Gönderen Konu: Türkiyenin Nüfus Yapısı Türk Soyunun Aleyhine Değişiyor.  (Okunma sayısı 1457 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

  • Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
  • *****
  • İleti: 2018
    • https://www.hunturk.net
Türk Milleti; ekonomik, kültürel, askeri ve siyasi kuşatmanın yanısıra, demografik savaş adı verilen bir saldırıya daha maruz bırakılarak, bir daha ayağa kalkmamak üzere, diz çöktürülmeye çalışılmaktadır.

Türkiye'ye karşı açılmış demografik savaşın başlangıcı Suriyeli sığınmacılar değildir. Asıl demografik savaşın başlangıcı on yıllar öncesinden beri kürt nüfus artışının, Türk nüfusu aleyhine dikey bir grafik çizmesidir.

Suriyeli sığınmacılarla bu süreç hızlandırılmıştır.
Suriyeli'ler dışında; Afgan'lı, Sudan'lı, Irak'lı, Pakistan'lı, Afrikalı, ve hatta Gürcü, Ermeni vs. sayısını bilemediğimiz kadar çok mülteci, kılcal damar gibi, Anadolu'nun en ücra köşelerine kadar yayılmış durumda.
Bırakın büyük şehirleri, haritada yerini bulamayacağınız köylerde bile, tarım ve hayvancılıkla uğraşan, hatta toprak sahibi olmuş, mülteciler var.

Değerli yazar ve fikir adamı Arslan Bulut'un da ifade ettiği gibi nihai amaç Anadolu coğrafyasında; Türk + Kürt + Arap federasyonu oluşturmaktır.

Tabii ki bu planlar Türk Milletinin ve devletinin düşmanlarının hesabıdır.

Unuttukları şey; Türk Milletinin hesabını hesaba katmamaktır.

Asıl unuttukları şey ise:
Bu topraklarda, Mustafa Kemal'in hiç mağlup olmadığıdır.

Hep söyleyegeldiğimiz gibi, bu ülkeye kastedenler bilsin ki amaçlarına; bizi yendiklerinde değil, ancak tamamen yok ettiklerinde, muvaffak olabilirler!

Bütün sinsi ve hain planları bozacak, Türk Milletinin dahili ve harici düşmanlarının heveslerini kursaklarında bırakacağız

Türkiye Türk'tür, Türk Kalacak!

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı turania_25

  • Türkçü-Turancı
  • ****
  • İleti: 159
Türk Milleti'nin yapısına zarar verebilirler, savaşa varacak saldırılara geçebilirler, içten ve dıştan düşmanlıklar olabilir, ekonomik ve siyasi olarak zarar verebilirler fakat; hiç bir zaman değişmeyecek olan bir şey var ki o da, bu milletin genini, kimliğini, kanını asla ve kat'a değiştiremeyeceksiniz, başaramayacaksınız, bölemeyeceksiniz, kısacası 'yok edemeyeceksiniz!'
Bayrak benliğimdir bayrak kimliğim,
Bayrak; öz yurduma öz hakimliğim.

Bahtiyar VAHAPZADE