Gönderen Konu: TEMİR YALIG  (Okunma sayısı 4774 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ilterish_kaan

• Yeni Üye
  • *
TEMİR YALIG
« : 18 Kasım 2007 »
Siteyi kullanmayı pek iyi bilmediğimden dolayı size direkt olarak ulaşamadım o yüzden buraya yazıyorum.Sanırım site sorumlusu olarak konuları ilk okuyan ve onay işleminden geçiren kişi sizsiniz.Az önce güncel yazıların bulunduğu bölüme ''Bütün kürtler'' başlıklı bir konu açtım ama bu konuyu silmişsiniz. Sebebini anlamış değilim...msn adresim.......@hotmail bana ulaşabilir misiniz lütfen...

Çevrimdışı Temir Yalıg

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK'ÜM BAŞKA ÜNVAN İSTEMEM
Ynt: TEMİR YALIG
« Yanıtla #1 : 18 Kasım 2007 »
 ilterish_kaan( Bu nasıl İlteriş yazmak böyle?? ) ;

Neyse, kullanıcı adın ayrı bir konu.Evet açtığın başlığı sildim.Çünkü vatansız,çapulcu kürtlerin sitesinin adresini yazarak farkında olmadan onların reklamını yapmışsın.Otağımızda kürtlerle ve diğer it soylu etnik özürlülerle ilgili site köprüsü yayınlamak yasaktır.Ayrıca Otağımızda birkaç başlıkta incelenmiş olan bir konuyu temcit pilavı gibi ısıtıp,kopyala yapıştır tekniğiyle Otağa koymuşsun.Doğal olarak açtığın içeriği boş başlık ortadan kaldırıldı.

Bu vesileyle Otağ kurallarını bir kez daha hatırlatmış olduk. Yayınladığın e-posta adresini de sildim.Otağ kurallarını bu şekilde de çiğnemiş oldun.Umarım bu uyarıları dikkate alırsın.

Selam ile..
TÜRK IRKI SAĞOLSUN!

Çevrimdışı ilterish_kaan

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 18 Kasım 2007 »
öncelikle ilterish_kaan meselesine açiıklık getirmek istiyorum.Size sorarım hangi internet sitesinde yada hotmeyil yahuu maynet gibi mail servisinde Türkçe karakter kullanımına izin veriliyor? Ben girdiğim hiçbir sitede Türkçe karakter kullanamadım ve bunu protesto etmek amacıyla İlteriş Kağan adını bu şekilde yazdım. Hangi gün internet siteleri Türkçe karakterleri kullanmaya uygun hale gelirse o gün mail adresimi yada kullanıcı ismimi doğru düzgün yazarım.
Ayrıca ben pilavı ısıtıp önünüze sürecek bi insan değilim.O konuyu da sitenin ana sayfasında gördüğüm ve bu yazının da onu destekleyebileceğini düşündüğüm için kopyala yapıştır tekniğiyle(!) siteye sundum.Sitenin ana sayfasında bu soysuzların üremesi ve buna karşı alınacak önlemlerle ilgili bir yazı bulunduğuna göre içerği tamamen boş bir konu olmasa gerek...
Son olarak otağ krallarını okudum ve biliyorum
Saygılarımı sunarım...

Çevrimdışı Atçeken Beği

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 18 Kasım 2007 »
Otağ kurallarını bilsen isminde Türkçe karakterler kullanabileceğinide bilirdin.
Oturup düşündüğümde yetim olmadığımı gördüm! Oğuz Han gibi atası, Dede Korkut gibi muallimi, Köroğlu gibi ağabeyi, Mahtumkulu gibi akıl hocası olan birisi hiç yetim olur mu?
Saparmurat Türkmenbaşı

Çevrimdışı YABGU KAGAN

• Türkçü-Turancı
  • Savaşa Hazır!
« Yanıtla #4 : 18 Kasım 2007 »
İllede Tepki yapmak istiyorsan Düzgün Bir Türkçe rumuz alsaydın. İlterish de neyin nesi !

Çevrimdışı ilterish_kaan

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 18 Kasım 2007 »
Siz bunları yazarken otağ kurallarına tekrar bi göz attım. Kullanıcı ismiyle ilgili maddede Türkçe karakterle ilgili birşey belirtilmemiş.
Eğer belirtilseydi ben bunu tıpkı diğer kurallar gibi okur, ona göre davranırdım.O maddede yalnızca Türkçe kullanıcı ismi seçmemiz isteniyor. BlackTurk, el_Tuco vs. gibi saçma sapan isimler seçilmemesi için yazılmış bir kural.Türklüğün batı etkisinin altına alınmaya çalışıldığı şu dönemde bu şekilde protestoların yerinde olduğunu düşünüyorum.Ayrıca
şunu anlamamışsınız galiba. Ben Türkçe karakter kullanılamamasını protesto ediyorum. Açıklaması yapıldıktan sonra bile ''ilterish de neyin nesi'' gibi anlamsız bi soru soruyorsanız, bu sizin bazı şeyleri anlayamadığınıza işarettir!
Tekrar saygılarımı sunarım

Çevrimdışı Temir Yalıg

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK'ÜM BAŞKA ÜNVAN İSTEMEM
« Yanıtla #6 : 18 Kasım 2007 »
öncelikle ilterish_kaan meselesine açiıklık getirmek istiyorum.Size sorarım hangi internet sitesinde yada hotmeyil yahuu maynet gibi mail servisinde Türkçe karakter kullanımına izin veriliyor? Ben girdiğim hiçbir sitede Türkçe karakter kullanamadım ve bunu protesto etmek amacıyla İlteriş Kağan adını bu şekilde yazdım. Hangi gün internet siteleri Türkçe karakterleri kullanmaya uygun hale gelirse o gün mail adresimi yada kullanıcı ismimi doğru düzgün yazarım.
Ayrıca ben pilavı ısıtıp önünüze sürecek bi insan değilim.O konuyu da sitenin ana sayfasında gördüğüm ve bu yazının da onu destekleyebileceğini düşündüğüm için kopyala yapıştır tekniğiyle(!) siteye sundum.Sitenin ana sayfasında bu soysuzların üremesi ve buna karşı alınacak önlemlerle ilgili bir yazı bulunduğuna göre içerği tamamen boş bir konu olmasa gerek...
Son olarak otağ krallarını okudum ve biliyorum
Saygılarımı sunarım...

Otağ Kuralları açık ve net.Türkçe olmayan kullanıcı adlarının kullanılması yasak.Ancak doğru söylediğinizi ve iyi niyetli olduğunuza kanaat getirerek mazeretinizi kabul ediyorum.

Başlığınız her yönden kalitesiz ve hatalı idi.Aslında kaldırılan başlıkların bu şekilde hesabını vermek âdetimiz değil ancak Otağ Kurallarını hatırlatmak maksadıyla açıklama yapma gereği hissettim.

Otağ Kurallarını da okuyup öğrendiğinize sevindim.Umarım daha kaliteli ve kurallı iletiler yazarsınız.Amacımız insan kaybetmek değil kazanmaktır.Ancak kurallardan ve Türkçülük geleneklerinden zerre taviz vermemek şartıyla...

Başlığı kilitliyorum.
TÜRK IRKI SAĞOLSUN!