Gönderen Konu: ÜÇOKLU BÖRÜ KAM YAZILARI  (Okunma sayısı 12887 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

 • Otağ Yöneticisi
 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • İleti: 2005
  • https://www.hunturk.net
Ynt: ÜÇOKLU BÖRÜ KAM YAZILARI
« Yanıtla #30 : 12 Aralık 2015, 23:21:45 »
TÜRKİYEYİ SOYKIRIMLA SUÇLAYANLAR! SİZ Mİ “SOYKIRIMDAN” BAHSEDİYORSUNUZ?

IRÂK, ÇOK MU IRAK?
-EVET IRÂK, ÇOK IRAK!!!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=CaxiAGF3_KY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=CaxiAGF3_KY</a>

IRÂK, ÇOK MU IRAK?
-EVET IRÂK, ÇOK IRAK!!!
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

 • Otağ Yöneticisi
 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • İleti: 2005
  • https://www.hunturk.net
Ynt: ÜÇOKLU BÖRÜ KAM YAZILARI
« Yanıtla #31 : 12 Aralık 2015, 23:23:34 »
TÜRKLERDE YEMEK KÜLTÜRÜ

Türkler her konuda medeniyetin öncüsü ve kurususu oldukları gibi, yeme-içme hususunda da, büyük bir kültür ve medeniyete sahiptir.
Orhun yazıtlarında "aç milleti doyurdum" ,"tepeler gibi et yığdım", "göller gibi kımız sağdırdım" sözleri yemek medeniyetinin ifadeleridir.

"Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur" atasözümüz iyi beslenmenin gereğini ortaya koymaktadır.

Türkler düzenli ve iyi beslenen, abur-cubur yemeyen, protein değeri yüksek gıdalar alan, her zaman şölen niteliğinde zengin sofralar kurmuşlar ve bunu refah ve zenginliğin göstergesi olarak bilmişlerdir.
Bu anlayış başta Anadolu coğrafyası olmak üzere, Türklerin gittiği her yere taşınmış ve halen devam etmektedir.
Bu başlık altında Türklere ait yemekleri anlatmak, yerinde olacaktır, sanırım.

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

 • Otağ Yöneticisi
 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • İleti: 2005
  • https://www.hunturk.net
Ynt: ÜÇOKLU BÖRÜ KAM YAZILARI
« Yanıtla #32 : 12 Aralık 2015, 23:25:21 »
ŞIRNAK'TA KAHPE SALDIRI: 13 ASKERİMİZ ŞEHİT!..

Son durum itibariyle şehit sayımız 15 olup, bu menfur olay yalnızca yüreklerimizi yakmakla kalmayıp, siyasi iktidarların art niyetliliği ve işbirlikçi politikaları nedeniyle Türk Silahlı Kuvvetlerinin önünü açacak kararları almadığından, ciddi bir prestij kaybına da uğramış bulunmaktayız.

Şunu herkes kafasının içine yazmalıdır - ve hatta kazımalıdır- ki Türkiye’de bölücü terör ile Cumhuriyete kasteden irtica aynı odaklardan organize edilmekte, eylemleri birbirinden bağımsız olsa bile varacakları sonuç bakımından aynı hedefe yönelmektedir.

Etnik kökenli bölücü terörün rengi ve yüzü biliniyor. Bir avuç kürt çapulcusunun kimler tarafından finanse edilip, ellerine silahlar tutuşturularak Türk Devletine karşı silah doğrulttukları da malum. Türkiye bir avuç kürt eşkıyasıyla değil Sevr öncesi ve Kurtuluş savaşı esnasında yunanlının arkasında kimler varsa, bu günde yine var olan haçlı ve vahşi batıyla savaşıyor.

Bu savaşın gerçek failleri kürt soysuzlarını öne süren kahpe batıdır, vahşi batının alçak ve gayr-i meşru çocuğu abd’dir.
Aynı kahpe ve sinsi mahfiller bir yandan Türk Devletini bölücü terörle boğuşturup yıpratırken, buna ilaveten içerde edindikleri işbirlikçiler eliyle de muazzez ve kutsal İslam dinini maske yapıp kimliklerini İslam’la kamufle etmiş etnik döküntüler önderliğinde Türk Milletinin temiz dini duygularını kullanarak Bu milleti zehirlemekte, beyinlerini iğfal etmekte, mankurtlaştırıp, Türk Milletini ve devletini ayakta tutan temel dinamiklere karşı cephe aldırmakta, en azından fikren bu istikamette donatmaktadır.

Gündelik hayatımızda evimizde ve iş yerimizde komşularımız olan, çeşitli tarikat ve cemaatlere katılmış Türk soylu kişilerin Türk Silahlı Kuvvetlerine, Cumhuriyetimize ve Başbuğ Atatürk'e karşı takındıkları tavırlar, sarf ettikleri sözler insanı dehşetlere düşürmekte, adeta eli kanlı kürt eşkıyayla ordumuz aynı kefeye konularak suçlanmakta, sanki bu bölücülüğün temel sebebi dinmiş gibi, dini varsayımlardan hareket ederek Atatürk'ümüze saldırılmakta, cumhuriyetimize düşmanlıklar beslenmektedir.

Terörün eli silahlısı dağda eşkıya olarak alenen görülürken, asıl tehlikeli  terör halkın din duygularını istismar ederek halkın kafalarında ve düşüncelerinde filizlenmektedir.

Türk Milleti bu filmi, tarih boyunca defalarca izledi. Günümüzde son versiyonu daha sinsi ve kahpece sahneleniyor.
Bilinmelidir ki; her kim başta Atatürk olmak üzere Cumhuriyete, Türk Aydınlanmasına ve Türk Silahlı Kuvvetlerine söz ediyor, eleştiriyor, düşmanlık besliyorsa bilin ki bunlar; ya kahpe batının organize ettiği Türklüğün içindeki işbirlikçi etnik döküntülerdir, ya da bu etnik döküntülerin organize ettiği yapılanmalar içinde iğfal edilmiş, Türk olduğunu unutup, gelişmelerin Türklüğün varlığına ve vatana kastetmek olduğunu dahi akıl edemeyecek hale gelmiş mankurtlardır, dini yobazlık ve ayrımcılık unsuru haline getirmiş müfritlerdir.

Aziz milletimize tavsiyemiz; unutmasınlar ki Türklüğün en büyük kalesi olan Türkiye aynı zamanda tamamına yakını İslamı benimsemiş olan Türk Milletinin dinini en özgür ve rahatça yaşadıkları yegane devlettir.

Milletimize empoze edilmek istenen şey İslam değil, İslam görüntüsü altında Türk düşmanlığıdır.

Milletimiz bunu görmeli; ordusuna, Cumhuriyetine, Atatürk'üne sahip çıkmalıdır ki bu vatanın bölünmez birliği ve bütünlüğü sonsuza kadar korunabilsin.

Bu kahpe oyuna kanıp birbiriyle boğuşan, derin düşmanlıklar yaratan Filistin, Irak, Somali, Afganistan ve daha bir çok İslam ülkesinin ne durumda olduklarını hep birlikte görmekteyiz.

Bizim kana dayalı kardeşliğimiz bize kafidir. Başkalarıyla, çeşitli ad ve namlarla kurulacak kardeşliklere ihtiyacımız yoktur.

Türk'ün kardeşi ancak Türk tür.


Kan kardeşliği dışında yutturulmaya çalışılan her kardeşlik edebiyatı, bizi yok etmek üzere hazırlanmış kahpe ve sinsi oyunlardır.
Türk Milleti bu gerçeği asla unutmamalı ve kulağına küpe yapmalıdır.


TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

 • Otağ Yöneticisi
 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • İleti: 2005
  • https://www.hunturk.net
Ynt: ÜÇOKLU BÖRÜ KAM YAZILARI
« Yanıtla #33 : 12 Aralık 2015, 23:26:27 »
ERMENİ İDDİALARINI 19 ÜLKE KABUL ETTİ.. İŞTE O 19 ÜLKE!

Biz; Türk Milletini soykırımla suçlayarak, kendi soykırım suçlarını örtbas etmeye çalışanları, bu Otağda; Türk Milletinin gören gözü, işiten kulağı ve derin vicdanı olarak ortaya koyduk.

TÜRKİYEYİ SOYKIRIMLA SUÇLAYANLAR! SİZ Mİ “SOYKIRIMDAN” BAHSEDİYORSUNUZ?
http://www.hunturk.net/forum/index.php?topic=2595.0

Bu gerçekleri; kahpe ve soykırımcı, vahşi ve haçlı ruhlu, batının gözüne sokacak siyasi iradeler ve diplomatik çalışmalar yapacak iktidarlardan mahrum olduğumuzdan, bizi soykırımla suçlayanlar, kendi sıfatlarını; adalet, merhamet ve insanlık örnegi olan Büyük Türk ırkına, yamamaya çaılışıyorlar.
Türkiyenin yapacağı tek şey: Bize karşı "soykırımcı" kararı alan ülkelere karşı tarihi belgeleri birer birer ortaya koyup, hemen meclisten onlar için soykırımcı kararı almaktır. Türkiye bunu yaptığında herkes geri çekilip, bize yalakalık yapacak ve bizimle anlaşma ve uzlaşma yoluna gideceklerdir.
Türkiyenin, bu konuda ki tek eksiği, siyasi irade yoksunluğu  ve diplomatik becerisizliktir.
Fransa soykırım kararımı mı aldı? Türkiye hemen Cezayiri sormalı. Bakın Fransa bu kararında direnecek mi yoksa, geri adım atıp bize yalakalık mı yapacak?
Hiç kuşkusuz geri adım atacak ve diğer ülkelere de bu tutum bir ders olup, kimse Türkiyeye karşı haçlılık yapamayacaktır.
Bunu, işbirlikçi ve mankurt iktidarlardan, beklemiyoruz.
Bu irade ve kararlılığı ancak Türk'ün öz evlatları, Türk Milliyetçileri, Türk soycuları yapabilir.
Türkiyenin ihtiyaç duyduğu tek şey; kendi öz evlatlarının başta olduğu milliyetçi iktidarlardır.


Türklüğün öz evlatları büyük bir azim ve kararlılıkla, Türklüğün istiklal ve istikbaline sahip çıkmak ve yönetimi devralmak üzere büyüyor, gelişiyor ve geliyor..!
Tarih bunu, Başbuğ Atatürk önderliğinde bu yüzyılın başında, kaydetmişti.
Tarih, yeni bir kayıt daha yapmaya, hazır olsun..!


TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

 • Otağ Yöneticisi
 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • İleti: 2005
  • https://www.hunturk.net
Ynt: ÜÇOKLU BÖRÜ KAM YAZILARI
« Yanıtla #34 : 12 Aralık 2015, 23:27:47 »
ŞIRNAK'TA KAHPE SALDIRI: 13 ASKERİMİZ ŞEHİT!..

Bir saldırı haberi de Diyarbakır'dan:

Diyarbakır'da polis aracına el bombası atılması sonucu bir polisimiz daha şehit olurken, dört kişi de yaralanmıştır.
(Kaynak: http://www.haberturk.com/haber.asp?id=39809&cat=200&dt=2007/10/10 )

Bu gidiş hiç hayra alamet değildir.
Kahpe kürt döküntüleri aleni olarak Türk Milletine ve devlete karşı savaş açmışlar ve bu savaşa kürtler topyekun destek vermekte, eşkiyaya her türlü yardımı yapmaktadırlar.

Bu gelişmeler, tarihte onlarca kez yapılmış olan, kürt isyanlarının bir yenisidir.
Bazı mahfiller bunu gizlemeye çalışsalar bile, kürt sürüleri topyekun isyana kalkışmışlardır.

Hala din kardeşi, masum kürtlerden(!) eşkiyayı ayrı tutmaka lazım diyen anlayış, memleketimizi böylesine bir badireyle muhatap etmiş olup, ne yazıkki şu gün bile hemen bütün televizyon ve gazeteler, şaşkaza ölmüş olan Diyarbakırlı asker(!) üzerinden kardeşlik ve birlik mavalları okuma yarışına girmiştir. Oysaki ekranlara yansıyan gerçek aynen şudur: pkk'nın saldırısında ölen Diyarbakır'lı kürt askerin ölümünden bile Türk devleti ve ordumuzun suçlandığı ekranlara yansıyor.
Gerçek olan şey, kürt sürüsünün topyekun isyana kalktığıdır.
Dilerim bunu görmemiz çok uzun sürmez.

Şehit polisimizi ruhu şad, mekanı uçmak olsun.
Olayda yaralanan görevlilerimize de acil şifalar dilerim.

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!