Gönderen Konu: Site hakkında  (Okunma sayısı 5615 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 4_hilal

• Türkçü-Turancı
Site hakkında
« : 24 Ocak 2006 »
müzik bölümünü gezdim ve dinledim biraz, ben nefret-vatan isimli parcayi ilk defa dinledim. arka plandaki müzik sezen aksu'nun, ne idigü belirsiz bir hanim kendisi. evet cocukken bende dinlerdim, seside güzel ama milliyetci bir sarkiya onun bir sarkisini fon müzigi olarak kullanmak bir acaip olmus, yunanlari Türklerden daha cok seviyor minik serce, pardon artik minikligide kalmamis, yasli serce.
bence o parca kaldirilsin.

cash flow-isyankar, isimli rap sarkisi var, bir iki defa dinlemistim. o parca daha uygun olur buraya, admin bey bir arastirsa mümkünse.

düzeltme:cash flow ve parcasının ismi, hayata küstüm imiş.
TTK

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Site hakkında
« Yanıtla #1 : 24 Ocak 2006 »
Müzikten anlamam..Ev arkadaşım beğendiklerini söyler bende sunucuya atarım..Yakında mp3lerin sunucularını değiştirecem..O zaman bir temizlik yaparım.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Site hakkında
« Yanıtla #2 : 19 Şubat 2006 »
Arkadaşlar son günlerde bazı değişiklikler yapıyorum..Karşılaştığınız hataları yazarsanız sevinirim..

Bu arada anlık sohbeti ekliyecektim fakat şuan bu eklentide kod açığı söz konusu..Bu açık kapanana kadar siteye koymayacağım..

saygılar
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı alperhan

• Türkçü-Turancı
  • **
Site hakkında
« Yanıtla #3 : 19 Şubat 2006 »
benim encok istedigimüye türkcü irkdaslarimla konusmak tanimak iyi olur..saygilarimla

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Site hakkında
« Yanıtla #4 : 02 Nisan 2006 »
Esenlikler,

Farkettiyseniz forumumuzda ufak Türkçeleştirme yaptım.. Şuan test ettiğim kadarıyla her hangi bir hata almadım.. Hızlı cevap eklentisini kaldırdım. Tekrar düzeltip eklentiyi yerine koyacam..

Karşılaştığınız hataları yazarsanız en kısa sürede gideririm.

Anlık sohbet için http://sohbet.ilteris.org adresine kayıt olarak Türkçülerle tanışabilirsiniz.

Sağlıcakla Kalın..
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı ALP-ER-TUNGA

• Türkçü-Turancı
  • BU YOL KUTLUDUR;GİDER TANRIDAĞ'INA!
Site hakkında
« Yanıtla #5 : 02 Nisan 2006 »
SEVGİLİ HUNTÜRK SİTEMİZ BENCE DİĞER TÜRK SOYDAŞLARIMIZIN ANLAMASI İÇİN DİĞER TÜRK LEHÇELERİNEDE ÇEVRİLSE BENCE İYİ OLUR.SİTE GİRİŞİNDE SEÇENEK OLARAK VERİRİZ İŞTE ÖZBEKÇE,KIRGIZCA,AZERİCE,TATARCA v.b. SONRA İSTEYEN İSTEDİĞİ DİLDEN BAKAR OKUR YAZILARIMIZI FİKİRLERİMİZİ.TABİ BU ÖZELLİK SADECE TÜRK LEHÇELERİNE HAS BİR ÖZELLİK OLMALI BAŞKA DİLLERE ÇEVRİLMEMELİ.ANLIK İLETİ VE SİTE MÜZİK FONUDA OLSA İYİ OLUR.BİDE DİĞER TÜRK DEVLETLERİNDE REKLAMIMIZ OLSA YANİ DİĞER TÜRK DEVLETLERİ SİTELERİNDE BİZİM SİTEMİZİN REKLAMI OLSA FENA OLMAZ.TURAN'A ATILMIŞ BİR ADIM DAHA OLUR.
SAYGILARIMLA...

ÜZE TENGRİ BASMASAR,ASRA YİR TELİNMESER,TÜRK BUDUN,İLİGİN,TÜRÜGÜN KEM ARTADI...

kerim

• Ziyaretçi
Site hakkında
« Yanıtla #6 : 03 Nisan 2006 »
ALP ER TUNGAYA   katil yorum evet bu siteye  turk lehceleri  konursa cok  guzel olur  gelisme yonun den  dunyanin har tarafindan  turk kandaslarimiz zirayet edecek  dunyanin her tarafin daki kandas larimiz  bizimle ayni fikire gelecek olzaman bir birimizin lehcelerini anlamak kolay olacak  nette  bile olsa  kandasligimizi koruyabiliriz  insallah  bu sonunda bu fikrimiz  birlesecek  gercege donecek  sadece nette kalmiyacak ben boyle dusunuyorum   bide su anlk sohpet  yaparsan cok guzel olur cok cok  seviniriz seygilarimla

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Site hakkında
« Yanıtla #7 : 21 Nisan 2006 »
Küçük bir hatırlatma.

Otağa eklenen büyük resimler otomatik olarak küçülür. Resme tıklayınca orjinal boyutunda görebilirsiniz.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı Kayrakan_GokBoru

• Türkçü-Turancı
    • KKGB
Site hakkında
« Yanıtla #8 : 21 Nisan 2006 »
Alıntı yapılan: HunTürk.Net
Küçük bir hatırlatma.

Otağa eklenen büyük resimler otomatik olarak küçülür. Resme tıklayınca orjinal boyutunda görebilirsiniz.

Geçen gün farkettim.İlginç bir uygulama...Boş yere gözümüz yorulmuyor.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Site hakkında
« Yanıtla #9 : 27 Nisan 2006 »
Esenlikler,

Yakında  sunucumuz değişecektir.

Bildiğiniz gibi hunturk.com ve hunturk.org adresleride bize kayıtlı. Bende şuanki kullandığımız forumu hunturk.org'a taşıyacam.

Ana siteye üye kayıdı kapanacak. Normal haber yayını ve kütüphane sayfamız hunturk.net adresinden devam edecek. Forumumuz hunturk.org olacaktır, kayıt işlemleri yönetici onaylı olarak düşünüyorum.

Ancak bu işler biraz tekniktir. Herhangi bir hata olmaması için biraz zaman alabilir.. Sadece sunucuyu bir kaç gün içinde değişecektir. Forumun değişmesi mesajların, üyelerin v.s  sağlam taşınabilmesi için biraz kendi sunucumda deneme yapmam gerekiyor. Farklı bir forum yazılımı olacaktır. Şuankinden daha hızlı ve gelişmiş bir yazılım olacak.

Saygılar
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !