Gönderen Konu: YERDE ARARKEN,GÖKTE BULDULAR PKKYI,SÖZDE DOSTLARIMIZ  (Okunma sayısı 4135 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
ABD U-2’leri gönderdi
   1 Kasım 2007
DIŞ HABERLER
ABD U-2’leri gönderdi ABD, PKK’ya karşı Türkiye’ye destek işareti verdi. Pentagon’un PKK’yı izlemek amacıyla U-2 casus uçaklarını görevlendirdiği açıklandı.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı ÇEPNİ_TÜRKÜ

• Türkçü-Turancı
Bunu ancak yaptıklarının ve yapacaklarının günah çıkarması olarak değerlendiriyorum. Besle, eğit, donat, istihbarat yardımı yap ondan sonra da ben pkk yı izlemek için casus uçağı görevlendiriyorum de, çok komik...

Sakın öyle deyipte bizi izlemek için göndermiş olmasınlar! (hoş, zaten izliyorlarya...)
'Biz doğrudan doğruya Milliyetperveriz ve Türk Milliyetçisiyiz.'
'Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır!'

ATATÜRK

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
Yahu Bu İş ne kadar Sürecek böyle bilmiyorum..

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
 Hangi koordinatları verdi acaba Stratejik Müttefiğimiz; bomboş dağları, taşları mı? yoksa hakikaten teröristlerin bulunduğu kampları yerleri mi ?. Stratejik Müttefiğimiz, sihirbaz Mandrake gibi şapkasından durmadan aynı tavşanları(Tavşandan ziyade sıçan dersek daha doğru olur, bu sıçan türlerini apo, barzani, talabani ve türevleri olarak sayabiliriz) çıkartıp duruyor.

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
El tayyip,söyle düsünmüstür,ne var bunda?onlarin casus,metal kuslari varsa,bizimde ebabil kuslarimiz var,ulemaya danisir,ebabil kusu duasina cikariz,Bu kafa yapisinda bir insanin,ülkemizde basbakan olmasi,gercekten büyük talihsizlik.Bu ucaklar,süphesiz pesmergeye,pkk ya calisir,Türk ordusunun faaliyetlerinin,koordinasini capulculara verirler,bizim asil sorunumuz amerika,pkk filan degil,amerika sorununu cözmeden pkk sorununu cözemeyiz,iraki,afganistani yok eden,üc bes bin,kürt köpeginimi yok edemiyor,adamlar essek degil,nasilki bizim gürcüyü kullaniyorsalar,pkkyida öyle kullaniyorlarTTK
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı gurturk

• Türkçü-Turancı
ABD'nin ipiyle kuyuya inilmez,bunu tayyip  ve tayfası bilmez ama TSK'leri gayet iyi bilir,ilişkiler muavvenat gemisinin bilerek vurulması ve çuval geçirme olayından sonra artık bitme noktasına geldi.

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
ABD U-2’leri gönderdi
   1 Kasım 2007
DIŞ HABERLER
ABD U-2’leri gönderdi ABD, PKK’ya karşı Türkiye’ye destek işareti verdi. Pentagon’un PKK’yı izlemek amacıyla U-2 casus uçaklarını görevlendirdiği açıklandı.

Atalarımız; "İtin buladığı helvadan kemik çıkar" derken, elin yapacağı işlerin Türk Milletine bir hayır getirmeyeceğine, verdiği zararın getirdiği faydadan çok olacağına işaret etmişlerdir.

Soysuz eşkiyanın elindeki silaha, ileri teknoloji ürünü kamera ve dürbünlere, askeri eğitim, lojistik destek, istihbarat bilgileri ve hatta, bu soysuzların kıçlarındaki donun lastiğine kadar, temin edip üzerimize salan, kahpe abd nin bu yaklaşımı tamamen sahte, aldatmaca ve bizi oyalamaya yönelik bir taktiktir.

Buna kanmamak, itibar edip bunların verileriyle hareket etmemek lazımdır. Allah korusun abd nin verdiği istihbarat ve sağladığı lojistik desteklerle harek etmemiz halinde ya çok büyük can kayıplarına uğrarız, ya da askerimiz pusuya düşürülerek pkk tarafından rehin alınıp, onurumuz zedelenir.
Zaten Dağlıca'daki kahpeliğin içinde amerikanın hazırladığı tuzak ihtimali çok yüksek.
Sonuç olarak "İtin buladığı helvadan kemik çıkar"... ata sözümüzü unutmamamız gerektiğine inanıyorum.

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!