Gönderen Konu: YAPANIN ELİNE SAĞLIK!  (Okunma sayısı 4931 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YANLIZ KURT(2)

• Türkçü-Turancı
YAPANIN ELİNE SAĞLIK!
« : 03 Aralık 2007 »
Milliyet.com.tr nin haberidir.
.......
İstanbul'da büyük provokasyon
      İstanbul'da bugünlerde dağıtılan bir rozet büyük bir provokasyona imza atıyor...
      Üzerinde "Alışverişimi Türk'ten yapıyorum, param PKK'ya gitmiyor" yazan rozetler evlere dağıtılıyor.
      Çantalara da takılabilen rozetlerin üzerinde Türk bayrağı bulunuyor.
      Rozetleri kimin dağıttığı bilinmiyor.
      Fakat bu rozetlerle Türk-Kürt kardeşliğinin baltalanmaya çalışıldığı açık. PKK ile Kürtlerin özdeşleştirilip, Kürtlere düşmanlık beslenmesi hedefleniyor.
      İstanbul'da başlatılan bu "çirkin" tahrike karşı hepimizin birlikte karşı çıkması gerekiyor. Oyuna gelmeyelim...
      Terörün, bu topraklardaki kardeşlik iklimini bozmasına asla izin vermeyelim...
http://www.milliyet.com.tr/2007/12/03/son/sontur59.asp?prm=0
................................

Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm!

Çevrimdışı ismimkursat

• Yeni Üye
  • *
Ynt: YAPANIN ELİNE SAĞLIK!
« Yanıtla #1 : 03 Aralık 2007 »
rozetleri temin edebileceğimiz yollar konusunda bilgilendirecek arkadaşlar olursa memnun olurum.

Çevrimdışı DEDEM KORKUT_ASYA

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 04 Aralık 2007 »
İstanbul'da bugünlerde dağıtılan bir rozet büyük bir provokasyona imza atıyor...

Neyin provokasyonudur bu...
Haklı olan bir yazı ve yerindedir. Bugün koca koca kıro ağ babaları, medya patronları ve hatta sanatçılar bile sadece kıro oldukları için bölücüler adına matbaa gibi çalışmaktadır. Bu bilinen bişeydir, bunu dillendirmek bölücülük mü olmuştur?

Hem nezamandan beri kardeşlik vardı yada vardı da neden bizlerin haberi yok?
Bunlar değil midir, tarihimizde yaşanılan her başkaldırının baş kahramanı?
Satılmış medya bunları yazarak bile o kırolara yararın dokunuyor...

Çevrimdışı Atçeken Beği

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 04 Aralık 2007 »

Neyin provokasyonudur bu...
Haklı olan bir yazı ve yerindedir. Bugün koca koca kıro ağ babaları, medya patronları ve hatta sanatçılar bile sadece kıro oldukları için bölücüler adına matbaa gibi çalışmaktadır. Bu bilinen bişeydir, bunu dillendirmek bölücülük mü olmuştur?

Hem nezamandan beri kardeşlik vardı yada vardı da neden bizlerin haberi yok?
Bunlar değil midir, tarihimizde yaşanılan her başkaldırının baş kahramanı?
Satılmış medya bunları yazarak bile o kırolara yararın dokunuyor...
Milliyet ayrımcılık dese kaç yazar ırktaşım?Milliyet'in ne mal olduğu ortadadır.İsmi ile çelişen,kağıt parçasından öte olmayan bir paçavradır.Üzülmekte,kızmakta sonuna kadar haklısınız,soydaşlarımızın bu propagandaya kandıklarıda ortada,ama bizim üzülmeye ve kızmaya vaktimiz yok diye düşünüyorum.Gün,birleşme ve karşı propaganda yapma günüdür.Haksız mıyım?
Oturup düşündüğümde yetim olmadığımı gördüm! Oğuz Han gibi atası, Dede Korkut gibi muallimi, Köroğlu gibi ağabeyi, Mahtumkulu gibi akıl hocası olan birisi hiç yetim olur mu?
Saparmurat Türkmenbaşı

Çevrimdışı KENAN KALAK

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #4 : 04 Aralık 2007 »
.................................................

Yönetici Notu

İlk satırı okuyunuz. Milliyetin haberi olduğunu belirtiyor. Kendi fikirlerini belirtmiyor. Boş yere tartışmalara yol açmayalım.

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #5 : 04 Aralık 2007 »
 Rozetleri dağıtanlar, Türk Solu Dergisi grubu ve bu grubun kurduğu Milli Mücadele Derneğidir. Güzel ve ses getiren bir eylem, taşı gediğine koymuşlar. Kendilerini tebrik ediyorum.

Kürd'e giden her para ya pkk'ya ya da Erbil'deki iki solucanın ceplerine girmektedir.

Amerika'nın paralı uşağı, kürdofil, kürt teröristlerin bedava avukatı olan satılmış basın, kuduz itler gibi hemen ırkçılar, faşistler diye hırlamaya başlamış.  Sadece kürt terörizminin ekonomik kaynaklarına Demokratik Tepkilerini yasalar çerçevesinde koyan Türk Vatandaşlarına saldırıp, cepleri para ile dolan kürt teröristleri mazlum, masum ezilmiş göstermek, Milliyet denen Türk Düşmanı paçavranın gerçek yüzünü göstermektedir.

Dünyadaki her terörist kürt değildir, ama Türkiye'de yaşayan her kürt potansiyel bir teröristtir.

TTK

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı Atsiz

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #6 : 04 Aralık 2007 »
Bu tür eylemleri hepimiz destekliyoruz ve devamini diliyoruz.

Çevrimdışı Mete Saltuk

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #7 : 04 Aralık 2007 »
Peki bu kendine muhabir süsü vermiş kürt aşığı, 99 depreminde, dağıtılan deprem çadırlarını  bu şerefsizler kullanmayıp pkk ya gönderirken neredeydi? Yoksa o zaman henüz kardeş değiller miydi?

Çevrimdışı KENAN KALAK

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #8 : 05 Aralık 2007 »
Yalınız Kurt Kardeşim ben Milliyet gazetesinden yapılan alıntıyı yanlış değerlendirdiğim için özür dilerim.Yine bu şerefsiz yaratıkların yaptıkları pisliklerden gazete alıntıları var gayem boş yere tartışma yaratmak değildir yönetici notu olarak ikaz edildim,Her insan hata yapar istenmiyorsam üyeliğim iptal edilsin ben burada takma ismde kod isimde kullanmıyorum korkaklar hergün ölürler.

Çevrimdışı Afsar Beyi

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #9 : 05 Aralık 2007 »
Yalınız Kurt Kardeşim ben Milliyet gazetesinden yapılan alıntıyı yanlış değerlendirdiğim için özür dilerim.Yine bu şerefsiz yaratıkların yaptıkları pisliklerden gazete alıntıları var gayem boş yere tartışma yaratmak değildir yönetici notu olarak ikaz edildim,Her insan hata yapar istenmiyorsam üyeliğim iptal edilsin ben burada takma ismde kod isimde kullanmıyorum korkaklar hergün ölürler.

Tartışmalara yol açmamak için sadece bir uyarıydı Sn Kenan Kalak. Size kötü bir şey söylenmedi. Aramızda olmanızdan mutluyuz.

Esenlikler

Afşar Beyi
sü:kä tılıkang bugukgu tuktang (savaşa çıkın, Buguk'u tutun!)