Gönderen Konu: İSLAM PEYGAMBERİNE YAPILAN HAKARET  (Okunma sayısı 13631 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aslanargun

• Türkçü-Turancı
İSLAM PEYGAMBERİNE YAPILAN HAKARET
« Yanıtla #20 : 19 Nisan 2006 »
BENCE BU KARIKATÜR OLAYINI COK BÜYÜTTÜLER! ARAP GAZETELERINDE VE TELEVIZYON PROGRAMLARINDA NE KADAR COK-MESELA ISRAIL´I - KÜCÜK DÜSÜREN KARIKATÜRLER VE PROGRAM ´LAR YAYINLANIYOR. BASKA DINLERE KARSI HERGÜN TERBIYESIZLIK YAPILIYOR ARAP ÜLKELERINDE! O ZAMAN NIYE KIMSE AYAKLANMIYOR! KARIKATÜRLER CIKTIKTAN YARIM SENE SONRA BU OLAYLAR CEREYAN VERIYOR! BIRAZ TUHAF DEGIL MI?

BEN TÜRKCÜYÜM! HER DINE SAYGIM VARDIR! ISLAM DININI BENIMSEMIS SOYDASLARIMA OLAN SAYGIM ORTA ASYA´DAKI BUDDIST TÜRKLER ICIN DE VAR!

BAZI IRKDASLAR BIR TÜRKÜN MUTLAKA MÜSLÜMAN OLMASINI YAZIYOR! BU COK YANLIS BIRSEY! DIN VICDAN ISIDIR.
DIN VE MEZHEP KONULARI ÜZERI FAZLA DURMAYALIM SAYIN KANDASLARIM! BIZ TÜRKLÜGÜMÜZÜ BILELIM VE HER DINE SAYGIMIZ OLSUN!

ESENLIKLER!

pamir

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 19 Nisan 2006 »
biz islamın güzel tarafını biliyoruz ama biraz içine girince  ?? işaretleri baslıyor.Tanrı inancına sözüm yok ama dini uygulamalar yüzünden türklüğümüzü kaybetmek üzereydikki ziya gökalplar,m.kemaller,atsızlar geldi.din ayrı araplaşmak ayrı.tabiki mukaddesata saygısızlık her din için kabul edilemez.ama sentezcilik yapanlar için baska  siteler vardır.

Çevrimdışı brakisefal

• Türkçü-Turancı
    • http://www.vatankirim.net/
« Yanıtla #22 : 19 Nisan 2006 »
bize ne islamdan da peygamberinden de.bizim davamız TÜRKÇÜLÜK'tür. yoksa arkadaşların dini hissiyatları TÜRKÇÜ'lükle ilgisiz şeylerdir, bu biline.

bu konunun tartışılacağı yer olsa olsa mhp,bbp,fazilet,akp ve türevi  partilerin varsa eğer forum sayfalarıdır. burası TÜRKÇÜLÜK forumu değil mi ??

kaldı ki dinler çok ilginizi çekiyorsa kaç tane yazar TÜRK-ŞAMAN inancıyla ilgili bir şeyler yazdı.

yapmayın,etmeyin.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #23 : 19 Nisan 2006 »
Bu konu fazla uzadı.. Kilitliyorum.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !