Gönderen Konu: HARITA´DA TÜRKLER  (Okunma sayısı 21626 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yozgatli

• Ziyaretçi
Ynt: HARITA´DA TÜRKLER
« Yanıtla #20 : 01 Mayıs 2006 »
aslanargun Irkdasim eger senin gibi bir Türkcü dislaniyorsa ozaman buyrun benide iptal edebilirsiniz

yozgatli

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 01 Mayıs 2006 »
yahyakaptan Türkiyenin nüfusu 72 milyon

TanriKutMete

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : 01 Mayıs 2006 »
Değerli Arslanargun,

Yazılarınızı üstün körü okudum ve hemen cevaplayım müsaadenizle.

Kimsenin kimseyi şurda veya burda yaşıyor diyerek dışladığı yok. Öncelikle bir konuda anlaşalım; uyarımız ve ikâzımız kütsahlaşmaya değil, insanların Türklüğü ve de Türkçülüğü savunduğunu iddia ederken, kitlelerin huzuruna çıkıp, daha kullandığı imlâya bile dikkat etmeden, bir kahvehanede ya da bir sohbet ortamında ki konuşma şekliyle, düşüncelerini yazılara dökmesidir. Yoksa bahsettiğiniz gibi bir küstahlaşma olsaydı şayet, bu ortamda hiç bir üyenin , hangi Türkçü yoldaşımız olursa olsun en ufak bir şekilde yanlış yapmasına bile izin vermeden, direk atarız. Böyle birşeye zaten müsaade etmeyiz asla!

Ayrıca, bir noktayı daha önemle belirtmek isterim; daha önce de söyledim, genelimiz edebiyat fakültelerinden mezun değiliz, elbetteki hepimiz hatalar yapabiliriz... Bilmediğimiz yerler olabilir veya harf hataları, gözden kaçan tashih hataları olabilir, kitap yazarken yanlışlıkla kipat yazmak gibi. Bunlar hiç bir zaman göze batmaz zaten. Yoksa elbetteki hemen hemen hepimizin muhakkak bir akrabası, eşi, dostu, arkadaşı yurtdışında mevcuttur ve hepimiz farkındayız Türkçe konuşulurken çoğu zaman nasıl zorlanıldığının. Fakat göz göre göre dangır dungur yazıpta, kimse kusura bakmasın da, biz şu şartlar altındayız savunmasına geçilmesin, ona da müsaade edemeyiz. Siz gereken Türkçü(!) duyarlılığınızı öne çıkartırsınız, işte o noktadan sonrada biz otağ sorumlusu arkadaşların da, sizler karşısında boynumuz kıldan ince olur.

Yurt içi, yurtdışı hiç farketmez ! Hepinizden tek bir ricada bulunduk, sizler gereken Türkçü hassasiyetlerinizi ve duyarlılıklarınızı gösterin, bırakın sizlerin önünde siper olmak görevi de bize düşsün !

Son olarak, "üyeliklerinin iptalini" isteyen arkadaşlarımız gözüme çarptı. Bu tip istekleri olan da varsa, bana bildirsin lütfen !

Saygılarımla,

TTK

Çevrimdışı Kayrakan_GokBoru

• Türkçü-Turancı
    • KKGB
« Yanıtla #23 : 01 Mayıs 2006 »
evet ülke nüfusu 110 milyon civarındadır

Herhalde içinde bulunduğumuz yılın da 2050 civarı olduğunu düşünüyorsundur. :D :D :D Türkiye'de mi yaşıyorsunuz???Daha önce hiç böyle bir iddiada bulunana rastlamadım da....

Çevrimdışı ALP-ER-TUNGA

• Türkçü-Turancı
  • BU YOL KUTLUDUR;GİDER TANRIDAĞ'INA!
« Yanıtla #24 : 01 Mayıs 2006 »
Ya neyin kahramanlığı içindesiniz?Uyarıyı büyütüp dağ deniz yapmışsınız!Kim kimi dışlıyor?Ortada böyle birşey yokki!Sadece denmişki Türkçenizi biraz özenli kullanın!Bir Türkçü Türkçesine tabiki dikkat edecek ve etmelide.Ki zaten maruzatını açıklamış yurtışında yaşayan arkadaşım,Kayrakağanda alttan almış daha hala üstüne gidiyorlar yok seni atarlarsa benide atsınlar tarzından.Yapmayın etmeyin ya!O kadar provake edilmişki Mete soydaş bile isteyen varsa söylesin iptal edeyim üyeliğini demiş.Lütfen bu tür davranışlara girmeyelim.
Ayrıca o neydi öyle Türkiye nüfusu 110milyondur evet diyede bir onay gelmiş yahya kaptandan.Nerde yaşıyoruz Marsta falanmı?Türkiye Cumhuriyeti nüfusu 72milyon deyip düzeltme yapılacagına birde onay veriyorsunuz.E vallahi pes diyorum.
SAYGILARIMLA...
TTK

ÜZE TENGRİ BASMASAR,ASRA YİR TELİNMESER,TÜRK BUDUN,İLİGİN,TÜRÜGÜN KEM ARTADI...

yozgatli

• Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : 01 Mayıs 2006 »
evet ülke nüfusu 110 milyon civarındadır

Herhalde içinde bulunduğumuz yılın da 2050 civarı olduğunu düşünüyorsundur. :D :D :D Türkiye'de mi yaşıyorsunuz???Daha önce hiç böyle bir iddiada bulunana rastlamadım da....

Kayrakan_GokBoru birak artik Türksoylu arkadaslarimi birbirine tutusturmayi
saygilar...

yozgatli

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : 01 Mayıs 2006 »
yahyakaptan sen bunu inadinami yaziyorsun

yozgatli

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : 01 Mayıs 2006 »
Ya nerden duydun 110 milyon oldunu Izmit Gerisekali Okulunami gittin sen.
Lütfen dalga gecmeyin

TanriKutMete

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : 01 Mayıs 2006 »
Burada kimse kimseye hakaret edemez !!!

Herkes üslubuna ve de adabına dikkat etsin.

Üyeliğin iptal edilmiştir yozgatlı !

Çevrimdışı Kayrakan_GokBoru

• Türkçü-Turancı
    • KKGB
« Yanıtla #29 : 01 Mayıs 2006 »
Ya neyin kahramanlığı içindesiniz?Uyarıyı büyütüp dağ deniz yapmışsınız!Kim kimi dışlıyor?Ortada böyle birşey yokki!Sadece denmişki Türkçenizi biraz özenli kullanın!Bir Türkçü Türkçesine tabiki dikkat edecek ve etmelide.Ki zaten maruzatını açıklamış yurtışında yaşayan arkadaşım,Kayrakağanda alttan almış daha hala üstüne gidiyorlar yok seni atarlarsa benide atsınlar tarzından.Yapmayın etmeyin ya!O kadar provake edilmişki Mete soydaş bile isteyen varsa söylesin iptal edeyim üyeliğini demiş.Lütfen bu tür davranışlara girmeyelim.
Ayrıca o neydi öyle Türkiye nüfusu 110milyondur evet diyede bir onay gelmiş yahya kaptandan.Nerde yaşıyoruz Marsta falanmı?Türkiye Cumhuriyeti nüfusu 72milyon deyip düzeltme yapılacagına birde onay veriyorsunuz.E vallahi pes diyorum.
SAYGILARIMLA...
TTK

Bizim hiçbir şeyin kışkırtıcılığı içinde olduğumuz yok.Alttan aldığımız da...Öncelikle 3,4 iletidir belirttiğin gibi adım Kayrakağan değil Kayrakan....Ayrıca yahyakaptan farklı bir kişi onay vermedi o tekrar kendi kendi teyit etti dikkat edersen.Düzeltmeyi de kendim yaptım gördüğün gibi.

Alıntı
Kayrakan_GokBoru birak artik Türksoylu arkadaslarimi birbirine tutusturmayi
saygilar...

gerisekali,inadinami......Bakıyorum döktürüyorsun Türkçe'ni.....Acaba yaşın 13'ün üzerinde mi?

Neyse....Nelerle uğraşıyoruz.

TTK