Anket

Sizce bu resim PKK'yı çağrıştırıyormu?

Evet çağrıştırıyor
Hayır alakası yok

Gönderen Konu: Başka Logo Bulamadınızmı?!  (Okunma sayısı 15021 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TOLGA84

• Ziyaretçi
Ynt: Başka Logo Bulamadınızmı?!
« Yanıtla #10 : 11 Ağustos 2006 »
Ne alakası var yahu? Barış işareti işte.......kötü bi anlamı olduğunuda zannetmiyorum.....

Çevrimdışı ATASAGUN

• Türkçü-Turancı
  • Öğreniyor...
« Yanıtla #11 : 11 Ağustos 2006 »
Ne alakası var yahu? Barış işareti işte.......kötü bi anlamı olduğunuda zannetmiyorum.....

Bu da farklı bir yaklaşım :)
Yolunu şaşıranlardansınız anlaşılan...

Çevrimdışı çakabey

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #12 : 11 Ağustos 2006 »
Helal Atasagun kardeşim.Beni hem mutlu ettin hemde güldürdün.Tolga84' e verilebilecek en iyi cevabı vermişsin.Şimdi sıra benim cevabımda.Ulan sen kimsinki daha yeni üye olduğun yerde hemen hainleşmeye başlıyorsun.Sen o harekete barış hareketi diyip terörristleri masummu olduklarını söylemeye çalışıyorsun.Laflarına dikkat et.Sana tavsiyem bian önce bu siteden defol.Üye olan TÜRKÇÜLERİMİZİN sinirlerini hoplatma :turan: :asker:
Her TÜRK asker doğar...

TOLGA84

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 12 Ağustos 2006 »
Ohoo siz paranoya olmuşsunuz iyice...tamam dışarı kürt avına çıkalım o zaman uyarmı baba? ben 15 yıldır bu alemin içindeyim, bazı şeyleri paranoya yapmamayı allaha şükür öğrendik... sizde yavaş yavaş hezeyana gelmeyip bunları öğrenip soğuk kanlı olmaya öğreneceksiniz...yoksa böyle yürümez...

TOLGA84

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 12 Ağustos 2006 »
Yahu çakabey! niye bu kadar sinirleniyosun? kim hainlik yaptı ne saçmalıyosun yahu...n.s.t.h. de admin önerdi diye geldim bu foruma ama anlaşılan hata yapmışız..herkes senin gibiyse burda yandık....bu arada laflarına dikkat et, yoksa dikkat ettirirler..... düzgün konuş, terbiyesizliğe hiç gerek yok.... bende %100 Türk evladıyım...

Çevrimdışı ATASAGUN

• Türkçü-Turancı
  • Öğreniyor...
« Yanıtla #15 : 12 Ağustos 2006 »
n.s.t.h. dediğiniz Nasyonel Sosyalist Türk Hareketi gibi bir şeyse verdiğim çizgiye gerçekten çok uygunsunuz...
Kapının yerini bilmiyorsanız yönetici gösterir.

Çevrimdışı çakabey

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #16 : 12 Ağustos 2006 »
Diğer bi yazınıda okudum.Ülkücülerle ilgiliydi.Yok çoğu kişi oralara kavga için giriyorlarmış,birbirlerini kullanıyorlar diyodun.Çok doğru demişsin.Hem onları eleştiriyorsun hemde onların ağzıyla konuşuyorsun.Yok laflarına dikkat ette.yoksa dikkat ettirirlerde.Eleştirdiğin kişiler gibi konuşma.Adabını takın.Tanımadığın kişileri tehtit etme.Yazımı dikkatli okursan tehdit edici hiçbir kelimemi bulamassın.Hem benim yerimde kim olursa olsun aynı şeyleri söylerdi.Sen o işarete barış işareti diyerek dağdaki teröristi.şehirdeki destekçilerini haklı kılıyorsun.Onlar barış istiyorlarmışta bizimkiler buna rağmen onları öldürüyorlarmış.Düşünmeden konuşuyorsun....
Her TÜRK asker doğar...

TOLGA84

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 12 Ağustos 2006 »
ATASAGUN arkadaşım nasyonal sosyalist türk hareketinin görüşü bellidir. Bu forumdaki arkadaşların görüşleride zaten nsth nin görüşleri ile örtüşüyor. Madem bu forumdaki herkes hümanist niye kürtlere karşı nefret içeren konular içeriyor yada türk ırkının üstünlüğünden bahsediyor ilk önce bunu bana bir açıkla. Amacınız ne o zaman. Eğer bu forumda yetkili bir kişi isen forumun amacı nedir? Bu yorumundan sonra gerçekten bunu çok merak ettim. Sadece bilgisayar başına oturup böyle yorumlarmı yapıyorsunuz yoksa gerçek dünyada da icraatleriniz varmı? bunları öğrenmek istiyorum.Ayrıca profil resmine koyduğun Hüseyin Nihal Atsız, kafatasçı bir Türk ırkçısıdır.. ÇAKABEY isimli şahısa gelince, bana karşı hiç kimse içinde ulan kullanarak cümle kuramaz özellikle benim gibi vatansever, milliyetçi ve atatürk ilke ve inkılaplarına gönülden bağlanmış bir kişiye. ayrıca defol git demişsin. bana sen kimsin diyorsun ama bende karşı olarak ASIL SEN KİMSİN ki bana defol git diyorsun diyorum. Buranın ağasımısın yoksa?  Barış işaretine gelince; bir kere türk telekomun logosunda bulunan bu işaret kampanyada 2 çeşit ekstra müjdeli haber olduğunu haber veriyor. Yani bu konuyu kim açmışsa biraz logoya dikkat etsin. toplum olarak zaten iki işaretini bu şekilde gösteririz. ikincisi bu işaret zafer işareti değil barış işaretidir ve bütün dünyada kullanılmaktadır. kürtlere özgü bir işaret değildir. dünyada savaştan acı çekmiş, çolu çocuğu ölmüş ana babaların barışa olan isteklerini ve inançlarını sessiz olarak bir protesto gibi bu işareti yaparak gösterirler. birkaç tane iti kopuk ne üdüğü belirsiz kürdofilin bu işareti kullanması yüzyıllarca tarihi olan bu işareti kürtleştiremez... biraz açık görüşlü olun..bilginize

TOLGA84

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : 12 Ağustos 2006 »
Tebrik ederim ülkücülerle ilgili yorumuma destek olmuşsun ama onların ağızıyla konuşuyorsun demişsin.Ne diyecektim abi özür dilerim mi diyecektim yani? Onumu istiyosun? Sen kalk bana ulan defol git de burdan bende pardon abi özür dilerim gidiyorum diyeceğim. Yok yahu. Delikanlı dediğin Türk orda burda racon keserek, haraç toplayarak karı kız kavgasına girmez ancak yalan yanlış hakkında saçma sapan şeyler söyleniyorsa eğer, masaya yumruğunu vurur gerekiyorsada haddini bildirir. Tarihte bu böyle olmuştur. Madem tehdit edilmek istemiyorsun. Bundan sonra karşındaki kişiye karşı saygı ve adap kurallarını aşmayarak hitap et olurmu güzel arkadaşım...saygılar.

Çevrimdışı çakabey

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #19 : 12 Ağustos 2006 »
1)Hangi ülkeye gidersen gitbu işaret ne de hepsi sana aynı cevabı verecektir.Zaferişareti.2)Tehdit edlmek istemiyorum diye bişey demedim.İstediğin kadar tehdit edebilirsin.Vızzz gelir.Sadeca tanımadığın kişileri tehdit etme meyi kastettim.3)pkk gibi hassasiyeti yüksek bikonuyu konuşurken çoğunlukla bu ülkede pkk lıların kullandığı işareti tartışırken sen gelmişsin o işarete barış işareti diyosun.Benim yerimde kim olsa aynı tepkiyi verirdi.O yüzden sana düşünerek konuş dedim.Senin dediğin doğru olsa bile(bence yanlış)bu konunun  üstünde söynenmez olaf.
Her TÜRK asker doğar...