Gönderen Konu: Yeni Kurulan bir Parti  (Okunma sayısı 6885 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KUTLU TÜRK

• Yeni Üye
  • *
Yeni Kurulan bir Parti
« : 06 Temmuz 2014 »
Esenlikler ırkdaşlarım. sosyal medyada Büyük Turan Hareketi Partisi diye bir parti kurulduğunu gördüm. Kimdir bunlar tanıyan bilen var mı ? Çeçenlerin felan Türk olduğu iddiası içinde oldukları için kıllandım biraz. Sizin değerli görüşlerinizi de almak isterim. Tanrıya emanet oldun T.T.K

Çevrimdışı Kağan

• Yeni Üye
  • *
  • Herşey TÜRK için! TÜRK'e göre TÜRK tarafından!
Ynt: Yeni Kurulan bir Parti
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2014 »
Kurucusu olarak "bize destek verin" diye gelen beyefendilerinden birsinin konuşmasını hatırladığım kadarıyla aktarıyorum.

Büyük Turan Hareketi Partisi Gnl. Bşk : Çoşkun (soyadını hatırlamıyorum, kendini öyle tanıtmıştı.)

* "Bozkurt işareti yapmayın. Bozkurt işareti aslında metalcilerin kullandığı, bilinçli olarak meydana getirdiği satanizm ile özdeşleşmiş bir harekettir."

* "Benim bugün buraya geldiğimin bilgisi şu an Başbakan'ın önünde dosya halindedir."

* "Tayyip Erdoğan bizden korkuyor çünkü hızla büyüyoruz."

* "Benim buraya geldiğimi duydukları zaman sizlerde sıkıntı yaşayabilirsiniz."

* "Hali hazırda 3 milyon kadar aktif üyemiz var. Düşünsenize Turan ülküsüne inanmış 3 milyon insan"

* "Türklerin soyu Hz.Nuh'un oğullarına kadar dayanır. Yafes'in soyundan geliyoruz."

Ayrıca tüzüklerinden "İnsan haklarına" saygıdan bahsetmişler. Irkçıyım, soycuyum, kavmiyetçiyim diyen bir parti halkı kin ve nefrete teşvik etmekten, ayrımcılık yapmaktan kapatılır.

Siyasi parti kurma kuralı;

Madde 83 – Siyasi partiler, herkesin dil, ırk, renk, cinsiyet, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep ve benzeri sebeplerle ayırım gözetilmeksizin kanun önünde eşit olduğu prensibine aykırı amaç güdemez ve faaliyette bulunamazla

Esen kalın.
Biz ışığımızı babası tarafından iyi niyet nişanesi olarak rehin verilen Metehan ile yakanız!

Çevrimdışı Hülagü Han

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 11 Ağustos 2014 »
Çeçenler TÜRK değildir. Bir Çeçene baktığımızda gram TÜRK fenotipi olmadığını görebiliriz.

Gördüğünüz gibi sadece Asian Alpinid fenotipi taşıyor, Müslümanlar ama TÜRK değiller
Irkçıyız, ne olmuş?

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 11 Eylül 2014 »
Parti kurmakla bu devirde bir sey olmaz cükü krulacak partiler 1% i bile yakalayamaz demokrasi den ve sandiktan Türkcü iktidar cikmaz.

Çevrimdışı mehmet knl

• Yeni Üye
  • *
  • canım TÜRK IRKI'na feda olsun
« Yanıtla #4 : 16 Kasım 2014 »
Kandaşlarım burdayeniym göktengrim sizinle olsun yeni kurulan barti baskani coskun durmuş ...eski emniyet teskilatindan diye biliyorum..geceniz esen olsun...
Canım TÜRK IRKI'na feda olsun

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 16 Kasım 2014 »
Üzerinde konuşmaya bile değmeyecek sanal karakterli bir oluşumdur.
Keşke sanalda gösterdikleri gibi güçleri ve gerçekten Türkçü bir duruşları olsa da kendilerini hem alkışlasak ve hem de, alkışlamakla kalmayıp, bizzat katılarak güç birliği yapsak. Ama nerede o hayalimizdeki oluşumlar?
Anlaşılan bu topluluk sosyal medya denen sanal dünyada birbirini dolduruşa getiren ve oluşan sanal kalabalığın gerçek hayatın mücadelesinde de yer alacağını sanan, en kötüsü de, bırakın Türkçülüğü anlayıp, kavramayı, daha Türkçülüğün temel prensiplerini bile bilmeyen, henüz hayatın gerçekleriyle yüzleşememiş; şöhret budalası, saygınlık avcısı ve itibar heveslisi bir manzara sergilemektedir.
Kağan kandaşımızın verdiği bilgiler bu partinin nasıl bir anlayışa sahip olduğunu anlamamıza yetiyor.
Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun.