Gönderen Konu: IHANETIN DÖNÜM NOKTASI BES KASIM  (Okunma sayısı 10526 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
Ynt: IHANETIN DÖNÜM NOKTASI BES KASIM
« Yanıtla #20 : 06 Kasım 2007 »
5 Kasım görüşmesi, Türkiye açısından fiyasko, Amerika'nın Türkiye'ye karşı tutumu bakımından da "Havanda su dövmek"ten ibarettir.
Yapacak bir şeyi veya o şeyi yapmak için gerekli cesarete sahip olmayanlar, üstü örtülü konuşma ve davranış biçimleriyle, çoğu kez, bir gizemlilik havası estirerek, kendilerinde bir şey varmış ya da yapacakmış görüntüsü vermeye çalışırlar.
5 Kasım görüşmesinden eli boş dönen başbakan aynen bu şekilde davranıyor.
Hatta bu görüşmelenin fiyaskodan ibaret olduğunu gayet iyi bilen şakşakçı mütareke basını bile; "görüşme sonuçları içi yarısına kadar dolu bir bardak gibi, hangi yanından bakılırsa öyle görülüyor" şeklinde yorumlar yapmak zorunda kalmıştır.
Dünün sıradan eşkiyaları bu gün, neredeyse, dünyanın bir çok devletinin siyasi kimlik verdiği bir yapıya kavuşmuştur.
Türkiye dışında pkk ya terörist diyen bile kalmadı. Avrupalının dilinde pkk gerilla, özgürlük savaşçısı, isyancı, dağdaki asi vb. şekilde tanımlanıyor.
Atı alan Üsküdarı geçti. Türkiye'yi yönetenler ise, havanda su dövmeye devam ediyor.
Yüce Tanrı, Türk Milletinin akibetini hayırlı kılsın.
Gidişat pek hayırlı gözükmüyor..

Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun.

oguz33

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 06 Kasım 2007 »
Hani bir laf vardır. İT itliğini, YİĞİT yiğitliğini yaparmış.  Arada bir Kasımpaşalı kabadayı tavırlarıyla yiğit olunmuyor. Kendileri yazıyor kendileri oynuyorlar.
Elbet bu oyunun sonu gelecek. Oyunun sonunu da tahmin etseler hiç fena olmayacak.

TTK.

Çevrimdışı Atçeken Beği

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #22 : 06 Kasım 2007 »

Hiç bir şey demeye gerek yok bence.Artık dağdaki karıncalar bile biliyorlar abdnin kuklası olduğumuzu.Akp kendince sert çıktı herkese.Asarız,keseriz,günah bizden gitti gibi cümleler sarf ettiler.Diğer bir deyişle halkın gazını aldılar.Hani bebeğin sırtına vurursunuzda gaz çıkarır ya o misal.Bizim millette hemen ''Fıııısss'' diye koyuverdi gazını.Yarın birde üfürükten olay çıkarırlar meydana bunlarıda unuturuz ve hiç sanmıyorum ki millet 4 sene sonraki seçimlerde bu olayları hatırlasın ve akpye oy vermesin.Bir dahaki seçimde akp %60 almazsa,bu milletin ayıbı olur.Hemde çok büyük bir ayıp.
Oturup düşündüğümde yetim olmadığımı gördüm! Oğuz Han gibi atası, Dede Korkut gibi muallimi, Köroğlu gibi ağabeyi, Mahtumkulu gibi akıl hocası olan birisi hiç yetim olur mu?
Saparmurat Türkmenbaşı

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #23 : 07 Kasım 2007 »
Çok güçlü bir ordunuz var
   7 Kasım 2007
Salih ZEKİ / WASHINGTON, DHA
Başbakan Erdoğan’ın ABD Başkanı Bush’u ziyareti sırasında Oval Ofis’te sadece Doğan Haber Ajansı (DHA) bulundu.

Başbakan Erdoğan Beyaz Saray'da / Fotogaleri

Kapıya yaklaşan Başbakan’ı görünce samimi şekilde "Hey, bakın kim burada" diyen Bush, Erdoğan’ın elini sıkıp "Çok iyi görünüyorsun" dedi. Erdoğan da, tercümanı aracılığıyla "Sen de çok dinç görünüyorsun" dedi. Bush, "Umarım" diyerek odadakileri güldürdü. Erdoğan’ın ardından Oval Ofis’e Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Ergin Saygun girdi. Bush, Saygun’un omuzuna vurarak, "Çok güçlü bir ordunuz var" dedi. Erdoğan’a yönelen Bush, "Birebir görüşmeı öneriyorum" dedi. Bunun üzerine Başbakan Erdoğan da "İsabetli olur" yanıtını verince Türk heyeti dışarı çıktı. Bush ve Erdoğan, daha sonra 1 buçuk saat sürecek olan görüşmelerine başladı.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
BEYAZ SARAY GÖRÜSME TUTANAKLARI
« Yanıtla #24 : 08 Kasım 2007 »
Birebir,görüsme öneriyorum,heyetinizde,vatansever Türk casuslar olabilir. Cok isabetli olur,sayin baskan,bende Türklere güvenmedigim icin,en yakin stratejik,ve kritik danismanlarimi,kürtlerden sectim.Tebrikler sayin retos,Türkler,tarihin sizinle ilgili bölümünü okurken,yüzleri kizaracak,utanacak tarih sizden,amerika halki ise,minnet ve sükranla anacak sizi.Mason locasinda düzenledigimiz,geleneksel,yilin amerikan usagi,vatan haini,onur ödülünü,size vermeyi düsünüyoruz ne dersiniz ? Teveccühünüz,sayin baskan,memnuniyetle kabul ederim,yalniz tören gizli olsun,apo kiskanabilir.Hangi apo sayin retos,imralidakimi?  Hayir sayin baskan,imralidaki sayin apoyla,bir sorunumuz yok,iktidarimiza elinden gelen hizmeti yapiyor,avukatlari araciligiyla,örgütüne talimat veriyor,bizde kelle veriyoruz,bildiginiz gibi,yan gelip yatan kellelerden hoslanmam.Sizi anliyorum,sayin retos,anlamadigim,iki apodan,cankayada olani,exeter ajan üniversitesinden diplomali,son derece güvendigimiz bir hain,peki siz hangi okulu bitirdinizde,bu kadar su katilmamis hain olabildiniz ? Övünmüs gibi olmasin,hainlik ve Türk düsmanliginda,elime su dökemez,onu imralidaki apoyla, mukayese ederseniz,isabetli olur,ben dogustan,Türk düsmani,vatan hainiyim TTK
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı SabutaY

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Türk Budunu Ulusun;Tanrı Türk'ü Korusun!!!
Ynt: BEYAZ SARAY GÖRÜSME TUTANAKLARI
« Yanıtla #25 : 08 Kasım 2007 »
Ellerine sağlık anda tam isabet...

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #26 : 08 Kasım 2007 »
 Kasımpaşalı ve saz arkadaşlarını tebrik ediyorum. Kendilerine verilen görevlerini layıkiyle yerine getirdiler.
İhanete çanak tutanlar, ihanetten yakınma hakkına sahip değildir.

Taşı gediğine koyan bu söze tüm kalbimle katılıyorum ve altına imzamı atıyorum.

TTK
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!