diye bir soru sormayacak torinim dedi.Simdi salonda saf saf dinliyor.Tabii büyük dedem molla idi.Torunum rabbin kim? nebin kim? dinin ne? ama kavmin ne diye bir soru sormayacak.Sana sorduklari zaman elhamdülillah müslümanim de gec.Süphesiz her kavmin mensubu,rahatlikla ben kürdüm,ben Türküm,ben cerkezim, ben abazayim,demek hak ve hürriyetine sahiptir,bundan daha tabii bir hak ve                     
hürriyet olmaz.600 sene osmanli otuzu askin etnik gurubu,ümmet düsüncesiyle bir arada tuttu 600 sene.Buyrun su anda 70 sene tutabildilermi?Tutamadilar iste bak ülke birbirine girdi.TTK

TANRIKUT.