Gönderen Konu: Tuncay Özkan kimdir?  (Okunma sayısı 13785 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bozkurtlar03

• Türkçü-Turancı
  • **
Tuncay Özkan kimdir?
« : 19 Şubat 2008 »
 Bildiğiniz gibi akp karşıtı mitingleriyle ünlenen ve Kanal Türk ortaklarından olan Tuncay Özkan bizkackisiyiz adlı sivil platform oluşturmuş, akp iktidarını yıkmak ve tam bir ATATÜRK CUMHURİYETİ kurmak istemiş. Ama benim şüphelerim var. Tuncay Özkan'la ilgili bilgilerim yanlışta olabilir. Onun için Tuncay Özkan'ı sizlerden öğrenmek istedim. Bilgilendirirseniz sevinirim.

ilteris7

• Ziyaretçi
Ynt: Tuncay Özkan kimdir?
« Yanıtla #1 : 19 Şubat 2008 »
 Tuncay Özkan ortağı olduğu Kanal Türk vasıtasıyla akp hükümetine açıkça muhalefet eden nadir kişilerden biridir. 

Geçmişte Doğan Medya grubunda çalışırken yaptığı bazı yanlışları vardır. Şimdiki söylemlerinde, düzenlediği faaliyetlerde de birtakım çelişkiler, bazı büyük hataları da(Cumhuriyet Mitinglerinde Türk Milleti'nin değerlerine açıkça küfreden AB fonlu Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ni getirtip konuşturmak; Edip Akbayram adlı pkk'lı kürde konser verdirmek vs.) olmuştur.

Netice itibariyle kendisi şahıs olarak Ulusalcı, Laik ve Atatürkçü çizgide bir kişidir. Türkçü değildir.

UYARI

1) İletilerinizi düzgün Türkçe ile yazmaya özen gösteriniz.

2) Kimlik resmindeki hilal içindeki BOZKURT'u kaldırın. Hilal içinde bozkurt, TÜRKÇÜLÜĞÜN düşmanı olan Türk-İslam Sentezcilerinin uydurduğu bir simgedir. TÜRK Irkının simgesi olan BOZKURT, özgürlüğümüzünde işaretidir. BOZKURT ne Hilal'e ne de herhangi başka bir kafese sokulamaz!.

TTK

Çevrimdışı bozkurtlar03

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #2 : 20 Şubat 2008 »
uyarılarınız için teşekkür ederim kusura bakmayın .hemen değiştireceğim.T.T.K

Çevrimdışı bozkurtlar03

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 20 Şubat 2008 »
kusurlarımız varsa hoş görün sizin gibi büyüklerimizden en doğrusunu öğreneceğiz .T.T.K

ilteris6

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 20 Şubat 2008 »
Bu resmin güzel olmuş kandaşım.Uyarımızı dikkate almana sevindim.

TTK.

Çevrimdışı ERGENEKON10_34

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #5 : 20 Şubat 2008 »
Tuncazy Özkan samimi bir insan değildir bir yazısında ey benim çerkez kardeşim kürt kardeşim diye zırvalıyordu!!!!!!!!! sadece laik bir yapısı vardır TÜRKÇÜLÜKLE hiç bir alakası yoktur

Çevrimdışı YABGU KAGAN

• Türkçü-Turancı
  • Savaşa Hazır!
« Yanıtla #6 : 20 Şubat 2008 »
Tuncay Özkan denen adam mevki sahibi olmak amacıyla televizyona çıkıp şovmenlik yapan şarlatanın tekidir.Milliyetçilikle uzaktan yakından ilgisi yoktur.Ulusalcı ve laik takılarak göz boyayıp prim yapmaya çalışıyor.

Çevrimdışı yigidtürk

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #7 : 08 Mart 2008 »
ben de tuncay özkanı sevmiyorum herkes oluşturduğu biz kaç kişiyiz platformundan para götürüyor diyor siteye yorum yazandan bile para alıyormuş mitinglerde biz kaç kişiyiz platformunun şapkasını bile para ile satıyormuş TTK

Çevrimdışı SelmaUlusal

• Türkçü-Turancı
  • **
  • "Ben Bir Türk'üm, Dinim, Cinsim Uludur!!!!!...."
« Yanıtla #8 : 24 Mayıs 2008 »
tuncay özkan bence, sadece akp muhalifi olan birisi, milliyetçiliği kendine yakıştıramayan ama bunun yerine ulusalcığı kullanan biri, tv de izlerken güzel konuşuyor diyorsun ama  güvenilir biri değil bence...esenlikler
Israrla Girmeyin Soy Sop Faslına İtse İt, Kurtsa Kurt Nasılsa Döner Aslına; Çünkü İt Eniği İt, Kurt Balası Kurt Olur!!!!!

Bellidir yol, bellidir yön
Bellidir sağ sol, arka ön
"Ey Türk  titre kendine dön"
Denildiği gün vaktidir....

Çevrimdışı KILIÇARSLAN

• Türkçü-Turancı
  • **
Re: Tuncay Özkan kimdir?
« Yanıtla #9 : 28 Mayıs 2008 »
 Tuncay Özkan'ın sağ kolu Merdan Yanardağ'ın, faşist bölücü kürt terör örgütü pkk 'nın yayın organı  Özgür Gündem isimli tuvalet kağıdı kıvamında ki gazete bozmasının  kurucularından birisi olduğundan sanırım haberiniz yok.