Gönderen Konu: Bizim HEDEFIMIZ nedir?  (Okunma sayısı 14442 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Arbesa Sarantuya

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Türkü Türk yapan savasci bakisidir
Bizim HEDEFIMIZ nedir?
« : 18 Nisan 2012 »
Esenler, degerli Türkhun Birligi,
bu sorulari tam dogru zamanda sormak istemistim ve ondan dolayi bekledim. Umarim zaman dogru zaman. Kimsenin bu yazdigima sinirlenmesi istemiyorum ve bunu gayet anlayisla karsilayip cevaplayacaginizi umuyorum.

Bizim hedefimiz nedir? Biz ne yapiyoruz burada?
Her Türkcü-Turanci bir yazi yaziyor, bir yerlerden bilgi aliyor, videolar ve resimler ekliyor, konular tartisiliyor, yeni konular aciliyor, bilgi ediniliyor, veriliyor, aliniyor, ama sadece ve sadece yaziliyor, yani sacede fact da kaliyor. Peki ACT ne zaman?
Biz yazmaktan, nlatmaktan, uyarmaktan, uyandirmaktan, bilgilendirmekten baska ne yapiyoruz?
Hani toplantilar, hani sokak gösterileri, hani kitaplar, hani daha cok bize katilacak insanlar? Kimse sesimizi duymuyor, kimse bizden konusmuyor. Neden bayan sayisi az? Ve neler planliyoruz, acaba bir seyler planliyormuyuz, yada burada sadece yazisacakmiyiz?

Cevaplariniz icin cok tesekkür ediyorum.

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
Ynt: Bizim HEDEFIMIZ nedir?
« Yanıtla #1 : 18 Nisan 2012 »
Sayın Sarantuya,

Her Türkcü-Turanci bir yazi yaziyor, bir yerlerden bilgi aliyor, videolar ve resimler ekliyor, konular tartisiliyor, yeni konular aciliyor, bilgi ediniliyor, veriliyor, aliniyor, ama sadece ve sadece yaziliyor, yani sacede fact da kaliyor. Peki ACT ne zaman?

Aksiyon için *** bu ince çizgiyi aşmaya çalışıyoruz.
] İşte böyle bir şey... :evil: :-D :evil: yoksa  bunu yapmaktan aciz değiliz. :evil: :evil: :evil:

TTK.
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #2 : 18 Nisan 2012 »
Esenler, degerli Türkhun Birligi,
bu sorulari tam dogru zamanda sormak istemistim ve ondan dolayi bekledim. Umarim zaman dogru zaman. Kimsenin bu yazdigima sinirlenmesi istemiyorum ve bunu gayet anlayisla karsilayip cevaplayacaginizi umuyorum.

Biz yazmaktan, nlatmaktan, uyarmaktan, uyandirmaktan, bilgilendirmekten baska ne yapiyoruz?
Hani toplantilar, hani sokak gösterileri, hani kitaplar, hani daha cok bize katilacak insanlar? Kimse sesimizi duymuyor, kimse bizden konusmuyor. Neden bayan sayisi az? Ve neler planliyoruz, acaba bir seyler planliyormuyuz, yada burada sadece yazisacakmiyiz?

Cevaplariniz icin cok tesekkür ediyorum.

https://www.facebook.com/gokborudernegi/photos

http://www.facebook.com/gokborudernegi

http://www.facebook.com/gokboru.istanbul
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 18 Nisan 2012 »
Saygilarla tesekkür ediyorum TÜRK-KAN,
verdiginiz linkler de bayagi aktivmisiz, ben uzakta oldugumdan degilim, ama kendimde aktivmisim gibi yazdim. Cok sevindim.

Sag olun zahmetiniz icin.

Esenler ...

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #4 : 18 Nisan 2012 »
Sayin Yalnizkurt Karagülle,
benim uzak durdugum sözlerlerden bulunan karikatur bilgilerinize de tesekkür ediyorum.
Kirmizi cizgiyi gecmek istegi yapilan zahmetlerin sonunda bir Hedef oldugunu gösteriyor. Bende zaten hedefimiz varmidir diye bilmek istemistim.

Yanitladiginiz icinde tesekkür ediyorum.

Esen kalin

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 18 Nisan 2012 »
Arbesa Sarantuya anda esenlik dileklerimle ; daha fazla katilimci olmanizi emrediyorum  >:D Daha fazla sorgulayici daha fazla tetikleyici olmanizi rica ediyorum. Benim farkli forumlarda bircok bayan arkadasim oldu ,isimleri bende kalsin . Yüce otagimizda Asena bozkurtumuz olmadigi icin ,sana güvendigim icin Ren nehrinin kenarinda seni gördügümde gelip bize katilmani rica etmistim. Kirmadigin icin tesekkürler. Iti kürtü namussuzu serefsizi erkekli disili Türk düsmanligi yaparken burada senden baska Asena Gök Börümüzün olmamasida bizim ayibimiz olsun .
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #6 : 19 Nisan 2012 »
Sayin cok degerli Motun Yabgu,
siz emredin, rica edin, isteyin yeterki, bende bunu bekliyordum.Universitede dolu bozkurtcu kizlari, Türklere söz söyletmeyen, baslayanada sözler yetismezse hatta yumruklarini kullanan. Tetikler ve kafalarda ates yakip dumanlar cikartirim, seve seve. Bu sayfayi izininiz olursa sayet universit arkadaslarimizla link etmeyi düsünüyoruz, böylelikle bütün avrupa ülkelerine yayilmis, daha cok taninmis, daha cok bize katilan olacaktir. Hemde madem bir dernek var, bu dernegide bir türlü maddi yönden yardimci olmak lazim. Bunuda arastirip, arkadaslar arasinda, konusmaya niyetim var. Madem biz uzakta oldugumuzdan dolayi mitinglere katilamiyoruz, katilanlari destekleyelim.
Siz kabul ederseniz tabii. Üstelik bu sayfayi universite sayfalarinla link edip, bize daha cok kisin rekrute olmasini saglayabilirim.
Evet, bende tesekkür ediyorum, ren nehrinde seninle konustuktan sonra Türkhunlara katilmami sana borcluyum. Cok sagol. Düsünceler ayni olunca yollarda bir oluyor.
Ben bana düseni yapmaya hazirim. Istekleriniz varsa tabii, acikca yazin, bende ona göre yerine getirmeye calisirim, getirilecekleride hemen getiririm. Hukuki konularda hic bir destegimide esirgemem.

Esenler ... :)

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #7 : 19 Nisan 2012 »
Sayin Motun Yabgu,

cok özür diliyorum, siz yazacagina sen yazmisim. Özürümü kabul edin. Güzel türkce yazim derken, yinede dolu yanlis var, birde size sen demem.
Tekrar özür .. :)

Bir sey daha yazmak istiyorum. Anneler o kadar cok ASENA lar yetistirmisti, onlar sadece sizi bulamiyor. Biz bulacagiz birbirimizi, ben bir Asenayken, arkamdan 100 asena gelecek. Onlarda getirecek.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #8 : 19 Nisan 2012 »
Sayin Motun Yabgu,

cok özür diliyorum, siz yazacagina sen yazmisim. Özürümü kabul edin. Güzel türkce yazim derken, yinede dolu yanlis var, birde size sen demem.
Tekrar özür .. :)

Bir sey daha yazmak istiyorum. Anneler o kadar cok ASENA lar yetistirmisti, onlar sadece sizi bulamiyor. Biz bulacagiz birbirimizi, ben bir Asenayken, arkamdan 100 asena gelecek. Onlarda getirecek.

Degerli Sarantuya kardesim hitap seklinizin hicbir önemi yok . Sonucta yeni tanismiyoruz . Otaga katkilariniz ve yapici düsünceleriniz icin tesekkür ederim . Sizden ricam Otagimiza kazandiracaginiz üyelerin asli cevherlerinde , yani kanlarinda katki maddesi olmamasi . Anadan babadan özü Türk olsun yeter . Sakin olaki bu sözlerimden fasist anlami cikarmayin . Bizler kafatasci olmamakla birlikte KAN irkciligina önem veriyoruz . Eger yanlisim varsa yönetici büyüklerim düzeltsin .
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #9 : 19 Nisan 2012 »
Sayin degerli Motun Yabgu,

yok, kanlarda karisim yok, ne yabanci nede baska DNA ve RNA düzgün olarak ayni Allellerle birlikte Cordonu kopyaliyor. Hic süpheniz olmasin. Tabii ben daha cok bayan tanidigim icin, bayanlar yer alacaktir bu sitede.
Ama ben yine yazmak istiyorum, bana yeterli gelmedi Sayin TÜRK-KAN ve Yalnizkurt Karagüllenin verdigi cevaplar.
Belkide yine yanlis türkce kullaniyorum, onun icin bir örnekle dile getirmeye calisacagim.

HEDEF imiz nedir?
Ben su anda okuyorum, hedefim Hukukcu olmak, artik savci, Hakim, Avukat orasi cok ileride, ama hedefim hukukcu olmak. Olduktan sonraki hedefim kesinlikle bir sirket acmak. Eger basaramazsam, yinede hukukcu olarak calisir, kazanir yinede sirketimi acarim.

Peki burada hedefimiz nedir? Ben bir hedef göremiyorum. Anlamiyorsam, anlatamiyorsunuz demektir, sonucda IQ mun cok yüksek oldugunu buraya yazmama gerek yok.
Bende böyle yazim, benim istedigim hedef nedir Türkhunculari icin.

Türkhun diye bir parti acmak. Parlamentoya girmek. Gazetelerde yer almak. Türkhun politikacilari milletvekilleri olmasi, zaten Dernek var, oradada yeteri kadar intellektuell Türkhun var. Ayriyetten Türkhun sevgisini büyütmek, tanitmak ve bir Türkhun simgesi kullanmak, t-shirtler yapmak, dernek üzerinden satip onlarla Türkiyede faliyet eden Türkhun politikacilarina destek olmak. Bütün 5 kitaya Türkhun dergisi satmak. Aserbaidschan, Türkmenistan, Kirgistan, Dagistan gibi Türkhuncularlar birlesmek. Türkhun cocuklarina ulasmak, onlari caglara geriye getirip nerden geldigimizi resimli dergilerle anlatmak. Türkiyenin en büyük sorununu cözmek. Maddi yönden güclü olup, milletvekillerimizle parlamentoda en sesli olmak.
Sonrasida var .... o sonrasida TOPRAK, geographie, SINIRLARIMIZ, ve Vatan ...
Buraya fazla düsüncelerimi yazarsam, belki sitede 4.6 Richterskalada ki gibi sallanma olabilir. Onun icin siz düsünebilirsiniz ne demek istedigimi.

Benim hedefim, yenilesmis, yeniye bir cok karismis Cordonlari ayirip, tekrar DNA larimizla yeni bir eskiye dönmek.
Bütün internet sitelerinde bile yer alsak, herkes bizi tanisa, herkes bizi sevse, biz bir dernek, bir internet sitesi kaliriz. Ben bunu istemiyorum ama. Hedef Parlamentoysa, evet, bunu istiyorum.
Olmaz diye bir sey yok. Olmaz diyenler gördü, parlamentoda kimler var. Ordu komutanlari kimlerle masaya oturdu.

Rica ediyorum, bana hedefimiz nedir, acik acik yazin. Bana yazilanlar üzülerek yaziyorum, yeterli gelmedi.
Bu yazilanlar benim icin euphorie, fata morgana gibi. Ben fazla istiyorum, ben hedef istiyorum. Ben hedefi bilirsem, yapacaklarimi ona göre düzenlerim. Hedef bilmeden, plansiz is yapmiyorum.
Kimseden korkmuyorum, yani hic bir devletten ve hic bir polikatikaci yada milletvekilinden. Cogu zaten dünyadan haberi yok.

Yada böyle düsünmem lazim. Cekindiginiz icin bana hedef yazamiyorsunuz. Ben yazarim o zaman. Sizde öyle degil derseniz, yazimi silersiniz, bende bilirim, hedef bu degilmis diye.

Bana hedef gösterin, Ok, yay, at ve BOZKURT bende. Hedeften sasmam.

Esenler ...  ve saygilar