Gönderen Konu: "humeyni'yi seviyorum, Atatürk'ü sevmiyorum"!  (Okunma sayısı 22463 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KIZILKURT

• İhtilal Sevdalısı
  • Türkçü-Turancı
Ynt: "humeyni'yi seviyorum, Atatürk'ü sevmiyorum"!
« Yanıtla #40 : 19 Eylül 2011 »
Bu asalak sürüsü Antep Mudafaasının başlangıcını anlatıyor Maraşla başladır derken. Şehit Kamil annesi ile sokakda yürürken annesinin baş örtüsünü açmaya çalışan fransız askerini taşla yaralar ve Kamil orda şehit düşer... Bizde ki değerlere sahip çıkmayan ve arap hayranlığı güden adı müslüman şu kanı bozuklar güya herşeyi biliyorlar. Humeyni müslümanmış man ne müslümanlık kendi inandığı dinine bile karşı gelen bu kişiler nasıl sevilir ki... Türban meselersine gelecek olursak. Bugün ünversitelerde baş örtüm diye yırtınan kızların çoğu siyasi ideol olarak bağırmaktadır... Hatırlatırım yanılmıyoprsam 2008 yılında baş örtüsü yasağı bir hafta süre ile kalktı. O başörtümü çıkarmam diyenler. Yine başı açık dersdelerdi...
YARATILMASAYDI TÜRK İNAN...
AĞLARDI
FAKİRLİĞİNE ŞU CİHAN...

Çevrimdışı genç turancı

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #41 : 21 Eylül 2011 »
İnsanın giyiniş şekli kendisine bırakılmalı,ancak müslüman geçinip yabancı hayranı olanların da kökü kurutulmalı.

Çevrimdışı ULUKAY

• Türkçü-Turancı
  • **
  • ULUKAY'IN SADIK ERİYİM ACUNA KAAN ONA ÇERİYİM.
« Yanıtla #42 : 24 Eylül 2011 »
Bu hanım kıza bir Türk genci pas vermemiştir. Ondan böyle bu Türk düşmanlığı bunun .
Türbanının altından arap arap sırıtmış  Kemalist genç ise başı açık kumral bir Türk kızıyla buluşunca canı çok sıkılmış olmalı çöl düküntüsünün .Şimdi bizim yazdıklarımıza bunlar kesin Allahınız yokmu diye haykıroyorlardır bu beyni yıkanmış zevatlar .Bende diyorumki var ama sizinkiyle aynı değil. Arap tanrınızı bizim Tanrımız helak edecek .O çöle sizi diri diri gömmez isek Tanrı bizi helak etsin .
TÜRK TANRISI !
TANRI !
TÜRK YARATMADIĞIN GAYRILARI,
TÜRK GİBİ GÖRÜNEN GAYRILARI,
KURT POSTU GİYMİŞ ÇAKALLARI,
ALBIZLARA KARIŞMIŞ CANAVARLARI
MEYDAN BULUP ŞIMARANI.
KENDİNİ TÜRKTEN ÜSTÜN GÖRMEYE KALKINMIŞLARI GÖRDÜM.
ŞİMDİ ONLAR BENİ GÖRMELİ  DAYANABİLECEKSİNİZ BAKIN KİTAPLARINIZDA YAZAN KIYAMETİNİZ BENİM !

Çevrimdışı bayarabdullah926

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #43 : 24 Eylül 2012 »
eğer ki Atatürk olmasaydı annen gene aynı annen olurdu ama baban kim olurdu belli olmazdı.

yani bu söz yukarıdaki kişiye en güzel verilecek cevaptır benim gözümde....

Çevrimdışı OrkanBey

• Türkçü-Turancı
  • **
  • ATAM Türküm,övünüyorum ve izinden yürüyorum
« Yanıtla #44 : 25 Eylül 2012 »

Akp sayesinde nasil da konusuyorlar, üstü cami alti kilise KILIKLI dalkavuklar.Sorsan Humeyninin yaptiklarini bilmez, cebini doldurmak icin orda burda idealist gözükürler.Benim burda Iranli arkadaslarim var ve bunu onlara anlattigimda agziyla degil popolariyla dalga geciyorlar.Humeyni gelmeden önce Krallari zamaninda (ki o kral Atatürkün hayraniydi ve sirf Atamizla tanismak icin ayagina kadar gelmisti) Iran cok farkli ve demokratik, modern bir ülke idi. Ne zaman Humeyni Krali devirerek basa geldi, gerisini anlatmama gerek yok zaten, halleri ortada!

Müslüman Osmanlidan, gayri Müslüm olan devletlerle isbirligi yaparak, yine müslümanlara karsi (Osmanli askerleri) savasarak, yani müslüman kani dökerek özgürlestiklerini düsünen Arap zihniyetinden baska da zaten ne beklenirdi ki!

Bu gibi tipler sevmesin zaten Atamizi, o bizim Atamiz!Türklerin Atasi olarak kalsin!

Gitsin Iran da yasasin o zaman, bu topraklar bize Atamizin emaneti, burasi TÜRKiye !
Alma Türk'ün AHINI
Cikar elbet bir gün ACISI
SABIR nedir en iyi biz biliriz
Kalmaz yerde hicbirimizin asil KANI

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #45 : 25 Eylül 2012 »
Nuray Bezirgan isimli kahpe evladi zaten Türk soylu degil . Yugoslav göcmeni ilticaci bir siginti aileden geliyor . Fatih Altayliyla programindan iki üc ay sonra , emniyette tutuklu cecen teröristlerin ziyaretine gitmisti . Videoda izlemistim . Polisler bu yatak iscisi fahiseyi saclarindan tutup yerlerde sürüklüyordu . Ondan sonra bir daha ortalikta görünmedi .
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.