Gönderen Konu: Türkiye'nin Durumu (Eylül 2015 itibariyle)  (Okunma sayısı 3606 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 4_hilal

• Türkçü-Turancı
Sevgili Bozkurtlar hepinize esenlikler diliyorum, selam olsun.

Öncelikle Türk Silahlı Kuvvetleri mensubu kahraman mehmetçiklerin verdikleri zayiattan dolayı bütün Türk Milleti'ne başsağlığı diliyorum.
Kolluk kuvvetlerimizin verdiği acı kayıplardan ve ayrıca son günlerde yapılan terörü protestoları esnasında verdiğimiz kayıplardan dolayı da bütün Türk Milleti'ne başsağlığı dilerim.
Yakınlarına bu acılara katlanma sabrı versin Allah.

Geçici hükümet kuruldu 1 Kasım 2015'te yapılacak olan erken seçime kadar.
Öncelikle bir Türkçü olarak bu hükümeti tanımadığımı ve beni temsil etmediğini şahsım adına bildiririm.
İçinde pkk terör örgütünün siyasi uzantısı olan Hdp'lilerin bakan yapıldığı bir hükümeti, bir önceki hükümetin verdiği yetki ile reddediyorum. Hatırlarsanız Bülent Arınç artık ben apocuyum, bilmem neyciyim demek yasak olmaktan çıkmıştır, bu düzeni benimsemiyorum demek, cumhuriyeti istemiyorum demek suç olmaktan çıkmıştır diye açıklamıştı.

Tayyip Erdoğan 7 Haziran'da istediğini tam alamamış ve hatta Akp'yi de tam kontrol edemez hale gelmiştir.
Türkiye'nin rejim değişikliğini tamamlamak arzusu ile, 12 senedir itina ile beslenen büyütülen pkk, ne hikmetse birdenbire Tayyip'in ve AKP'nin hedefi haline gelmiştir. AKP'nin geçen son büyük kongresinde tüm meşhur PKK'lılar ve kürtçüler protokolde Tayyip'in yanında ağır misafir iken bugün neden bu tezgah işletilmekte diye sormadan edemiyoruz.

Bu çok kapsamlı bir süreç.
Öncelikle Suriye'nin kuzeyinde bulunan Ypg terör örgütünün, yarınlar için PKK'nın yerine hazırlandığı tezi öne sürülebilir. Ypg için ciddi planlar var en azından uzun vadede, kah Suriye Kürdistan'ı kah farklı güdülebilecek maksatlarla.
Diğer yandan Türkiye'nin batı illerinde burjuvalaşma kürt toplumu içinde yüksek hız kazanmıştır, haliyle uzun vadede bu kesimden yeterince istifade edilemeyeceği aşikardır. Kürtçülük fikrinin sağlıklı devamı için yeni uzun vadeli yatırım ihtiyacı hasıl olmuştur.
Bunun için pkk lağvedilecek, hdp mağdur gösterilecek ve hatta belki kapatılacak, belki Doğu ve Güneydoğu'da kürt ve diğer etnik soyözürlü bilumum gayri-Türkler'e yapılan sosyal ödenekler durdurulacak, belki Akp'nin daha önce verdiği başka tavizler de eski statükoya döndürülecektir. Bütün bunlar yapılırken hem Türk Milleti'nin gazı alınacak, hem Akp tekrar iktidar yapılacak, başarabilirlerse Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin rejimi değiştirilecek, bu da yetmez gibi başta Suriye olmak üzere sınırlarımızın dışında Amerika ve AB gibi dünya mihraklarının aktif piyonu olunacaktır.

AKP'nin açtırdığı Osmanlı Ocaklarına bakınca, AKP'nin ülke içinde kendine tehlike gördüğü son unsurun, teşkilatlı Türk Milliyetçileri olduğunu söyleyebiliriz. Tayyip ve Akp bu yüzden Ülkü Ocakları ve siyasi parti olarak MHP'yi hedef alıp durmaktadır.
Hdp binalarına yapılan saldırıları izledim, Mersin'deki olaylarda en önde hep işaret parmağını kaldıranlar vardı, diğer illerde de benzeri durum sözkonusu.
Ben bu saldırıların Tayyip tarafından yaptırıldığını düşünüyorum.
Polise ve askere vur yetkisi verilmesi çok ilginç, hiç molotof atan ve vurulan göremedik. Bu yetki madem epeydir var, vurulsaydı molotof atan 100 terörist, birdaha kimse molotof atmaya dahi kalkışamazdı.
Tayyip Oslo'da Türkiye olarak pkk ile masaya oturmuş ve hatta imza atmıştır, karşı imza olarakta pkk kanadı denilmiş şahıs adı kullanılmamıştır, örgüt adı ile imzalanmıştır.
Tayyip kürtlerden beklediği desteği göremediği için, onları cezalandırmaktadır kendince.
En teşkilatlı Türk Milliyetçi camiası olan Ülkü Ocakları ve dolayısıyla ülkücü camiayı çeşitli oyunlarla birbirinden koparmak ve dağıtmak, dahası mümkün olursa bu camia bütün veya kısmen kendi saflarında kullanmak arzulanmaktadır.
Tüm bunlar AKP ve Tayyip'in ihanetini göstermektedir.

Bugün esas düşman ne kürtçülerdir, ne pkk'dır ne Hdp'dir.
Türkiye coğrafyası 1000 yıldır Tayyip Erdoğan'dan daha büyük bir bela ile karşı karşıya kalmamıştır.
Yılanın başı dururken kuyruğu ile uğraşmamak gerek.

30 Ağustos'ta protokole 20 metre kadar alçak irtifadan seyretmiş olan Türk Yıldızı jetimizin pilotumuzun tarihi bir fırsatı kullanmadığını düşünüyorum şahsen. O Türk yıldız jeti, o protokole girecekti, içinden bunların geçtiğini ama yapmadığını düşünüyorum.
Tayyip birdaha o risikoya girmeyecektir, Türk Yıldızlarımızın ya ekibi kısmen değiştirilecektir veyahutta Tayyip birdaha Türk Yıldızlarının gösteri yapacağı bir günde protokolde en azından o an olmayacaktır.

Türk Milliyetçilerinin gözbebeği, tabiri caizse asl'i unsuru olan Türkçüler herzamankinden daha uyanık olmalıdır.

Sizlerinde fikirlerinizi ve analizlerinizi paylaşmanız faydalı olacaktır.
Türk Milleti bizi izliyor ve bizim yıllardır takındığımız durum üzere bir vaziyet alıyor.
Sayımız az da olsa, öncelikle diğer Türk Milliyetçilerinin ve bütün milletimizin siz Türkçülere ihtiyacı var.
Türkçülerin söyleyecekleri, isteyecekleri, alacakları verecekleri ve hertürlü analiz ve yorumları beklenmektedir, Akp hükümeti ve onun aktrolleri bizi gıpta ile izlemektedir. Bugün son kale ne Çanakkale, ne Kırıkkale... Son kale Türk Milliyetçiliğidir.

TANRI Türk'ü Korusun,

Alp Aldatmaz,

Kalt AK - 1

Biri bedeni satar, biri vatanı satar...
Birisi yavrusunu, biri Milleti atar...
Türkiye'de ne imiş, Dubai Bahreyn Katar...

Ak koydular adını, dört harfte benden olsun...
Ak sizi tam açmıyor, adınız kalt'AK olsun...

Açılım dedi açtı, sonra da müzakere...
Teröriste yararsa, geçer anca tezkere...
Türk'ten yana olamaz, bu kaltaklar bir kere...

Ak koymuşlar adını, dört harfte benden olsun...
Ak size yetişmiyor, adınız kaltAK olsun...

Hiç zoruna gitmesin, beğim hatırlatırım...
Her harfi ve cümlesi, doğru herbir satırım...
Nerde ulan nerde ha, Türk Millete yatırım...

Ak diyor utanmadan, dört tane benden olsun...
Ak'ınız dursun ama, adınız kaltAK olsun...

Terörü besle büyüt, şehitlere kelle de...
Paraları iç edip, mangal yapıp yelle de...
Emine'yi götürüp, Conilere elle de...

Ak'sınız fakat yetmez, dört harfte benden olsun...
Ak'ınız genişlesin, adınız kaltAK olsun...

Bir çıkar Gürcü olur, aklı eserse Türk'tür...
Teyyo'ya katılmayan, ne var ne yoksa şirktir...
Akepe dedikleri, kalitesiz bir sirktir...

Ak'sınız siz elbette, dört harfte bizden olsun...
Ak'ınıza yakışır, adınız kaltAK olsun...

7 Eylül 2015, Pazartesi sabahı...

Alp Aldatmaz

(Bu iletinin içeriğinin tüm sorumluluğu, ileti sonunda adı geçen şahsa aittir)

TTK

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
Ynt: Türkiye'nin Durumu (Eylül 2015 itibariyle)
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2015 »

Türkiye coğrafyası 1000 yıldır Tayyip Erdoğan'dan daha büyük bir bela ile karşı karşıya kalmamıştır.

Çok muhteşem bir tespit.
İşin can alıcı noktası bu gerçeği görüp sorunları bu doğrultuda çözmektir.
Türk Milleti ivedilikle Tayyip kurtulmalıdır.

Alp kandaşım altına imza atılacak bir yazı yazmışsın.
Eline, yüreğine ve kalemine sağlık.

Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun!

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #2 : 10 Eylül 2015 »
Tayyip geçici, önemli olan düşüncesi.  Milletin buna bakış açısı.  Milletin vurdum duymazligi. Kürt dün de aynıydı şimdide aynı. Bunların kafaları, Tayyip'in imajı vs sıkıntılı durumlar. Milletimiz rahatlığı seçen bir millet malum. Tayyip'in güçlenmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu zati.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı alkanaga

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 10 Eylül 2015 »
Kara propagandalar, din ve tarih istismarları gırla gidiyor. Ayrıca pek okuyan, soran  ve araştıran bir toplum değiliz. Böylelikle ümmetçilik kendine yer buluyor...
TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

Çevrimdışı 4Minatoooo

• Yeni Üye
  • *
  • Ne Mutlu Türküm Diyene !
« Yanıtla #4 : 11 Eylül 2015 »
Kesinlikle noktasından virgülüne kadar sana  katılıyorum.
Ne Mutlu Türküm Diyene !

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #5 : 12 Eylül 2015 »
pkk, kürtler ve diğer etnik özürlü Türk düşmanı soysuzlar güruhu(komünist, fetullahçı, yobaz vs.) sivrisinek sürüsüdür.

Kısacası bataklığı kurutmadan Türk Milleti ve Devleti huzura kavuşamaz.

Alp kandaşımızın kalemine sağlık, durumu gayet güzel tasvir etmiş.
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!