Gönderen Konu: ÖNERİ  (Okunma sayısı 21888 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alper_bozkurd

• Ziyaretçi
Ynt: ÖNERİ
« Yanıtla #20 : 17 Ağustos 2007 »
Sayın Kök-Börü Beğ;
Düşüncelerinize aynen katılıyorum. Çünkü bu yüzük, bizim ve bu davanın ömür boyu simgesi olacaktır. Nesilden nesile yayılacak, belki de Turan'daki bütün kandaşlarımızın simgesi olacaktır.

Tardu Kagan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 17 Ağustos 2007 »
          Fikir son derece parlak...Teşekkürler Alper Bozkurd.Yüzüklerin imalatını yapabilecek bir kanalı olan varsa  ileti eklesinler.Sayın inançu apa yargan tarkan,arkadaşınızın tasarımı çok etkileyici olmuş.İmalatı hakkında fikri varsa paylaşabiliriz.Altın belki çok masraflı olacaktır,ama altın olması bencede en doğru olanı.Ayrıca platin ve gümüş olarakta dileyen arkadaşlara yapılabilir.Bu konuda iletilerinizi eklemenizi rica ederim.Saygılar.

DELİBORAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : 17 Ağustos 2007 »

Tardu Kagan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : 17 Ağustos 2007 »
            Anda bence bu biraz kaba olur bence.Zarif ve keskin hatları olmalı...

DELİBORAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : 17 Ağustos 2007 »
Yaklaşık 10 yıldır parmağımda taşıyorum bu şerefi anda. Kaba durmuyor o kadar parmağımda, ama zevk ve fikir ayrı ayrı anda.

alper_bozkurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : 17 Ağustos 2007 »
Sayın Deliboran;
Yüzüğünüz anlamlı ve  hoş.Tasarım aşamasında muhakkak bizlere yardımcı olacaktır. Ancak; Ay-yıldız yerine bozkurt olursa daha anlamlı gelir diye düşünüyorum.

alper_bozkurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : 17 Ağustos 2007 »
Irkdaşlarım şu da unutulmasın ki; bayan ırkdaşlarımızında takacağı bir yüzük olmalı ya da bayanlara ayrı bir tasarım da olabilir.

Tardu Kagan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : 17 Ağustos 2007 »
Yaklaşık 10 yıldır parmağımda taşıyorum bu şerefi anda. Kaba durmuyor o kadar parmağımda, ama zevk ve fikir ayrı ayrı anda.

Anda kalbimi kırdın...Ben şekil olarak kaba buldum.Yoksa ayyıldıza laf edenin dilini keseriz .Bu yüzük öyle olmalı ki göreni mest etmeli...kibar, zarif,ve keskin hatlara sahip olmalı

DELİBORAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : 17 Ağustos 2007 »
Bekliyorum çıkacak sonucu anda.

Mutlaka güzel bir eser çıkacak.

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : 17 Ağustos 2007 »
Bu gelişmeler gerçketen güzel Alper kandaşım la hep konuşuyorduk.Bu kadar ilgi göreceği aklımızdan geçmez idi Alper_bozkurd u kutluyorum. :)