Gönderen Konu: "humeyni'yi seviyorum, Atatürk'ü sevmiyorum"!  (Okunma sayısı 22464 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı brakisefal

• Türkçü-Turancı
    • http://www.vatankirim.net/
Ynt: "humeyni'yi seviyorum, Atatürk'ü sevmiyorum"!
« Yanıtla #10 : 10 Haziran 2008 »
Hafifmeşrep cariye; almış eline mikrofon. Adama demezler mi göz zinası var; el zinası var. Erkekli-kızlı salona girmiş küçücük beyniyle bir şeyler sayıklıyor.

Bu vesikalı için denecek laf yok. Esas laf denmesi, küfredilmesi gereken eğitim sistemimiz. Yegane hedefi Türkiye Cumhuriyeti'nin temel ilkelerine bağlı çağdaş ve aydın bireyler oluşturmak olan eğitim sistemimiz bugün görevini yerine getiremiyor demektir ki; Kevser Çakır gibi milli şerefden yoksun, kimliksiz ve vatansız şerefsizler yetişebiliyor.

Gerçi araştırsak kesin kanında bir bozukluk çıkar ya bunların; nice Türk evladının da bu arap hurafeleriyle araplaştığı-Türklüğe düşman olduğu da hepimizce malum. Demek ki sorun türbanı orada burada yasaklamak; rejim karşıtı partileri kapatmak değil. Yapılması gereken din de dahil, milli olmayan herşeyle savaşmaktır.

Milletini bilmeyenin namusu olmaz. Nuray Bezirgan , Kevser Çakır ve onlar gibi binlercesi namussuzluklarını türbanla kapatmaya çalışsalar da boşuna, biz onların ne satılmış olduklarını biliyoruz.

ilteris7

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 10 Haziran 2008 »
 Bu iki yaratık numunelik olarak, kısırlaştırılmalıdır. Ki bunlardan bir enik üreyip, YÜCE BAŞBUĞUMUZA dil uzatmaya cüret edemesin.

BAŞBUĞ ATATÜRK'e en ufak eleştiri cüretinde bulunan ve bunlara en küçük destek verip, sempatisini gösteren her kişi, ideolojisi-cinsiyeti-yaşı-konumu-dini-mezhebi-soyu  ayırtedilmeksizin TÜRK TOPLUMUNDAN tamamen temizlenmelidir.

Milletimiz bu tür yobaz parazitlerden, tarikatlardan, cemaatlerden, şeriatçı partilerden zihnen ve bedenen kesin olarak arındırılmadıkça, Türkiyeli Basın sayesinde bu tür iğrenç sahnelere daha çok rastgeliriz.

TTK

Çevrimdışı brakisefal

• Türkçü-Turancı
    • http://www.vatankirim.net/
« Yanıtla #12 : 11 Haziran 2008 »

Bu cariyeler kendi çaplarında internet sayfaları kurmuşlar, kendileri gibi bedevileri toplayıp nurcularla, ocularla bucularca konferanslar düzenlemişler.

bakınız etkinlikleri nelermiş:

• Son Dönem Öncü Mümin Hanımlar
    İslamcılık / Diyarbakır
    İslami mücadele / Ankara
    Tartışma: İmam Şafii Üsulü / Diyarbakır
    Başörtüsü ve Müslüman Kadın Paneli
    Ümmet Bilinci ve Vahdetin Şartları
    İslam Davetçisi ve Önündeki Tehlikeler

vs.. vs..

klasik bir k.rt - islamcı hareket.

bir de "Türkiye’deki Aleviliğin Genel Değerlendirmesi" gibi bir lakırtı yapmışlar ki evlere şenlik. Göstere göstere bir insan topluluğu bu kadar "biz gerizekalıyız, biz gönüllü cariyeyiz" der mi ? Ama bunlar diyorlar.

Çevrimdışı gurturk

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #13 : 11 Haziran 2008 »
Bu b k böcekleri  İran'daki hemcinslerinin  düşüncelerini elbetde  biliyor, ama işlerine gelmiyor.Onlar sadece ne yapları ve söylemeleri  beyinlerine yüklenen birer robot.Tayyip ve tayfası karaya oturmadan önce beyezıt meydanında Amerikan ve İsrail bayrakları yakan topluluk bugün nerde,İsrail  filistinde katliam yapıyor ama ABD

Çevrimdışı urungutigin

• URUNGU-TİGİN
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #14 : 11 Haziran 2008 »
Sayın kardeşlerim bu iki ucubeye bir şairin mısralarında anlatmak istediklerini söylüyorum
''Eğer Atatürk olmasaydı sen anandan yine çıkardın ama.Babanın kim olduğunu bilmezdin bire gafil''
Ben icap ettiği zaman en büyük hediyem olmak üzere, Türk Milletine canımı vereceğim.

Çevrimdışı SON ÇERİ

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #15 : 11 Haziran 2008 »
Başbuğ Atatürk olmasaydı,bu ucubeler padişahın veya paşaların,hareminde cariye olacaklardı.Demekki bunlar dördüncü eş olmayı kabul ediyorlar.  TTK.
GÖNLÜNDE AKAN YARALARIN KANINI DİNDİR YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR

ilteris6

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 11 Haziran 2008 »
Atatürk'le ve Cumhuriyet değerleriyle sorunu olanların bu ülkede yaşama hakkı yoktur.Bu kanı bozuk şerefsizler derhal vatandaşlıktan çıkartılmalıdır.Hatta idam cezası verilmelidir.

Çevrimdışı Cesur Yürek

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #17 : 11 Haziran 2008 »
Atatürk'le ve Cumhuriyet değerleriyle sorunu olanların bu ülkede yaşama hakkı yoktur.Bu kanı bozuk şerefsizler derhal vatandaşlıktan çıkartılmalıdır.Hatta idam cezası verilmelidir.

ÖLÜNÜZÜ DİRİNİZİ HER GÜN BİRİNİZİ BİR GÜN HEPİNİZİ

Sanmayın ki suskunuz, ölümle pes etmeyiz!
Şehitlikte olsak da biz yine nöbetteyiz.
Biz yine bir bakmaya düşmanı görmekteyiz.
Adımız şehit bizim,yıldırımlar yaratan!!!
Ebedi nefesimiz, bu bayrak ve bu vatan.

Tanrı Türk'ü Korusun...

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #18 : 11 Haziran 2008 »
İŞTE O FOTOĞRAF
   11 Haziran 2008

Nuray Bezirgan, tek başına bir meczup değildir…

Belki de o büyük bir dürüstlükle, yıllardır gizliden gizliye aşılanan o düşünceyi itiraf etmiştir…                 

Bu bir gizli eğitimidir…       

Ve Nuray Bezirgan, “eğer ceza almayacaksam” diyerek o “gizli eğitimi” itiraf etmiştir.

Aslında şaşıracak bir şey yok:

Çünkü bu “Atatürk ve cumhuriyet düşmanlığı” ya da “Atatürk’ü değersizleştirme çabası” tarikat yuvalarında, gizli kuran kurslarında, hatta bazı imam hatip liselerinde ve özel eğitim kurullarında gizli bir ders gibi enjekte edilmektedir.   

Bu zihniyette önce Atatürk’ü sıradan gibi gösterme adımı vardır.

Sonra “Îmamlar olmasa Atatürk ne yapabilirdi sorusu” vardır?

Müslümanlık bu eğitime kılıf olarak kullanılmaktadır.

Şimdi “Atatürk yerine Humeyni’yi sevdiğini söyleyen Nuray Bezirgan’ın şu sözlerine dikkat edin:
“ Atatürk'ün yetkiyi padişahtan alırken yani saraydan alırken laik bir Cumhuriyet kurmak için aldığını düşünmüyorum. Halk o zaman İslami değerler için savaştı. Nitekim Kurtuluş Savaşı’nın başlaması da Kahramanmaraş’ta Fransız askerlerinin Nene Hatun'un başörtüsüne uzanmasıyla olmuştur.

Devam ediyor:
“Maraş’ta Fransız askerleri bir kadının örtüsüne saldırıyor. Sütçü İmam buna karşı ilk ateşi açıyor. Böylelikle Kurtuluş savaşı başlıyor. Sonuçta cepheye cephanelik taşıyan kadınlar o dönemin insanları, o dönemin sosyolojik yapısını incelerseniz hep Müslüman insanlar.”

Yani diyor ki; “Kurtuluş savaşını asıl Sütçü İmam başlattı. İmamlar ve Müslüman halk bu savaşı yaptı. Atatürk Cumhuriyeti kurarak onlara kazık attı..”

Bu kişisel bir görüş değildir.

Bu yıllardır süren “o eğitimin” sonucudur…   

O eğitimde şu yalanlar vardır:

-Atatürk Padişah’tan yetki aldı… Sonra Padişah’ı yüzüstü bıraktı. Hatta sattı…
-Kurtuluş savaşı Sütçü İmam’la başladı.

Aslında bütün bu yalanlara yine Atatürk cevap veriyor…
Nerde mi?
Büyük Nutuk’ta…
Şimdi şu fotoğrafa dikkat edin:

İŞTE O TÖRENDEN FOTOĞRAFLAR

Kahramanmaraş’ın düşman işgalinden kurtuluşu için düzenlenen törende Fransız askerlerini kovanlar bir “imam”la simgeleniyor. O imam Fransız askerini öldürdükten sonra alkışlanıyor…

Ne Atatürk var? Ne silah arkadaşları ne de Türk askeri…

Orada kurtuluşu O “imam” simgeliyor…

Elbette o savaşta imamlar da vardı, köylüler de. Genç zabitler, genç öğretmenler yani top yekün millet vardı… Elbette Sütçü İmam bir kahramandır…

Ama bu olay yalnızca “İmam”la simgelenince durum değişiyor.

Türk askeri yok… Hasan Tahsin’in İzmir’de sıktığı ilk kurşun yok…

Maraş’taki “İmam” var…

Kurtuluş gününde o kutlanıyor. O İmam gösteriliyor gençlere…

Üstelik bu fotoğraf “Devlet töreni”yle verilince cumhuriyet ve Atatürk düşmanlarını hem cesaretlendiriyor hem de ellerine bir koz veriyor.

İşte Nuray Bezirgan’ın dürüstçe itiraf ettiği şey budur…

Şimdi soralım bu nefreti içinde saklayan, gizleyen, zamanı gelince kusacak olan daha kaç Nuray Bezirgan vardır?

Bu haber mütareke basini hürriyetten alinma!
       Haberin birde resimleri var ekleyemedim her zamanki gibi.
       Resimde reisi ARAB ön safta,sahnede sütcü imam fransiz askerini gebertirken,agzi kulaklarinda gülerek izliyor serefsiz oglu serefsiz.Bunaliyorum arkadaslar kusura bakmayin.T.T.K.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı Semerkand_Baran

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #19 : 11 Haziran 2008 »

ÖLÜNÜZÜ DİRİNİZİ HER GÜN BİRİNİZİ BİR GÜN HEPİNİZİ

kesinlikle katılıyorum bu kansız arapların burada yaşamaya hakkı yok!