Gönderen Konu: Şırnakta Operasyon : 3 terörist ölü,1 er şehit  (Okunma sayısı 10499 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yozgatli

• Ziyaretçi
Şırnakta Operasyon : 3 terörist ölü,1 er şehit
« Yanıtla #10 : 25 Nisan 2006 »
Alıntı yapılan: kurthan_87
utandım....sizden utandım..damarımda akan kanın sizinkiyle aynı soydan gelme olasılıgından utandım..size bu ulkeyı emanet edenlerden utandım..sizin kendinize Türk demenızden utandım...19 yıllık hayatım boyunca bana Türkün ne büyük bir ırk oldugu anlatıldı..Türk ırkının ne merhametli ne deger bilen bir ırk oldugu anlatıldı..şimdi sizin için şehit düşen birini kürt oldugu için degersiz oldugunu söylüyorsunuz..fark ne biliyormusunuz o hayatının baharında bir Türk devleti için öldü siz şu yaşıyor ve yorumlar yazıyorsunuz...allah mekanını cennet eylesin..ha bir de NE MUTLU TÜRK ÜM DİYENE.....[/b]

BIR SEY DAHA O GÜN 3 KÜRT GEBERDI
BIRIDE ÖLDÜ DIGYELIM
TÜRLERDE 4 KÜRTEN KURTULDU

vatan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 25 Nisan 2006 »
yazdıgınız yazı içeriğinden dolayı üyeliginiz en kısa zamanda iptal edilecektir
hasta_kurt

Çevrimdışı Kayrakan_GokBoru

• Türkçü-Turancı
    • KKGB
« Yanıtla #12 : 25 Nisan 2006 »
Alıntı yapılan: vatan
Bu size yaptığım son yorumumdur; bayrak için şehit olan biri için  kulandığınız ifadeler ne kadar gerçeklerden uzak olduğunuzu ve türklük davasına ne kadar uzak olduğunuzu göstermiştir.Evet o yoruma katılıyorum lanet olsun size; Biz vatan için kanımızı verirken çocuklarımızın büyüdüğünü göremezken rahat sıcak odalarınızda hain kurşunla ölen askerime böyle hitap edin ne büyük gaflet, elbetteki ırkım her idealin üstündedir ama ayyıldız için ölen biri için kulandığınız ifadeler yakışık almıyor.Gelin de o sipere girin LANET OLSUN kolay değilmi sadece gazeteleri tv'leri okuyp yorum yapmak yada 17 inç bilgisayar ekranlarına yorum yazmak ,neler yapmadık bu vatan için kimiz öldük kimimiz nutuk söyledik ,TANRI TÜRKÜ KORUSUN

Şehidi ailem çok verdi gerekirse bir gün ben de şehit olurum bunu tutup sana bilgibağında kanıtlayamam ayrıca bilgisayarım 15 inç...Peki ne deseydik? "Kahraman Kürt yiğidi PKK'lılarla savaşırken şehadet şerbeti içerek soylu Kürt halkının PKK karşıtı olduğunu gösterdi" mi deseydik?Bu tip haberlerden 3-5 tane daha oldu mu ne olur biliyor musun?Gene kardeşlik damarımız tutar gene milli hislerimiz felç olur.(Zaten olmuş).Böyle kritik bir dönemde tutup ölmüş bir kürdü milli kahraman ilan etmenin uzun vadede yol açacağı şeyler işte bunlar....Türkçü her durumda soğukkanlılığını korumalıdır.Atsız Ata der ki....Biz insaniyetçi değiliz...Milliyetçiyiz.

yozgatli

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 25 Nisan 2006 »
Alıntı yapılan: Kayrakan_GokBoru
Alıntı yapılan: vatan
Bu size yaptığım son yorumumdur; bayrak için şehit olan biri için  kulandığınız ifadeler ne kadar gerçeklerden uzak olduğunuzu ve türklük davasına ne kadar uzak olduğunuzu göstermiştir.Evet o yoruma katılıyorum lanet olsun size; Biz vatan için kanımızı verirken çocuklarımızın büyüdüğünü göremezken rahat sıcak odalarınızda hain kurşunla ölen askerime böyle hitap edin ne büyük gaflet, elbetteki ırkım her idealin üstündedir ama ayyıldız için ölen biri için kulandığınız ifadeler yakışık almıyor.Gelin de o sipere girin LANET OLSUN kolay değilmi sadece gazeteleri tv'leri okuyp yorum yapmak yada 17 inç bilgisayar ekranlarına yorum yazmak ,neler yapmadık bu vatan için kimiz öldük kimimiz nutuk söyledik ,TANRI TÜRKÜ KORUSUN

Şehidi ailem çok verdi gerekirse bir gün ben de şehit olurum bunu tutup sana bilgibağında kanıtlayamam ayrıca bilgisayarım 15 inç...Peki ne deseydik? "Kahraman Kürt yiğidi PKK'lılarla savaşırken şehadet şerbeti içerek soylu Kürt halkının PKK karşıtı olduğunu gösterdi" mi deseydik?Bu tip haberlerden 3-5 tane daha oldu mu ne olur biliyor musun?Gene kardeşlik damarımız tutar gene milli hislerimiz felç olur.(Zaten olmuş).Böyle kritik bir dönemde tutup ölmüş bir kürdü milli kahraman ilan etmenin uzun vadede yol açacağı şeyler işte bunlar....Türkçü her durumda soğukkanlılığını korumalıdır.Atsız Ata der ki....Biz insaniyetçi değiliz...Milliyetçiyiz.

EVET COK DORU Kayrakan_GokBoru IRKDASIM BIZ TÜRKCÜYÜS VE KÜRTLERI ASLA BIZDEN SAYMYIZ YA SIZIN BU SITEDE NE ISINIZ VAR SIZ TÜRKCÜ DEGILSINIZ KÜRTDÜ SEHIT OLARAK GÖRÜYORSUNUZ

yozgatli

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 25 Nisan 2006 »
YA BUNLAR GELMIS TÜRKCÜ SITESINDE KÜRT TÜRK KARDESLIGI DIGYE PROPOGANADA YAPIYORLAR
AKLINDA BULUNSUN TÜRK KÜRT ASLA KARDES DEGILDIR

vatan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : 25 Nisan 2006 »
yazı silinmiştir..
hasta_kurt

Bozoklu Bozkurt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 26 Nisan 2006 »
İsterseniz soydaşım ilk önce ''TÜRK'' sözcüğünü büyük yazınız.

Bence siz önce ''TÜRK'' VE  ''TÜRKLÜK'' sözcükleri üzerine çalışın.

Bir soydaş tavsiyesi...

Esenlikler, saygılar.

TTK.

vatan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 26 Nisan 2006 »
yazı silinmiştir
hasta_kurt

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #18 : 26 Nisan 2006 »
kurthan87 mi ne boksan. Sitede ne işin var serefsiz. Bunca yıl boyunca boşuna yaşamışsın.. Ya sabır..
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !